Puslapis 4 iš 10 PirmasPirmas ... 23456 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 31 iki 40 iš 99

Gija: Webasto veikimo ypatumai

  1. #31
    zippas
    Svečias


    Sveiki, matau neblogą temą "užvedžiau" dėl tos "Webastos" dūminimo . Nežinau dėl ko, bet pas mane jau nustojo dūminti nors nieko papildomo į baką nepyliau, gal tikrai dėl ilgo neveikimo buvo "prikępusi" Na atėjus šalčiams pamatysiu. O dabar noriu pasidalinti savo patirtimi dėl "aukščiausios pavaros" serviso. Važiavau ten radęs info šiame forume (pirmą kartą gyvenime) dėl to, kad mano 2,5crd tai kurdavosi tai ne, "garažiukų auksarankiai" siūlė keisti kuro filtrus,siurblius, atlikinėti diagnostikas ir t.t. ir t.t., tad į šį servisą važiavau tikėdamasis panašaus scenarijaus, na ir... gedimą nustatė por porą minučių, pašalino per porą valandų!!! kol kas važiuoju ir vargo nematau. Nepriimkit mano šio komentaro kaip "AP" reklamos, bet rezultatas sako pats už save. Didelis ačiū

  2. #32
    Gintas252
    Svečias


    0 out of 1 members found this post helpful.
    Taip zippas jie zino ka daro su musu vojais .. Kaune del webasto "Barzdyla" akademkej buvo .
    .
    Paskutinį kartą taisė Gintas252 : 2015.10.18, 03:02

  3. #33
    RŪTA
    Svečias


    Labas vakaras,gal kartais žinote kas webasto taiso ( bet gero meistro reikia ). Būsiu dėkinga užinfo

  4. #34
    Narys mikana avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Karmėlava
    Įrašai
    817
    Images
    288
    Reputacija
    1


    Citata Autorius RŪTA Žiūrėti skelbimus
    Labas vakaras,gal kartais žinote kas webasto taiso ( bet gero meistro reikia ). Būsiu dėkinga užinfo
    865518328 barzdyla anksčiau jisai tuom užsiimdavo
    „Nesvarbu, kuria koja išlipote iš lovos, nesvarbu, kad jums šiandien bloga nuotaika, bet atsiminkite visam laikui, kad neturite teisės savo blogu nusiteikimu gadinti dienos kitiems.“

  5. #35
    Pradėjo patikti! chevy avataras
    Įstojimo data
    2013.04.02
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    269
    Reputacija
    1


    Lyg ir viską peržiurėjau kas buvo rašoma apie "webastas",bet kažkaip nerandu kada ji turėtu isijungt,ir ar tai priklauso nuo pečiuko reguliatorių padečių.Nes pas mane kartais ji bando pasileist,kartais ne,nuo ko tai priklauso,gal yr padėtys specialios,kaip kondiškei.Aišku tik kad lauko temperatura turi but artima nuliui.Pečiaus valdymas paprastas,kaip radijos aldi variantas.

  6. #36
    Niekur iš čia neisiu! Makacinas avataras
    Įstojimo data
    2013.08.09
    Vietovė
    alytus
    Įrašai
    601
    Reputacija
    1


    Citata Autorius chevy Žiūrėti skelbimus
    Lyg ir viską peržiurėjau kas buvo rašoma apie "webastas",bet kažkaip nerandu kada ji turėtu isijungt,ir ar tai priklauso nuo pečiuko reguliatorių padečių.Nes pas mane kartais ji bando pasileist,kartais ne,nuo ko tai priklauso,gal yr padėtys specialios,kaip kondiškei.Aišku tik kad lauko temperatura turi but artima nuliui.Pečiaus valdymas paprastas,kaip radijos aldi variantas.
    manajam vojuj (turiu jy dar tik pora savaiciu) webasta kuriasi kiekviena ryta vos tik uzvedus motora. tiesa buna nustatyta an karsciausios padeties.

  7. #37
    Niekur iš čia neisiu! Makacinas avataras
    Įstojimo data
    2013.08.09
    Vietovė
    alytus
    Įrašai
    601
    Reputacija
    1


    Sioje temoje buvo sneketa apie dyzelino ir benzino maisyma, tad paskaitykite
    http://auto.lrytas.lt/technika/nuspr...-varikliui.htm

  8. #38
    Niekur iš čia neisiu! Makacinas avataras
    Įstojimo data
    2013.08.09
    Vietovė
    alytus
    Įrašai
    601
    Reputacija
    1


    Siandien teko paremontuoti 2005 metu voju crd, tai jame yra webastos lempuke prietaisu skydelyje, uzsidega tokios trys vingiuotos y vyrsu geltonos rodykliukes. tai ziodziu webasta kuriasi nepriklausomai nuo temperaturos nustatumo, ar vejo greicio. Ji nesijungia tik jei visiskai isjungi salono syldyma.

  9. #39
    RŪTA
    Svečias


    Ačiu už info

  10. #40
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Dėl webasto veikimo principų.
    Čia pas jumi aš naujokas....Bet su katilu WEBASTo therm top 5 turėjau reikalų tokiam lygy, kad paėmiau įrankas nesuprasdamas, kas tai yra, o po pora savaičių tas daiktas jau švilpavo mano omegoj....
    Va kaip ana veikia - matėt kad nors lietlempę,...arba literatūriškai litavimo lempą....arba - turistinį primusą??? Tai veikimo principas tas pats...Kuras laša ant kaitinimo žvakės ir užsidega...Užsidegęs jis šildo degimo kamerą, kurioje jau yra tas pats kuras...ir jis pradeda garuoti, ir jau nebe laša o purškia garų pavidale a ir degimas vyksta savaime, žvakė jau nebereikalinga...Yra kameroj liepsnos daviklis, kuris duoda info katilo "smegenams" apie ten vykstančius procesus... Orą reikia dozuoti labai tiksliai, tai irgi smegenų funkcija, o techniškai orpūtė tai nuol. srovės variklis su sparnuote, kurio greitį stipriai reguliuoja tie patys smegenai (toliau vadinsim kontroleriu)..O kitam gale to paties variklio - sliekinė pavara ir maaažas lėtaeigis PLUNŽERINIO tipo kuro siurbliukas....Ir jam tikrai yra vienodai kokią kuro rūšį pompuoti...Bet jis turi reguliavimo varžtelį, su kuriuo aš daugiausiai prasiknisau...Nuo jo priklauso viskas - kursis ar ne, dūmins ar ne...O kad jį pasukinėt, pusę pečiaus reik ardyt. O kai jis jau automobilyje, tai malonumo maža.....
    Benzo ir dyzelio šiek tiek skiriasi degimo kameros forma, žiklerio skylutė ..Dyzelis kad geriau garuotų, laša ant tokio porėto cilindriuko, kuriame yra žvakė.
    Toliau ...tarp korpuso dvigubų sienelių cirkuliuoja variklio aušinimo sistemos skystis, viduj veikia degimo kamera, skystis šildosi ir šildo viską aplinkui
    O čia dar vienas skirtumas ...kas tą cirkuliaciją daro. Jei tai pilnai autonominis šildytuvas - turi siurbliuką. Jei tik pagalbinis pašildytuvas - jam cirkuliaciją daro variklio aušinimo pompa, ...O be cirkuliacijos katilas mikliai perkaista ir apsauga atjungia.
    Tokie pagrindiniai katilo veikimo principai...O toliau prasideda niuansas...Kontroleris. Jie pastoviai tobulėja...Yra tokių, kad be kompo ir spec. softo te nėr ką veikt.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •