Puslapis 2 iš 4 PirmasPirmas 1234 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 31

Gija: CRD cipavimas

  1. #11
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Lyginkit jus ka norit daug kartu isbandyta trasose kelionese ir aiskiai matosi, kaip dyzeliukas gyvybingesnis.

    Na jei su benzu minsi visada dugnais tada aisku taip + -
    bet normaliam vaziavime visi benzai gauna streliu.

    Kazkada as irgi galvojau, kad 3.8 Ltr tikrai nasesnis.

    Sias metais taip jau nutiko kad sulauziau per ta suknista cipa dezes pirmini velena ir teko parvaziuoti su 3.8 Ltr vot tada ir supratau klydes galvodamas, kad benzas geriau lupa.
    Kai uzmini iki 4000 - 5000 aps nu tai jis eina
    o man su dezeliu 2500 aps tai benzas kad neatsilikti apie 4000 - 5000 turi laikyti.
    Taip kad spreskit patys.

    Bandem ir stipresnius benzininius variklius nei 3.8 Ltr ir i gerus kalnus ir jie nesublizgejo dyzelis su 120 kw ir nuejo o benzolas gerokai atsiliko.

    Taip kad Nm duoda kurkas daugiau nei KW
    Lyginkit kaip norit
    Didelius pinigus kainuoja KW o laimi NM

    Taciau man senatveje benzas mieliau variklis tolygiau dirba daug svelniau ir t.t. Benzas yra konfortas aukstesnis.
    O kas liecia traukima tai dyzelis.

  2. #12
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.055
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Nagi,įneškim šiek tiek objektyvumo:
    1.Raimi,kai nusukai Italijoje CRD dėžę,važiavote 4-se,kiek žinau toliau tęsėte kelionę su 3,8 dvi šeimos vienoje mašinoje 7-se .Trauką lyginti tokiomis sąlygomis neobjektyvu.
    2.Karštu oru kalnuose yra išretėjęs oras,dėl to CRD yra lengviau,nes jis su turbina ( pripučiama oro priverstinai).Jei tu konkrečiai turi omenyje pernai kilimą į statųjį kalną Kroatijoje,kiek pamenu,lyg ir nebuvome paskelbę "varžybų",kad išbandyti galimybes. Aš,kaip ir sakiau, nemyniau dugnais,o tiesiog tolygiai kilau į viršų (kaip vėliau paaiškėjo,nu nuplyšusia raduktoriaus vakuminio valdymo žarnele ).
    3. Tu apskritai kelias "palyginamąsias" keliones važiavai užsičipavęs savo bolidą.Kodėl pamini 120 kw,jei čipuotas dyzelis yra +20-30 %.
    4. Apie sąnaudas.Kaip 100 km kelionėj,taip beveik 3 eurai daugiau,nei dujomis.Kas liečia eurų traukimą iš kišenės,tai dyzelis... .
    P.S. Esu šiek tiek važinėjęs su 2,5 CRD "mechanika".Apie 2000 RPM pradeda "eiti", apie 2600-2700 "ėjimas" baigiasi.Užčipavus,tikiuosi,intervalas "paplatėja"...
    Paskutinį kartą taisė Mindas112 : 2015.11.09, 22:51
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  3. #13
    Narys
    Įstojimo data
    2008.05.06
    Vietovė
    Kaunas-Garliava, LT
    Įrašai
    635
    Images
    29
    Reputacija
    1


    Aš lyginu tai, su kuo važinėjau, t.y. 4-tukas 2,5CRD mechaninė (4-5 metai stažas) ir penktukas dabar 3,3l automatas 4-rių pavarų (2 metai stažas jei gerai suskaičiavau).
    Benzinas nevažiuoja. Mieste kaip ir viskas ok. Bet trasoje dizeliukas kur kas mielesnis, ypač ant lenkimo. Su CRD niekada nemažindavau pavaros ant lenkimo, o su benzu dabar tai reikia spausti dugną kad sugebėtum bent kažką išbezdėti ir aplenkti. Dabar su tuo išgirtu benzinu gerokai daugiau vietos priešpriešais turiu pasilikti distancijos aplenkimui nei kad reikėdavo važiuojant dizeliuku. Kaip lenktynių trasoj, apsukos pasiekia aukštumas, berods nukrenta iki 2 pavaros arba tik taip atrodo kai išsijungia tiesioginis ir permeta į 3-čią, kas man visai nepatinka. Ir tai ten sunkiai skinasi kelią.
    Taip kad Jūs galite ginčytis iki nukritimo, bet tokio svorio kategorijos mašinai tik dizelis.

    PS: tiesa, važiavimas ne benzinu, o dujomis, gal su benzinu viskas ir kitaip.

  4. #14
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Nekorektiskas lyginimas del lenkimo, nes benzinas miegantis automatas o dyzelis mechanine deze. Duodi apsuku benzui, kickas i zemesne pavara ir eina kaip ikirptas.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  5. #15
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.055
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Butent, benzininiame variante a.d. yra didziausias stabdis.
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  6. #16
    Narys
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kauno r. LT
    Įrašai
    158
    Reputacija
    1


    Autobusų drag'as nusimato.

  7. #17
    Narys
    Įstojimo data
    2008.05.06
    Vietovė
    Kaunas-Garliava, LT
    Įrašai
    635
    Images
    29
    Reputacija
    1


    Eina kaip įkirptas prajuokino
    Nu jei ten 6k apsukų duosi, gal, bet ir tai daugiau garso nei traukos, lyginant su dizeliu mechanika. Ten tai tik dūmų pasipila ir visus palieki kažkur

  8. #18
    provokator
    Svečias


    manau galeciau drasiai statyti salia tavo traktoriaus tiek mieste, tiek autostradoj

  9. #19
    Pradėjo patikti! chevy avataras
    Įstojimo data
    2013.04.02
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    269
    Reputacija
    1


    Amžinas klausimas,dyzelis ar benzinas..

  10. #20
    Narys
    Įstojimo data
    2008.05.06
    Vietovė
    Kaunas-Garliava, LT
    Įrašai
    635
    Images
    29
    Reputacija
    1


    Citata Autorius provokator Žiūrėti skelbimus
    manau galeciau drasiai statyti salia tavo traktoriaus tiek mieste, tiek autostradoj
    Nėra tikslo statyti, dugną minant vistiek benzinas turės daugiau kw. Kalbu apie realų važiavimą, o ne draginimą. Nereikia man nieko įrodinėti, važiavau anuo, dabar kitu, lyginu tai ką turiu o ne 100km važiavimo testą. BOSAS su manim taip pat nesutiko pradžioj ir tvirtino lygiai tą patį, kai aš skundžiausi tuo pačiu klausimu, kol pačiam neteko pavažinėti ir suprato apie ką aš kalbu
    Tik Mindas kažko dar nesuprato, įtariu nevažiavo jis normaliai tuo mano dyzeliuku, tik šiaip pasitrynė vietoje
    Mieste iš vietos gerokai lenkia benzinas, trasoj dyzeliukas smagiau važiuoja.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •