Puslapis 7 iš 7 PirmasPirmas ... 567
Rezultatai 61 iki 68 iš 68

Gija: ABS problema

  1. #61
    Lnz
    Svečias


    Jei nevaziuoji ten kur uzsiima amerikonu remontu, vaziuoji pas normalu elektrika, kuris ne tik nuskaito klaidas, bet ir issprendzia problema. Bet tokie dazniausiai dirba ant saves. Draugas dirbo meistru keliuose servisuose, prisiziurejes esu tiek, kad dabar stengiuos kiek galiu remontuotis pats..... Dauguma servisu remontuoja viska ir visu markiu automobilius, o dirba taip pat ivairaus plauko liaudis, dar kai mokama uz padaryta darba, visi skuba kaip gali.... Taigi geriausia vaziuoti i specealizuota servisa, arba pazinoti gera garazini auksaranki.

  2. #62
    Lnz
    Svečias


    Citata Autorius seselis Žiūrėti skelbimus
    Na suzinosiu kai pakeisiu ... jei tik daviklis pasikeis ir viskas vadinasi bus teisus jie nors kiek teko lankytis servisu dar neradau tokio kur nemaltu s.... vienur tvarko nedatvarko , kitur sutvarko bet aplauzo plastikines detales ir panasiai...
    Jei nustate, kad kuris daviklis, turejo ir issamiau patikrinti ar tikrai kaltas daviklis. Jei galinis, tai gali paprasciausiai buti apsineses metalo ir rudziu drozlemis, jei tarkim guolis ne pirmos jaunystes ir gaves gerai dregmes. Jau metai su tokiu "sugedusiu" davikliu vazineju po guolio keitimo.... Jei priekinis, tai gali buti nutarkuotas nuo dantyto abs ziedo apaugusio papildomu "metalo" sluoksniu, pries statant nauja davikli, pirma reiktu nuimti visa papildoma sluoksni........

  3. #63
    seselis
    Svečias


    Tai va kad nera taip paprasta ta auksaranky atrast.. nes servise tikrai ten nevalines niekas tu davikliu . Paskaiciuos uz naujo keitima ir viskas...

  4. #64
    operatorius
    Svečias


    Citata Autorius seselis Žiūrėti skelbimus
    Tai va kad nera taip paprasta ta auksaranky atrast.. nes servise tikrai ten nevalines niekas tu davikliu . Paskaiciuos uz naujo keitima ir viskas...
    priekiniu pakeitimas tai zuikio dainos.turin laiko as nenusiėmęs rato pasikeičiau per gera pusvalandi.4 varščiukai ant 10 galvutė.bet mano t&c 2001 benzas

  5. #65
    ChryslerGrandVoyager2005
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Dėl kaladėlių keitimo šios lempos nedegs.
    Po diagnostikos žinosi priežastį. Greičiausiai daviklis bet nevisada.
    viena ryta uzkuriau, ABS nedega lempute, tai galvojau vel pasitaise, bet po kokiu 5-10sec, pradejo istysai anti praslidimas veikti :/ tol kol paspaudziau mygtuka TRACK, issijunge burzgesys, antipraslidimo, ir uzsidege ABS ir TRACK OFF, ir nebera jau ABS ir APS planuoju vaziuoti i Siauliu srota, nes reikia pasikeisti galine dali duslintuvo. Gal zinote Siauliuose ar arciau Siauliu mechanika, kuris galetu padaryti diagnostika? Vienu vaziavimu, isspresciau dvi problemas

  6. #66
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius ChryslerGrandVoyager2005 Žiūrėti skelbimus
    viena ryta uzkuriau, ABS nedega lempute, tai galvojau vel pasitaise, bet po kokiu 5-10sec, pradejo istysai anti praslidimas veikti :/ tol kol paspaudziau mygtuka TRACK, issijunge burzgesys, antipraslidimo, ir uzsidege ABS ir TRACK OFF, ir nebera jau ABS ir APS planuoju vaziuoti i Siauliu srota, nes reikia pasikeisti galine dali duslintuvo. Gal zinote Siauliuose ar arciau Siauliu mechanika, kuris galetu padaryti diagnostika? Vienu vaziavimu, isspresciau dvi problemas
    Šiauliečių čia forume mažoka gal kas patars.

  7. #67
    ChryslerGrandVoyager2005
    Svečias


    bet man pakeliui pro Kauna ar iseitu pvz suderint kazkokios dienos ryta uzsukt man kazkur Kaune, padaryti diagnostika? ilgai gal neturetu uztrukti.

  8. #68
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius ChryslerGrandVoyager2005 Žiūrėti skelbimus
    bet man pakeliui pro Kauna ar iseitu pvz suderint kazkokios dienos ryta uzsukt man kazkur Kaune, padaryti diagnostika? ilgai gal neturetu uztrukti.
    Viskas imanoma

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •