Puslapis 2 iš 11 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 105

Gija: kokius tepalus rinktis varikliukui?

  1. #11
    provokator
    Svečias


    Tai taip, is kanistru metaliniu ir naudoju, as i pilstomus isvis skeptiskai ziuriu zinant musu mentaliteta...

  2. #12
    Niekur iš čia neisiu! Makacinas avataras
    Įstojimo data
    2013.08.09
    Vietovė
    alytus
    Įrašai
    601
    Reputacija
    1


    tai visgi parasykyt kas netyngit kokius pilat asmeniskai tepalus y savo dyzeliukus.

    kadangi mano naujai ysigytas craisas lieka pas mane, tai galvoju kad reikia jau tepalus keisti. tiek knygutej tiek autodatoj raso kad jam pilasi 10w 40, arba 15w 40. saltam klimatui 5w30. o misriam klimatui rekomenduoja 10w40. savo buvusiai masinai visa laika pyliau 5w40, bet craisui tokio niekas nenurodo. nezinau ka pasirinkt...

  3. #13
    zaliaakis
    Svečias


    Nesigilindamas pili 5-40 ir bus gerai. Svarbu tepalus kokybiskus ir sintetinius. Gali ir 5-50. Automobilis ne naujas. Tai 5-50 net geriau. Asmeniskai isbandziau ant benzinu ir dyzeliu. Xado 5-50 dar nepavede Ir tyliau varikliai dirba ir sanaudos sumazeja. Bet cia tik mano asmeniniai pastebejimai...

  4. #14
    Niekur iš čia neisiu! Makacinas avataras
    Įstojimo data
    2013.08.09
    Vietovė
    alytus
    Įrašai
    601
    Reputacija
    1


    as jau koky 7 metai tik valvoline pilu. nei su audi nei su alfa nepavede. manau ais ir sitam tie patys.

  5. #15
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Citata Autorius zaliaakis Žiūrėti skelbimus
    Nesigilindamas pili 5-40 ir bus gerai. Svarbu tepalus kokybiskus ir sintetinius. Gali ir 5-50. Automobilis ne naujas. Tai 5-50 net geriau. Asmeniskai isbandziau ant benzinu ir dyzeliu. Xado 5-50 dar nepavede Ir tyliau varikliai dirba ir sanaudos sumazeja. Bet cia tik mano asmeniniai pastebejimai...
    5W50 naudojant ekonomija turi pablogeti. Nes jis tirstas ir nugaleti jo klampuma reikia daugiau energijos todel kuro sanaudos siek tiek turi buti didesnes.

    Jis neskirtas kuro mazinimui jis skirtas geresniam tepimui palaikyti

  6. #16
    Gintas252
    Svečias


    Pilu Mobil Super 3000 SAE 5W-40 , manasis vojus ju nevalgo (na beveik nevalgo) nors jau dapilti nereikia prabegimas 221 xxx km. ta prasme virs 200 tukstaciu km.

  7. #17
    zaliaakis
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    5W50 naudojant ekonomija turi pablogeti. Nes jis tirstas ir nugaleti jo klampuma reikia daugiau energijos todel kuro sanaudos siek tiek turi buti didesnes.

    Jis neskirtas kuro mazinimui jis skirtas geresniam tepimui palaikyti
    Teoriskai su tavim sutinku 100% . Bet kas liecia is mano praktikos, tai ekonomija pasijaute... Kai varikliai nauji ir nepadile, tai skysti kokius rekomenduoja gamintojas, tikrai geriau. Bet auto prabegusiai virs 200.000 km jau vistiek buna isdilimo pozymiai. O 5-50 aukstoj temperaturoi(darbinei) trupuciuka tirstesni ir sudaro storesne tepimo plevele. Kas pagerina kompresija, ir padilusiu detaliu sumazina ,,vibracija,, trinantis viena i kita. Is to ir gaunasi ekonomija, tolygesnis variklio darbas.

  8. #18
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Asmeniskai taip pat bandziau panasu tepala 10w60 ir po 2000 km pyliau lauk.
    Ekonomijos nebuvo jokios ir po to supratau, kad dar su juo galiu ir prisizaisti, nes pas mane yra dpf filtras kuriam tepalas jei papultu turi buti sudeges, o apie šį tepala tokios info nera.

    Šie tepalai nespecifikuoti jokiems automobiliams jie skirti tepti esant sunkioms darbo salygoms.

    Taip garsas sumazeja cia tas yra tiesa taciau visa kita nepasirode tinkama gatvinei mašinai kasdieniam vazinejimui

  9. #19
    wongas
    Svečias


    Su 10W40 važiuoju 5 metai. VAŽIUOJU
    O ką pilti - leisk nuspręsti piniginei ......

  10. #20
    Pradėjo patikti! chevy avataras
    Įstojimo data
    2013.04.02
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    269
    Reputacija
    1


    Citata Autorius wongas Žiūrėti skelbimus
    Su 10W40 važiuoju 5 metai. VAŽIUOJU
    O ką pilti - leisk nuspręsti piniginei ......
    Naudoju 10W40 ir vargo nematau,jau 8 metai i visas pilu.....

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •