Puslapis 3 iš 4 PirmasPirmas 1234 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 39

Gija: Kaip nuimti bamperius?

  1. #21
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Shponkem.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  2. #22
    raimmis
    Svečias


    Arnai gal kartais prisimeni kokio diametro ir ilgio jos, beje jos tik ikalamos ar kazkaip kitaip fiksuojamos

  3. #23
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Ikalamos. Gana ilgos.Ploti pasimatuok pagal skyle balkyje, o ligi pagal putos stori.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  4. #24
    audriusv
    Svečias


    Nekuriant naujos temos. Ar europinio 2005-6 LX CRD bamperis su lempomis lengvai persineštų ant 2007 T&C USA? Nesiskirtų tvirtinimo taškai?

  5. #25
    Aš nebe naujokas! Raivo avataras
    Įstojimo data
    2011.04.24
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    173
    Reputacija
    1


    Mechaniškai viskas tinka. Klausimas žibintų apiplovimo pajungime ir pačių žibintų jungtys.
    1. Chrysler Town & Country 3,8 Limited 2007 --- 2. Dodge Caravan 3,3 SE 2004 --- 3. Dodge Caravan 3,3 SXT 2005

  6. #26
    audriusv
    Svečias


    Gal plovimo galima nejungti? Su jungtimis neaišku...

    Prie to pačio. Gal kas gali pakomentuoti kaip tie Taivanio bamperiai kur Signeda pardavinėja? Normalūs? Panašu, dėvėto tinkamo nerasiu, tai reikės pirktis iš Signedos...

  7. #27
    Aš nebe naujokas! Raivo avataras
    Įstojimo data
    2011.04.24
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    173
    Reputacija
    1


    Jei apiplovimas bus buferyje, per TA turės veikti.
    Dėl Taivanio, nežinau ar ten būna apiplovimas, europinio neteko pirkti, Klarksone pirktas USA normalus buvo, tik reikia nuo originalo tvirtinimo plokšteles prisisukti, prie kurių tvirtinasi buferis prie sparnų priekinės dalies.
    Nelabai matau prasmės keisti USA buferį ant neorginalaus europinio, būtų originalas su žibintais kaip donoras, tada galima pagalvoti. Asmeniškai žibintai 2005 - 2007 man USA gražesni.
    1. Chrysler Town & Country 3,8 Limited 2007 --- 2. Dodge Caravan 3,3 SE 2004 --- 3. Dodge Caravan 3,3 SXT 2005

  8. #28
    audriusv
    Svečias


    O kaip kokybė Klarksono? Nes čia man vietinis dažytojas aiškina, kad iš Taivanio labai prasti... Blogai dažnai gula, lengvai nusitrina ir t.t. Sako, geriau ieškok originalo iš šroto. Gal ir taip, bet nerandu niekur už normalią kainą. Tik už kosmines...

  9. #29
    Aš nebe naujokas! Raivo avataras
    Įstojimo data
    2011.04.24
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    173
    Reputacija
    1


    Ant buferio vidinės pusės užklijuotas lipdukas anglų kalba, parašyta paruošimo instrukcija, kuo padengtas buferis ir pan., jei jos neskaito dažytojas, gali ir rezultatas ne koks gautis, bet šiaip kas rimtai dažo jau žino pagal spalvą, struktūrą, kaip tas buferis bus paruošiamas.
    Taip ir neatsakei kodėl keiti į europinį, ir kokia ta kosminė kaina originalo?
    1. Chrysler Town & Country 3,8 Limited 2007 --- 2. Dodge Caravan 3,3 SE 2004 --- 3. Dodge Caravan 3,3 SXT 2005

  10. #30
    audriusv
    Svečias


    Sudaužiau bjauriai vieną šoną savo buferio, o reikia technikinę pereiti. Kol kas amerikoną randu už ~250€ man tinkamos spalvos. Europinį radau pas žmogų labai pigiai ir netoli manęs.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •