Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 22

Gija: BASIC - TOURING - LIMITED ---> išsamiau

  1. #1
    palengwa
    Svečias


    BASIC - TOURING - LIMITED ---> išsamiau

    kiek ieškojau neradau apibendrinančios temos, tik kažkur kažkas minėjo, kad gal kada kas nepatingės ir surašys viską apie šias komplektacijas.
    man labai patiko BOSO mintis apie perkamą automobilį, kad reikia pirkti su tokia komplektacija, kad būtum patenkintas pribombasais, tada rasti rinkoje žemiausią kainą ir važiuoti pas jį kapitalinį darytis. Va tada turėsi svajonių auto ir žinosi ar jis gyvas ar jis ne (gal ne pažodžiui, bet mintis tokia).
    Tik va bėda man perkant auto. Kad labai sunku žinoti ko nori, kai neturi potencialių galimybių list'o. Galėtume čia tai išplėtoti.
    Suprantu, kad Basic'as, Touring'as ir Limited'as apibrėžia tik tam tikro lygio minimalią komplektaciją, bet paskui (beveik visada) pagal norus prisikemši į automobilį ko tik širdis geidžia pagal gamintojo pateiktą sąrašą. Kaip kažkur čia forume buvo postas apie tai, kad gali būti Touring'as prifarširuotas tiek, kad bus lygus ar beveik lygus Limited'ui.

    noras būtų šioje temoje surašyti visas opcijas kokias galima rasti full full full Limited van'e. Manau tai labai stipriai pagelbėtų tokiems kaip aš - naujiems pirkėjams.

  2. #2
    palengwa
    Svečias


    dar gal yra kokių komplektacijų skirtumų tarp benzininių ir dyzelinių? ta prasme, ar vadinamas europinis standartinis dyzelinis Limited'as yra lygus amerikonui standartiniam benzininiam Limited'ui?

  3. #3
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.054
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    4 out of 4 members found this post helpful.
    "Limited" yra full versija,kurioje yra viskas.Jei domina skirtumai pvz.,tarp USA versijų,(Europinis bus irgi atitinkamai) gali pasižiūrėti čia:
    http://www.cars.com/chrysler/town-an...ard-equipment/
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  4. #4
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Mindas112 Žiūrėti skelbimus
    "Limited" yra full versija,kurioje yra viskas.Jei domina skirtumai pvz.,tarp USA versijų,(Europinis bus irgi atitinkamai) gali pasižiūrėti čia:
    http://www.cars.com/chrysler/town-an...ard-equipment/
    Mindai...... Tas "viskas" irgi priklauso nuo to kokias varneles uzdejo=nueme pirmasis pirkejas pirkdamas auto pas dyleri. Taciau Limited visada yra maksimaliausias galimas.

  5. #5
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Nu ne visai. Pvz pas dali 2005-2007 IV USA Limited komplektacijose nebuvo teliku. Pas senesnius irgi galejei pasirinkti - ar telikas ar CD cheindzeris.
    Pas V Limited gali imt su "Stovn'N'Go" arba su "Swivel'N"Go" sedynemis, su mechaniniu arba el. galiniu suolu, radijos su navi arba be.
    Taigi Limitedu irgi yra siek tiek varijaciju
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  6. #6
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.054
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Na,kadangi maniškis buvo autosalono bandomasis,tai jame kaip ir viskas yra...
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  7. #7
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Dar limitedai yra su stoglangu ar be( IV -ai 2005-2007: su satelite radija ar be., su navy multimedia ar su paprasta radija,su bluetooth phone valdyma ar be)
    Paskutinį kartą taisė AERO_DD : 2020.01.09, 23:49

  8. #8
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Tik dar kelis kart patvirtinot kad LTD laaaabai priklauso nuo varnelių kurias ir kur sudėjo pirkejas salone. Taciau tai yra didziausiu galimybių komplektacija

  9. #9
    provokator
    Svečias


    kitaip tariant vienintele teisinga

  10. #10
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    456
    Images
    18
    Reputacija
    1


    va čia yra idomių aprašymų apie visas kartas http://www.allpar.com/model/m/1994.html

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •