Puslapis 4 iš 4 PirmasPirmas ... 234
Rezultatai 31 iki 36 iš 36

Gija: Pakaitinimo zvakes

  1. #31
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Citata Autorius Rimazz Žiūrėti skelbimus
    Jei kas nesibodit rusų kalbos...Va čia mano ir ne tik mano rašytiniai opusai apie dyzelių žvakes. Kiek kitos markės klubas, kita kalba..bet saliara visur kvepia vienodai...
    http://mikrob.ru/viewtopic.php?f=787...56406#p1356406
    http://mikrob.ru/viewtopic.php?p=1009015#p1009015
    "Колхоз не всегда полезен.." šiuo konkrečiu atveju - palaikau šią nuomonę.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  2. #32
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Rimazz Žiūrėti skelbimus
    Chemija man niekada nei patiko nei sekėsi...Man rods yra sudėty molibdeno disulfidas....

    O bet tačiau...kai gęsta lemputė skydely, kad jau tipo pašilo...iki relės atsijungimo praeina dar geros 10 sek...Bent taip buvo mano ex mazdūroj...Tai jei sukdavau starterį vadovaudamasis ne lempute o relės klaktelėjimu - kurdavosi kur kas linksmiau...
    Paskui pasidariau salone kitą lemputę tiesiai nuo relės, ir į tą ,kuri skydely visai nustojau žiūrėt...
    Voyageriui mataves laiko nesu bet jei gerai pamenu tokio ilgo kaitinimo po keliolika min nedaro. Nebent ji sugalvoja paleisti po užvedimo.
    Ar tai tikrino kas nors??

  3. #33
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Voyageriui mataves laiko nesu bet jei gerai pamenu tokio ilgo kaitinimo po keliolika min nedaro. Nebent ji sugalvoja paleisti po užvedimo.
    Ar tai tikrino kas nors??
    čia kažkokia nesąmonė su tom niolika minučių. pasigūglinau ta tema, tai gamintojai nurodo laiko intervalą iki 180s. Voyageriui (senam TD varikliui) kažkada seniai matavau iš akies, tai ten tikrai toli gražu iki tokio intervalo buvo... tiesą pasakius, ar tas apsukų sumažėjimas po kelių min nesusijęs su tuo pačiu?.. bet jau aš kiek pastebėjau tai sutaptavo

    kas liečia tą rusų straipsnį tai kelios sekundės ir be išgirtųjų NGK tą patį reklamuoja garsieji vokiečių Bosch'ai, netgi Beru ir ACDelco (niekad nesusidūriau su jų kaitinimo žvakėm). labai daug patentų ta tema yra, bet net negaišau laiko gilintis:
    http://www.google.ch/patents/US6635851
    Born in USSR

  4. #34
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Voyageriui mataves laiko nesu bet jei gerai pamenu tokio ilgo kaitinimo po keliolika min nedaro. Nebent ji sugalvoja paleisti po užvedimo.
    Ar tai tikrino kas nors??
    Tai po užvedimo žvakės ir jungiasi...O kontrolinė tuo metu skydely nedega. Tai eilinis vartotojas apie tai ir nežino. O sudėjęs nefirmines žvakeles, keikia gamintojus, kad anie broką daro...Su mano "kolchozu" primityvios ISKRA žvakutės atidirbo gal 5 ar 6 metus ...ir spėju, kad dar tebedirba. Aišku, jei pirkt laiko relę, pirkt tarpinę relę..laidus ir t.t....tai gal nafig tada kolchozą...Bet kai "sutaupytų" yra...tai ko nepabandyt...
    Toks dalykas mano paties išmatuotas buvo japonuose - mitsubiši lancer 1,8D ..91m. Nissan Bluebird 2,0D 88m. Ir mano mazda MPV 1996m. 2,5 TD variklis - čia kaitinimo po užvedimo laikas buvo pats didžiausias. Bandžiau "pagaut" šitą reikalą ant kaimyno opelio su isuzu dyzeliuku - nifiga ten, nesijungia...
    Taip kad mano rašliavą priimkit kaip Štirlicas ..."informacija k razmyšlenijų "....Apie chrysler dyzelius žinau tik tiek, kad nieko nežinau...

  5. #35
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Čia idomia tema atkapstei. Tik galetum maziau "keiktis", butu lengviau skaityti
    Niekada tuo nesidomėjau, bet galimas dalykas, kad yra tai ka rasai, nes pastebėjęs esu, kad ekonomija prasideda kuro tik nuo tam tikros temperatūros, tačiau niekada nesiaiskinau kodel, o čia tas papildomas 40 - 50 A pilnai gali turėti tam itakos, ir pas voyagerius labai susvilinėja pakaitinimo rėlės.

  6. #36
    ziuras
    Svečias


    3 out of 3 members found this post helpful.
    Rusuose radau tokią lentelę, dėl žvakių kaitinimo laikų mūsų crd varikliuose:
    Engine Coolant Temperature
    "Key ON"
    Wait-To Start Lamp "ON"
    (Seconds)
    Pre-Heat Cycle
    (Glow Plugs On Seconds)
    Post-Heat Cycle
    (Seconds)
    -30C
    20s
    35s
    200s
    -10C
    8s
    23s
    180s
    +10C
    6s
    21s
    160s
    +30C
    5s
    20s
    140s
    +40C
    4s
    19s
    70s
    +70C
    1s
    16s
    20s
    Engine Coolant Temperature - Aušinimo skysčio temperatūra.
    Wait-To Start Lamp "ON" - Pakaitinimo žvakių indikatorius (nedega Post-Heat metu).
    Pre-Heat Cycle - Pakaitinimo žvakių veikimo laikas neužvedu svariklio.
    Post-Heat Cycle - Pakaitinimo žvakių veikimo laikas užvedus variklį.

    OPERATION
    When the ignition (key) switch is place in the ON position, a signal is sent to the ECM relating current engine coolant temperature. This signal is sent from the engine coolant temperature sensor.

    After receiving this signal, the ECM will determine if, when and for how long of a period the glow plug relays should be activated. This is done before, during and after the engine is started. Whenever the glow plug relays are activated, it will control the 12 volt 100 amp circuit for the operation of the four glow plugs. Each relay control two glow plugs.

    The Glow Plug lamp is tied to this circuit. Lamp operation is also controlled by the ECM.

    With a cold engine, the glow plug relays and glow plugs may be activated for a maximum time of 200 seconds. Refer to the following Glow Plug Control chart for a temperature/time comparison of the glow plug relay operation.

    In this chart, Pre-Heat and Post-Heat times are mentioned. Pre-Heat is the amount of time the glow plug relay control circuit is activated when the ignition (key) is switched ON, without the engine running. Post-Heat is the amount of time the glow plug relay control circuit is activated after the engine is operated. The Glow Plug lamp will not be activated during the post-heat cycle.
    Paskutinį kartą taisė ziuras : 2016.12.30, 14:20

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •