Puslapis 3 iš 3 PirmasPirmas 123
Rezultatai 21 iki 27 iš 27

Gija: Duju balionas

  1. #21
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Pasidalinkit, ar turite kas įsidėję balioną/balionus vietoje 3 eilės sėdynių? Ir ar yra tokių, kas naudoja balioną vietoje atsarginio rato ir tuo patenkinti?

    Vidurinės eilės sėdynės man turi pilnai susileisti, todėl ten balionų dėti negaliu. Šiandien buvau pas Slavą užsukęs (vilniečiai žino), sako vietoj atsarginio rato griežtai nebededa, nes kas uvo susidėjęs pas jį - visiems kliuvo. O trečioj eilėj sakė nelenda normaliai toroidai, bet tipo atvaryt mašiną ir žiūrės gyvai.

    Suprantu, kad gamykliškai nenumatyta išiminėti 3 eilę. Galvojau mesti lauk, dėti toroidus ir pasigaminti fanierą uždengimui, aptrauktą medžiaga pagal saloną. Bet Slava kažką minėjo, kad nebesigauna lygios grindys.

    Žodžiu prašau pasidalinkite patirtimi
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  2. #22
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Ar ne paprasčiau perdaryti kad antrą eilė būtų nuimama. Viena karta maždaug pusvalandį užims. Bet paskui be jokių raktų per 2min abu sedines nuimsi. Kai reikės. (2005 IVke sau padariau ir buvau labai patenkintas. Ir jokių galvos skausmu su dujų balionais (kokie kur dėti. Ir tt)

  3. #23
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Kad aš dabar iminėju tas vidurines sėdynes iš 2002m IV ir žiauriai užknisa ne dėl laiko, kiek užrunka, bet kad turiu važiuot iki garažo, išsiimt, tada vėl važiuot įsidėt. Nebenoriu Bursiu su 3 eile penktukui, nes saviškio IV per 8 metus gal tik vieną kartą panaudojau 3 eilę Stovi garaže praktiškai naujos tik apdulkėję
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  4. #24
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Nu pas mane atvirkščiai, dažniau naudoju (sudedu) 3eile. O dėl važiuoti į garažą.... Žinai kiek kartų reikėjo nuimti IVke (2005 lmtd) 2 eilė niekur juos neveziau.Kai turėjau 2001 lXi tai tuos irgi reikėjo nešti kur nors (namo., nuo IIko irgi dažnai namie sedines stovėjo), o stowngo jie sudėtos ir nuimtos užima labai mažai vietos. Tai užtekdavo vietos ir "krovinį" įkišti ir juos ten irgi kur nors padėti. Vienas niuansas dėl visų mechanizmų jie tikrai "turi svorio" bet vietos užima nedaug.

  5. #25
    tunks
    Svečias


    pas mane buvo i gala imestas balionas kai pirkau. balionas buvo praktiskai per visa ta duobe, ir toks dangtis padarytas jam iskilus, ne sulyg grindim. gal koki 10 cm aukstesnis. tai as ten islupau viska jebeni feni, man galas reikalingas, as suleidziu sedynes ir man vezimukas vaiko stacias ivaziuoja. o kai vezimuko nera tai daznai visos eilese sedi sedikai
    tas uzdengimas baliono tebera garaze, karkasas metalinis, ir fanieruote aptraukta su veliuru. ir atsidaro dangtis jam, jei nori i baliona pasiziuret, nuiminet nereikia viso, vienas vyris berods pakleres ar atsokes nuo svarkes buvo neatsimenu dabar . jei ka galiu atiduoti, man jis tikrai nebebus reikalingas

  6. #26
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    O kokios formos irtalpos buvo balionas?
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  7. #27
    tunks
    Svečias


    nezinau dabar gal 80 litru, apvalus, realiai per visa duobe beveik, ten gal sprindis vienam sone max vietos. firma irgi neaisku kokia, turiu nusifotkines ta lentele bet neiziuriu. o is naujo paziuret negaliu nes iskeiciau i kita baliona tinkama saslikinei gamint su priemoka

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •