Puslapis 5 iš 10 PirmasPirmas ... 34567 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 41 iki 50 iš 99

Gija: Webasto veikimo ypatumai

  1. #41
    Mcu
    Svečias


    Citata Autorius Makacinas Žiūrėti skelbimus
    Siandien teko paremontuoti 2005 metu voju crd, tai jame yra webastos lempuke prietaisu skydelyje, uzsidega tokios trys vingiuotos y vyrsu geltonos rodykliukes. tai ziodziu webasta kuriasi nepriklausomai nuo temperaturos nustatumo, ar vejo greicio. Ji nesijungia tik jei visiskai isjungi salono syldyma.
    Pas mane irgi webasto pasileidzia ijungus klima, gal kas zino kaip paleisti klimo neuzvedus variklio kad ji paleistu webasto?

  2. #42
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Mcu Žiūrėti skelbimus
    Pas mane irgi webasto pasileidzia ijungus klima, gal kas zino kaip paleisti klimo neuzvedus variklio kad ji paleistu webasto?
    Nera prasmes buvo tai padaryta.

  3. #43
    Mcu
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Nera prasmes buvo tai padaryta.
    As noriu pasidaryti kad pulteliu galeciau paleisti webasto. O kadangi webasto pasileidzia paleidus klima tai galvoju kaip paleisti klima neuzkurus variklio?

  4. #44
    Narys
    Įstojimo data
    2008.05.06
    Vietovė
    Kaunas-Garliava, LT
    Įrašai
    635
    Images
    29
    Reputacija
    1


    Webasto turi laidą, kurį užtrumpinus berods į žemę pasikuria webasto. 4-tukyje buvo sukonstruota 2 rėlių schemutė su save blokuojančiu kontaktu, kurią įjungia signalizacijos ch2 išėjimas (atskiras mygtukas pultelyje) ir relė įjungdavo webasto. Įšjungimas būdavo įjungus degimą rakteliu, automatiškai išsijungdavo kuriant variklį ir toliau viskas veikdavo gamykliškai. Variklį žiemą įšildydavo per 10-15min. Tačiau atrodo reikėjo kažką daryti su cirkuliaciniu siurbliu, berods statė papildomai elektrinį siurbliuką.

  5. #45
    Mcu
    Svečias


    Citata Autorius liutukas Žiūrėti skelbimus
    Webasto turi laidą, kurį užtrumpinus berods į žemę pasikuria webasto. 4-tukyje buvo sukonstruota 2 rėlių schemutė su save blokuojančiu kontaktu, kurią įjungia signalizacijos ch2 išėjimas (atskiras mygtukas pultelyje) ir relė įjungdavo webasto. Įšjungimas būdavo įjungus degimą rakteliu, automatiškai išsijungdavo kuriant variklį ir toliau viskas veikdavo gamykliškai. Variklį žiemą įšildydavo per 10-15min. Tačiau atrodo reikėjo kažką daryti su cirkuliaciniu siurbliu, berods statė papildomai elektrinį siurbliuką.
    Jo cirkuliacini siurbliuka man reiktu pasistatyti nes jo nera pas mane. Bet as noreciau suzinoti kaip kuo paprasciau man paleisti webasto ir klima, visa kita as pats ismastyciau.

  6. #46
    Mcu
    Svečias


    Pas mane webastoi orginaliai naudojami kontaktai:
    1 ---
    2 naudojamas (naudojamas diagnostikai ir webastos paleidimui)
    3 ---
    4 ---
    5 naudojamas (ziema vasara rezimas)
    6 naudojamas (kuro pompa)

  7. #47
    Gongas
    Svečias


    Sveiki,esu naujas svecias cia,tai del tos pacios weabastos,kame reples,kad niekad neteko uzmatyti tos pacios lemputes jos skydeleje,nei ant degimo,nei uzvedus.o ir siaip ji man nepasileidzia,jokio dumo paskutiniu metu nemeta.padaro praputima kelias minutes,tai girdisi,salta ora papucia ir atsijungia.buvau isemes kuro pompike,tiesiogiai jungiau,tai veikia,pasaudo kura.kuras vamzdeliu is bako ir lasa,magistrale tvarkinga,jokiu nutekejimu ar oro gaudymu nera.fyske po kapotu kampe jos ir buvau atjunges,tai turejo naujai prisirist.tai kame reples,zvake kaput ar smegenys jau suslubavo?

  8. #48
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius liutukas Žiūrėti skelbimus
    Webasto turi laidą, kurį užtrumpinus berods į žemę pasikuria webasto. 4-tukyje buvo sukonstruota 2 rėlių schemutė su save blokuojančiu kontaktu, kurią įjungia signalizacijos ch2 išėjimas (atskiras mygtukas pultelyje) ir relė įjungdavo webasto. Įšjungimas būdavo įjungus degimą rakteliu, automatiškai išsijungdavo kuriant variklį ir toliau viskas veikdavo gamykliškai. Variklį žiemą įšildydavo per 10-15min. Tačiau atrodo reikėjo kažką daryti su cirkuliaciniu siurbliu, berods statė papildomai elektrinį siurbliuką.
    ziema isildydamo varikli per 40 min.
    Ir nereikia cia pasakoti, kad per 15 min.
    Gal prie -3 ir per 15 min jei sala apie 18 ir daugiau be 40 min nieko nebudavo ir po to ateini islestas akumas dar uzsivesti uztekdavo bet jei sunkiai kurtusi tai jau butu amen.
    Varikli pasildo labai nedaug max iki 60 laipsniu taip kad atejus ir uzvedus tos norimos silumos nebudavo tik pradejus vaziuot kai variklis generuodavo papildomai silumos po kokiu 5 min jau pradedavo geresne siluma eiti.

    Reziume daug kriuslevos o naudos kaip aguonos grudas.

  9. #49
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Mcu Žiūrėti skelbimus
    Jo cirkuliacini siurbliuka man reiktu pasistatyti nes jo nera pas mane. Bet as noreciau suzinoti kaip kuo paprasciau man paleisti webasto ir klima, visa kita as pats ismastyciau.
    Akumo neuzteks. Neverta kriustis, nera tos naudos kokia isivaizduoji.
    Dviejose masinose buvau pasidares ir ne vienoje tai nepasiteisino.
    Kaip dasildytuvas viskas ok o kaip sildytuvas nieko gero.

  10. #50
    Mcu
    Svečias


    Citata Autorius Gongas Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,esu naujas svecias cia,tai del tos pacios weabastos,kame reples,kad niekad neteko uzmatyti tos pacios lemputes jos skydeleje,nei ant degimo,nei uzvedus.o ir siaip ji man nepasileidzia,jokio dumo paskutiniu metu nemeta.padaro praputima kelias minutes,tai girdisi,salta ora papucia ir atsijungia.buvau isemes kuro pompike,tiesiogiai jungiau,tai veikia,pasaudo kura.kuras vamzdeliu is bako ir lasa,magistrale tvarkinga,jokiu nutekejimu ar oro gaudymu nera.fyske po kapotu kampe jos ir buvau atjunges,tai turejo naujai prisirist.tai kame reples,zvake kaput ar smegenys jau suslubavo?
    Jei pompike veikia ventiliatorius prasipucia speciau kad reiktu pasitikrinti zvakute. Pas mane buvo kreiva zvake pasikeiciau ir viskas ok dabar.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •