Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 11 iki 20 iš 20

Gija: Stow 'n Go ir Swivel 'n Go

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    palengwa
    Svečias


    Citata Autorius Mindas112 Žiūrėti skelbimus
    Swivel sėdynės į dugną nesilanksto, nes yra storos-beveik identiškos priekinėms.Jos išsiima mechaniškai , įrankių nereikia-yra spec. fiksatoriai.Kadangi jos išsiima su masyviu padu ,ant kurio sukinėjasi, yra sunkokos.
    tikrai tikrai nesilanksto? šitas video https://www.youtube.com/watch?v=CBuaW98ncpE klaidinantis... čia rodo abu variantus. Skirtingose mašinose?

  2. #2
    Rėmėjas Darukas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    256
    Images
    6
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Taip, skirtingose mašinose. Video suklijuotas iš skirtingų mašinų.
    Atkreipk dėmesį i keleivio saugos diržą 0:45 ir 1:00 laiku ir pamatysi skirtumą, kad tai tikrai kitos mašinos.
    Chrysler T&C '08 3,8L benzas/dujos
    Užteks galvot - einam baliavot !

  3. #3
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    As tik pasiulysiu sau uzsiduoti klausima, kodel Swivel nutraukta nuo 2011m.
    Atsakymas toks..... neatitinka saugos reikalavimu.
    Taigi..... Sekmes renkantis.

  4. #4
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.055
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Citata Autorius palengwa Žiūrėti skelbimus
    tikrai tikrai nesilanksto? šitas video https://www.youtube.com/watch?v=CBuaW98ncpE klaidinantis... čia rodo abu variantus. Skirtingose mašinose?
    Blin,juk rašiau,kad esu turėjęs abu variantus...
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  5. #5
    Atradau klaviatūrą!
    Įstojimo data
    2017.06.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    66
    Reputacija
    1


    Sveiki, mano stow and go viena iš sėdynių nebesusileidžia į dugną. Užsilenkia atlošas, užsiverčia visas "sumuštinis" - ir fsio, nesilenkia į dugną. Pasvyra kokiu ~30° kampu ir viskas, bijau stipriai lenkt, nes kažkas neleidž. Gal kas kokių patarimų?

  6. #6
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Patarimas vienas. Ardyt ir ziuret. Kažkuri spyna matyt ne atsirakina....

  7. #7
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Citata Autorius juozavas Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, mano stow and go viena iš sėdynių nebesusileidžia į dugną. Užsilenkia atlošas, užsiverčia visas "sumuštinis" - ir fsio, nesilenkia į dugną. Pasvyra kokiu ~30° kampu ir viskas, bijau stipriai lenkt, nes kažkas neleidž. Gal kas kokių patarimų?
    Gal porankis kazkuris ar abu neuzlenkti? Arba gal atloso neprispaudzia prie sedimos vietos?

  8. #8
    Bijau išsižioti...
    Įstojimo data
    2017.09.19
    Vietovė
    Kėdainiai
    Įrašai
    58
    Reputacija
    1


    Pas mane Swivel 'n Go sedynes, tai keli pastebejimai:
    1. Labai gerai, kad sedynes patogiai issiima(nezinau ar graziai issiima tos, kur i dugna sulenda, nes abiejose ertmese po baliona dazniausiai stato ir joms ner kur pasislept), bet jos zaraza sunkios nest
    2. Staliuko ir to koto neturiu kur det(kai sedynes normalioj pozicijoj), nes jo vietoj yra balionas,tai keliavo i graza, nes vistiek 99% jo nenaudoju, o bagazinej jis man barska ir uzima vieta..
    3. Visada sunku ilyst i galine eile dideliam zmogui.
    4. Apsukus vidurines sedynes kojoms vietos mazai, ir laaaabai sunku paskui islipt is masinos.
    5. KILIMELIAI, blin ar man cia vienam ta beda, nes tie standartiniai guminiai kilimeliai penktukui man netinka, nes butent tos sedynes flasmases trukdo graziai paklot vidurini kilimeli, gal kas zino ar buna tu kilimeliu butent pritaikytu tokioms sedynems?

  9. #9
    lerunas
    Svečias


    Sveiki. Nesinori daryt naujos gijos. Bandžiau ieškot smulkesnių išmatavimų 2011 - 2015 TC. Koks atstumas yra nuo žemės iki slenksčio, atsisėst į antrą eilę. Sėdynės susileidžia į grindis, tai tikriausiai grindys aukščiau palyginus su mano 2001 metų Vonia?

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •