Puslapis 3 iš 5 PirmasPirmas 12345 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 49

Gija: Trūkčioja akceleruojant

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    provokator
    Svečias


    nu ne, Champion RE14PLP5

  2. #2
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2014.10.14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    108
    Reputacija
    1


    Tada vadinasi mano manualas grybauja, nes raso, kad 3,3 ir 3,8 varikliams nepriklausomai nuo metu tos zvakes tinka. Klydau, kaltas

  3. #3
    provokator
    Svečias


    tavo zvakes tinka senesniam varikliui, o nuo 2001 eina mano minetos, kaip tik siandien uzsisakiau naujas savo varikliui.

  4. #4
    dkazys
    Svečias


    Aš taipogi tokias žvakes (RE14PLP5) keičiu (Klaipėdoje ant kalno - Šančiuose už 6vnt. - 29€) + keitimas (dar neaišku)
    Dujas montavo Šventojoje, tai minėjo jog reikia tarpeli sumažinti iki 0,8mm. Pasiklausiau, bet... (itariu ir servise nepakeis)

  5. #5
    jabba
    Svečias


    Viska pakeiciau (zvakes,laidai,babina), viskas veikia.Aciu visiems.

  6. #6
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Keisk babina !

  7. #7
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Kitą kartą , pirma diagnostika pasidaryk prieš viską keisdamas iš eilės - pigiau kainuos.

  8. #8
    operatorius
    Svečias


    vyrai tai patarkit jau uzsiknisau sustojus ar stovint dreba masina paduskas tikrino sake visos geros ir nuo 70iki90 yra trukciojimas babina nauja laidai pries3 men keiciau zvakes pries dvi savaites,duju purkstukus pakeiciau filtrus pakeiciau bet niekas nesikeicia

  9. #9
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.14
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    236
    Reputacija
    1


    Citata Autorius operatorius Žiūrėti skelbimus
    vyrai tai patarkit jau uzsiknisau sustojus ar stovint dreba masina paduskas tikrino sake visos geros ir nuo 70iki90 yra trukciojimas babina nauja laidai pries3 men keiciau zvakes pries dvi savaites,duju purkstukus pakeiciau filtrus pakeiciau bet niekas nesikeicia
    Ant parkingo irgi kratosi variklis (arba apsukos plaukioja) ar tik ijungus D?

  10. #10
    operatorius
    Svečias


    ir ant parkingo ir ant neutralo,jai manai,kad greiciu deze tai buvau nuvares tai apziurejo ir sako,kad nejinai sake kad kazkas is variklio.o gal kas mehaniskai stringa gal koks generatorius ar kondicionoerius-cia tik taip svarstau

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •