Puslapis 11 iš 11 PirmasPirmas ... 91011
Rezultatai 101 iki 105 iš 105

Gija: kokius tepalus rinktis varikliukui?

  1. #101
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Tepala pasitikrinkit paprastu budu.
    Tai ne laboratorija tai ne kazkoks ipatingas metodas. Bet jo principu visad tikrinu tepalu bukle.

    Paimat tepalo keleta lasu ant 2 pirstu tiksliau nuvalot matuokli tarp pirstu ir trinat pirstus lengvai spausdami sukamais judesiais.

    Ir pajusit tepalo plevele jei ji yra stipri pirstai lengvai ciuozia. Palyginimui pabandykit sausus pirstu kad suprastumet skirtumus.

    Siuo principu pastebesit kad kai kurios rusys variklyje susidevi labai greitai. Apie 5 kkm.

  2. #102
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Ir tos ilgos teorijos apie ka cia raseme nera aktualios nes metala tepa tepalo plevele ir tokiu principu pajuntam ar ji pakankama ar ne.

    Daug nauju rusiu tepalu taip esu atmetes, daug gamintoju.
    Man pirmiausiai veza bandini, visais budais pasitikrinu, ka sugalvoju, jei matau kad plevele atsilaiko reiskias geri.

    Kitas kriterijus degan susidaranciu pelenu kiekis, cia tenka pasitiketi zenklinimu, jei pirmas pleveles teatas praejo.

  3. #103
    Olvis
    Svečias


    I aude pilau is maximos ELFa excelium (kazkas tokio) 5w40 tipo sintetika. 1.9Tdi 81kw motorui. Keist stengdavausi tarp 10-12k. Negaliu pasakyt nieko blogo apie ji. Nors gal ir padelka ten Bet per beveik 6 metus ta ubage vien tik pas mane, atvaziavo arti 200k km. Motoriukas kaip laikrodis pradzioje taip ir laikrodi maldavai issivare. Tepalai nuo keitimo iki keitimo sudegindavo gal 300-500g nors pastoviai vejama buvo, deze viena sububijau, isidejau kita tada 6 begiu. O su sia deze ir kuro sanaudos pamazejo ir tepalu deginimas kartu.

  4. #104
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.14
    Vietovė
    pajuris
    Įrašai
    381
    Reputacija
    1


    pakeitus i skvarbesni 5W-40 pradejo rasoti karteris. Pridedu nutrauka ,gal zinote kokia slanga virs tepalo filtro apsitepalavusi?. Vokietis jau pagal servizo dokus nuo 2007 metu (panasu,kad nuo 30k.km.) pradejo i masina pilti 10W-40 tepalus.Matyt reikes gryzti prie 10W-40 ir ipilti priedo plevelei sudaryti. I 2.5 dyz. 97 metu buvau supyles tai pradzioje lempike tepalo uzsidege po 5 min.uzgeso. Ir pravazinejes nemazai buvau


    dekoju is anksto uz pamastymus,nesinori taskytis tepalais o pripylus 5W-40 vel kiauras kibiras
    Paskutinį kartą taisė busas : 2017.01.29, 21:44

  5. #105
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Na tai paskaityk forume daug prirasyta.
    Ar dabar del taves reikia visiems viska perrasineti is naujo?

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •