Puslapis 2 iš 5 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 46

Gija: Uzvedimo sistemos gamyklinis atsaukimas R03

  1. #11
    sulas
    Svečias


    Na pas mane dabar nauja spynele, reik priprasti, nes daug standziau raktas isikisa/issitraukia, taip pat ir uzkurti reik stipriau sukti.

  2. #12
    Uranus
    Svečias


    Sveik. UAB "Krasta Auto Klaipėda" be kalbu patvirtino recall, užsakė detales
    Tai dabar laukiu

  3. #13
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Nu pramušiau ir aš savo VIN dėl recall.... Tai rodo visus 6 atsaukimus neatliktus.... .......
    Reiks kada i proga prasukti pro krasta Kaune.... Nustebinti. Kaip tik vienas raktas lūžęs korpusas, kitas baterke ant ribos.... Aišku ir slankiojančios durys ir tt....
    Tik kažin kaip pažiūrės jie i mane kai aš nuo 2008 ant Marijos žemes važiuoju šia masina...

  4. #14
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Paziures kaip i verslininka kolekcionieriu

  5. #15
    sulas
    Svečias


    Ot apsileides

  6. #16
    brolisvilkas
    Svečias


    Kas nors Vilniuje bandėte prasukt šitą reikalą? Kol kas gavau atsakymą, kad kainuos 550 eur už du recall'us ir gamintojas to nekompensuos parašiau gamintojui lauksiu žinių

  7. #17
    Narys mikana avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Karmėlava
    Įrašai
    817
    Images
    288
    Reputacija
    1


    Buvau ir aš šiandien nulėkęs , tai kažkokį patikrinimą darys servise . Užrašė į penktadienį .Kaip man aiškino tai atšaukimas galioja tik 55000 automobiliams .
    „Nesvarbu, kuria koja išlipote iš lovos, nesvarbu, kad jums šiandien bloga nuotaika, bet atsiminkite visam laikui, kad neturite teisės savo blogu nusiteikimu gadinti dienos kitiems.“

  8. #18
    sulas
    Svečias


    Citata Autorius brolisvilkas Žiūrėti skelbimus
    Kas nors Vilniuje bandėte prasukt šitą reikalą? Kol kas gavau atsakymą, kad kainuos 550 eur už du recall'us ir gamintojas to nekompensuos parašiau gamintojui lauksiu žinių
    Nesamone, uz atsaukimus nereik nei cento moket.

  9. #19
    sulas
    Svečias


    Citata Autorius mikana Žiūrėti skelbimus
    Buvau ir aš šiandien nulėkęs , tai kažkokį patikrinimą darys servise . Užrašė į penktadienį .Kaip man aiškino tai atšaukimas galioja tik 55000 automobiliams .
    O tau per VIN patikra rodo kad galioja atsaukimas?

  10. #20
    Narys
    Įstojimo data
    2008.05.06
    Vietovė
    Kaunas-Garliava, LT
    Įrašai
    635
    Images
    29
    Reputacija
    1


    Citata Autorius mikana Žiūrėti skelbimus
    Buvau ir aš šiandien nulėkęs , tai kažkokį patikrinimą darys servise . Užrašė į penktadienį .Kaip man aiškino tai atšaukimas galioja tik 55000 automobiliams .
    Tai galim kartu varyt, aš taip pat prisiduosiu tuo pačiu, gal pavyks įtikinti kad privalo

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •