kiek ieškojau neradau apibendrinančios temos, tik kažkur kažkas minėjo, kad gal kada kas nepatingės ir surašys viską apie šias komplektacijas.
man labai patiko BOSO mintis apie perkamą automobilį, kad reikia pirkti su tokia komplektacija, kad būtum patenkintas pribombasais, tada rasti rinkoje žemiausią kainą ir važiuoti pas jį kapitalinį darytis. Va tada turėsi svajonių auto ir žinosi ar jis gyvas ar jis ne (gal ne pažodžiui, bet mintis tokia).
Tik va bėda man perkant auto. Kad labai sunku žinoti ko nori, kai neturi potencialių galimybių list'o. Galėtume čia tai išplėtoti.
Suprantu, kad Basic'as, Touring'as ir Limited'as apibrėžia tik tam tikro lygio minimalią komplektaciją, bet paskui (beveik visada) pagal norus prisikemši į automobilį ko tik širdis geidžia pagal gamintojo pateiktą sąrašą. Kaip kažkur čia forume buvo postas apie tai, kad gali būti Touring'as prifarširuotas tiek, kad bus lygus ar beveik lygus Limited'ui.

noras būtų šioje temoje surašyti visas opcijas kokias galima rasti full full full Limited van'e. Manau tai labai stipriai pagelbėtų tokiems kaip aš - naujiems pirkėjams.