Puslapis 1 iš 4 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 34

Gija: Neatsidaro galiniai langai (fortkes)

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Darukasas
    Svečias


    Neatsidaro galiniai langai (fortkes)

    Sveiki kolegos, susiduriau su tokia problemele. Ziema langai darinejosi , pavasari ir iki dbr nebeatsidaro , kazkuria diena buvau isardes varikliukai suveikia ir sukasi , sutepiau ir obuoliukus, bet kai surenku viska i vietas viena kart atidaro nepilnai langa uzdaryti uzdaro bet atidaryti nebe, ar gali buti kad truksta mases? ar ten varikliukai jau pasede gali buti , nors be lango apkrovos jie veikia gerai. gal kam yra panasiai nutike ir kaip sprendete si galvosuski? Aciu.

  2. #2
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    jei mechanikoje kliuciu nera tuomet gali buti, kad truksta mases arba pliusinis laidas kur nors papuves.
    Kazkas su itampa iki varikliuku yra ne gerai.

  3. #3
    Caras:) driusa avataras
    Įstojimo data
    2006.06.29
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    935
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    179
    Reputacija
    1


    Pas mane tai neveikia kai būna karšta.Kodėl, net neįsivaizduoju.Ir neveikia vienoje pusėje, bet tinguva užsiimt.

  4. #4
    Rėmėjas sarikas avataras
    Įstojimo data
    2011.05.17
    Vietovė
    Plunge,LTsvedija
    Įrašai
    385
    Images
    13
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Darukasas Žiūrėti skelbimus
    Sveiki kolegos, susiduriau su tokia problemele. Ziema langai darinejosi , pavasari ir iki dbr nebeatsidaro , kazkuria diena buvau isardes varikliukai suveikia ir sukasi , sutepiau ir obuoliukus, bet kai surenku viska i vietas viena kart atidaro nepilnai langa uzdaryti uzdaro bet atidaryti nebe, ar gali buti kad truksta mases? ar ten varikliukai jau pasede gali buti , nors be lango apkrovos jie veikia gerai. gal kam yra panasiai nutike ir kaip sprendete si galvosuski? Aciu.
    la,tau arba surinkus kasnors skyouojas,arba pasedesvarikliukas,ir gauni pirkt nauja,man jau du kartus taspats buvo,pasikeiciau ir vsio.p.s bandziau as juos ten istept,pramankstint,kazkur savaitei,vistiek gavau keist...

  5. #5
    Rėmėjas sarikas avataras
    Įstojimo data
    2011.05.17
    Vietovė
    Plunge,LTsvedija
    Įrašai
    385
    Images
    13
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sarikas Žiūrėti skelbimus
    la,tau arba surinkus kasnors skyouojas,arba pasedesvarikliukas,ir gauni pirkt nauja,man jau du kartus taspats buvo,pasikeiciau ir vsio.p.s bandziau as juos ten istept,pramankstint,kazkur savaitei,vistiek gavau keist...
    atsiprasau uz klaidas

  6. #6
    Caras:) driusa avataras
    Įstojimo data
    2006.06.29
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    935
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    179
    Reputacija
    1


    O tai kaip tada tekstą suprast?Gal galima vertimą į normalią kalbą?
    Paskutinį kartą taisė BOSAS : 2011.06.14, 19:58

  7. #7
    Administrator Zenka avataras
    Įstojimo data
    2010.10.31
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    266
    Images
    3394
    Reputacija
    1


    Angliukai gal susidėvėję?
    Linksma bėgti takeliu, kai visiems padėt galiu

  8. #8
    dainius22
    Svečias


    Jei jau buvai išardęs reikėjo pažiūrėti angliukus (buvau ardęs priekinio lango varikliuką tai tikrai nieko sudėtingo, įtariu ir su galu panašiai). Labai gali būti, kad į vieną pusę sukant angliukai susikreipia ir dar turi kontaktą, o į kitą pusę neužtenka kontakto.

  9. #9
    Darukasas
    Svečias


    Mistika kazkokia pradejo vel veikti , pries tai buvau sutepes ir palikes kai neweike, pameginau vel kuria cia diena atidaryti ir ziuriu veikia no problem ...

  10. #10
    ShepasJ
    Svečias


    Pas mane taip pat kada nori, tada veikia...

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •