Puslapis 9 iš 10 PirmasPirmas ... 78910 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 81 iki 90 iš 99

Gija: Webasto veikimo ypatumai

  1. #81
    Pradėjo patikti! chevy avataras
    Įstojimo data
    2013.04.02
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    269
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Tomashokas Žiūrėti skelbimus
    Diagnostika prisijungus su chryslerine arba W-thermo test,pas mane ryt kaip tik 2 ???????? neveikiacios atvaziuos,gydysiu.
    Ar imanoma ja paleisti paprastai,pajungus ten koki pliusa su minusu?

  2. #82
    Tomashokas
    Svečias


    Galima,per viena pina su minusu,tik jei variklis nedirbs,greit pereis i gesinimo rezima del perkaitimo,nes nebus kas varineja skysti,reik statyti siurbliuka ir su W paleidimo signalu aktyvuoti ir ji.
    Dar jei gerai pamenu chryslerines W pasileidzia ir su pliusu,tik i kita kontakta.pin5 per mase ir pin3 su pliusu.

  3. #83
    Pradėjo patikti! chevy avataras
    Įstojimo data
    2013.04.02
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    269
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Tomashokas Žiūrėti skelbimus
    Galima,per viena pina su minusu,tik jei variklis nedirbs,greit pereis i gesinimo rezima del perkaitimo,nes nebus kas varineja skysti,reik statyti siurbliuka ir su W paleidimo signalu aktyvuoti ir ji.
    Dar jei gerai pamenu chryslerines W pasileidzia ir su pliusu,tik i kita kontakta.pin5 per mase ir pin3 su pliusu.
    Nors nelabai supratau,bet vistiek dekui uz info

  4. #84
    Tomashokas
    Svečias


    Ant webastos 2 fiskes,viena su 2 storais laidais-pagrindinis maitinimas(+12V ir mase),kita fiske 6 vietu(pinu),ji sunumeruota,tik ne visi pinai su laidais,pas chrysleri pvz.:
    nr2. Diagnostika
    nr5. Uzkurimas su mase (gamyklinis)
    nr6. Kuro pompai impulsai +12V
    nr. 1-3-4 gali buti be laidu,bet i 3 padavus +12V webasta pasileidzia,lygiai taip pat kaip i 5 padavus mase.

    Pas mane darbiniam kompe apie 4Gb infos apie autonomkes prikaupta,galiu kazka patart jei reiks.

  5. #85
    Pradėjo patikti! chevy avataras
    Įstojimo data
    2013.04.02
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    269
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Tomashokas Žiūrėti skelbimus
    Ant webastos 2 fiskes,viena su 2 storais laidais-pagrindinis maitinimas(+12V ir mase),kita fiske 6 vietu(pinu),ji sunumeruota,tik ne visi pinai su laidais,pas chrysleri pvz.:
    nr2. Diagnostika
    nr5. Uzkurimas su mase (gamyklinis)
    nr6. Kuro pompai impulsai +12V
    nr. 1-3-4 gali buti be laidu,bet i 3 padavus +12V webasta pasileidzia,lygiai taip pat kaip i 5 padavus mase.

    Pas mane darbiniam kompe apie 4Gb infos apie autonomkes prikaupta,galiu kazka patart jei reiks.
    Pas mane i webasta ateina vienas zgutas su keturiais laidais.Apacioj yra fiske keturiu laidu,is sonu du storesni laidai,o per viduri du plonesni,Ar prie tos fiskes kazka padavus pasileistu?

  6. #86
    Tomashokas
    Svečias


    I pacia webasta 2 fiskes,o viena su 4 laidais stovi ant desinio amortiko kelmo po kapotu,du krastiniai-raudonas ir juodas stori tai maitinimas,viduriniai baltas su juostele-diagnostinis,melynas-uzkurimas nuo minuso.Taigi paimi laido gabala ir nuo masinos ar variklio korpuso permeti mase i melyna ir turi isgirsti webastos praputima.

    jiAAAgGOVOA-1920.jpg

  7. #87
    Pradėjo patikti! chevy avataras
    Įstojimo data
    2013.04.02
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    269
    Reputacija
    1


    Didelis aciu Tomui,žmogus tikrai supranta ką daro,jo pagalba susitvarkiau webasta,nors ir tik telefono pagalba,bet respekt tau Tomai,pečius dirba kaip ir turi dirbti.
    Dar roza DĖKUI !!!!

  8. #88
    mongol
    Svečias


    O pas mane neveikia nei webasta,nei langai sila,nei veidrodziai.gal tai susija?gal kas patars nuo kur pradet ieskot?mano grandas 2,8crd 2007metu su el.klima.

  9. #89
    Tomashokas
    Svečias


    Susije tuo,kad ir webasta ir galinio stiklo bei veidrodziu sildyma valdo tas pats klimos blokas,sildymo paieska paprasta,jungiam,ziurim ar uzsidega lango oranzinis simbolis klimos bloke,jei uzsidega,ziurim ar iseina pliusas i stikla bei veidrodzius.Su webasta irgi,reikia salto oro,max temperaturos nustatymo i salona,nedegancios kuro lemputes ir nedingusio webastos maitinimo.
    Schema rankose ir jos supratimas palengvina paieskas.

  10. #90
    Tomashokas
    Svečias


    Papildymas su schema:

    po kapotu saugikliu dezej stovi rele (Defrogger relay),po jos per saugiklius 13 (stiklui) ir 4 (veidrodziams) iseina pliusai,atitinkamai C9/3 ir C7/1 fiskes.Jei klimoj uzsidega sildymo simbolis,rele turetu paduot maitinimus,reikia tikrinti.

    IMG_20190927_124244.jpg

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •