Rezultatai 1 iki 5 iš 5

Gija: Reikalinga informacija pagal vin koda

  1. #1
    nojka
    Svečias


    Question Reikalinga informacija pagal vin koda

    sveiki,

    gal kas nors turi priejima prie automobiliu istoriju bazes ir gali patikrinti sita vin koda: 2c8gp64l55r185417. Idomu kas jam buvo pries atplaukiant i Lietuva. Nuotraukos butu perfect

  2. #2
    jurdor
    Svečias


    Sveiki,
    gal galėtumėt skubiai padėti ar patarti. 04.08 turėčiau važiuoti į komandarituotę savo automobiliu Dodge Grand Caravan 2008. Tačiau finansų skyrius atsisao apmokėti išlaidas, nes turėčiau pateikti oficialaus atstovo Lietuvoje pažymą apie kuro sąnaudas 100 km. Dėl šio klausimo kreipiausi į atstovą Klaipėdoje, kurie pažadėjo pagelbėti ir išrašyti tokią pažymą (nes iš interneto alia informacija netinka finansų skyriui). Bet.. dėja... po 9 dienų mane informavo, neva jie negali išrašyti tokios pažymos, nes automobilis pagamintas Amerikoje. Pažystamų toje įmonėje neturiu, gal patartumėt kaip galimą gauti oficialų dokumentą, kuriame būtu tiesiog nurodytos kuro sanaudos trasoje užmiestyje ir važinėjant mieste. Labai prašau skubios pagalbos, nes nuo Klapėdos iki Vilniaus tikrai yra atstumas. Dėkoju.

  3. #3
    brolisvilkas
    Svečias


    šiaip yra patvirtinta formulė, pagal kurią suskaičiuojama. Palenvinimui yra ir skaičiuoklės - pvz: http://www.buhalteriams.lt/?id=42&auto=leng
    deja tik tiek galiu padėti šiuo atveju..

    Citata Autorius jurdor Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,
    gal galėtumėt skubiai padėti ar patarti. 04.08 turėčiau važiuoti į komandarituotę savo automobiliu Dodge Grand Caravan 2008. Tačiau finansų skyrius atsisao apmokėti išlaidas, nes turėčiau pateikti oficialaus atstovo Lietuvoje pažymą apie kuro sąnaudas 100 km. Dėl šio klausimo kreipiausi į atstovą Klaipėdoje, kurie pažadėjo pagelbėti ir išrašyti tokią pažymą (nes iš interneto alia informacija netinka finansų skyriui). Bet.. dėja... po 9 dienų mane informavo, neva jie negali išrašyti tokios pažymos, nes automobilis pagamintas Amerikoje. Pažystamų toje įmonėje neturiu, gal patartumėt kaip galimą gauti oficialų dokumentą, kuriame būtu tiesiog nurodytos kuro sanaudos trasoje užmiestyje ir važinėjant mieste. Labai prašau skubios pagalbos, nes nuo Klapėdos iki Vilniaus tikrai yra atstumas. Dėkoju.

  4. #4
    Moderator ru22 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.11
    Vietovė
    Klaipėda, LT
    Įrašai
    714
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    30
    Reputacija
    1


    O ten pat net nuoroda į įsakyma buhalteriams: http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpai..._query=&p_tr2=
    Tai prie ko dar pažymų jiems reikia?

  5. #5
    wongas
    Svečias


    Kažkokie susireikšinę buhalteriai. Ką tik norėjau rašyti apie šią formulę. Bet "greitukai" mane aplenkė - arba aš lėtas Sėkmės komandiruotėje.

Šios gijos žymos

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •