Puslapis 2 iš 4 PirmasPirmas 1234 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 36

Gija: Galvutės tarpinės keitimas 3.3L

  1. #11
    provokator
    Svečias


    sekantis klausimas tavo bus kodel uzsidege chekas nezinau kaip treciukui, bet ketvirtukui be katalizatoriaus chekas garantuotas

  2. #12

  3. #13
    Jevgenij
    Svečias


    Kad kriokimo nebutu dėl to ir dedu rezonatoriu, o dėl cheko taip imanoma kad uzsidegs, nes yra 2 liambda zondai, prieš ir po. bet man tai ne problema. yra keli budai 1 pakeist padeti 2zondo. 2 pakeisti liambdos signalą(voltaza sumazint iseinanti). arba viskas bus ir taip gerai chekas man visada seip ir dega nes ant duju atsijungia purkštukai, ir kompas iškart meta klaida kad neveikia purkstukai, nieko pasijungsiu diagnostika ir paziuresim ar turesim su liambda problėmu

  4. #14
    rvliekis
    Svečias


    kaip bebūtų gaila, garsas su katalizatorium ir rezonatorium skiriasi gana stipriai rezonatoriaus nenaudai... aš pats finale įsidėjau po geros savaitės neapsikentęs kitą katalizaotorių

  5. #15
    provokator
    Svečias


    turiu katalizatoriu pardavimui

  6. #16
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Jevgenij Žiūrėti skelbimus
    Kad kriokimo nebutu dėl to ir dedu rezonatoriu, o dėl cheko taip imanoma kad uzsidegs, nes yra 2 liambda zondai, prieš ir po. bet man tai ne problema. yra keli budai 1 pakeist padeti 2zondo. 2 pakeisti liambdos signalą(voltaza sumazint iseinanti). arba viskas bus ir taip gerai chekas man visada seip ir dega nes ant duju atsijungia purkštukai, ir kompas iškart meta klaida kad neveikia purkstukai, nieko pasijungsiu diagnostika ir paziuresim ar turesim su liambda problėmu
    Labai stipriai halturini. Nenoreciau tokios auto is taves nupirkti.

  7. #17
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Jei del duju uzsidega chekas, tai arba labai senoviska dujine iranga arba blogai ideta ar blogai sureguliuota.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  8. #18
    Jevgenij
    Svečias


    tai va surinkau varikli, privirinau rezonatorių, garsas tikrai labai geras, jokio kriokimo neatsirado. Liko pakeisti atramini dar vieną ir surinkti valituvus, prisukti kapotą.
    https://www.facebook.com/video.php?v=1002616269752961

    o dėl duju tai taip, ten dar olandiškos sudėtos, kurias geriausia buvo iškart išmest ir sudėt normalias šiuolaikiškas nes vien duju įrangos remontas pirma karta kainavo 900lt, antra 450lt, ir kaskart sutaisius sako kad viskas daugiau nėra ką keisti, jau viskas sudėta nauja arba restauruota.

  9. #19
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.14
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    236
    Reputacija
    1


    Garsas baisokas, negaleciau su tokiu vazinet, ant laisvu sitie varikliai praktiskai isvis nesigirdi kad dirba. O cia kriokia tolka tak.

  10. #20
    renius
    Svečias


    nu jo,pas mane irgi dirba variklis principe be jokio garso,o cia jau riaumoja...

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •