Puslapis 1 iš 4 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 32

Gija: 2004 t&c 3,8 antras begis

  1. #1
    Atarchik
    Svečias


    2004 t&c 3,8 antras begis

    Sveiki.tai yra mano pirmas automatas.pastebejau toki dalyka.visada pries vaziuojant pasildau masina.ir kai jau vaziuoju D rezimu kartais kai persijungia i antra begi,tai jauciu kai persijungia ir panasu i toki maza smugi.o kartais ir nejauciu nieko.perjungia svelniai.cia kalbu apie leta vaziavima.su visais kitais begiais viskas ok.net nejauciu kai perjungia.duodi gazo numeta tvarkingai.tai ar taip turi buti?ar priklauso nuo vaziavimo?ar laikas daryri aptarnavima dezej?

  2. #2
    provokator
    Svečias


    Du metai lygiai tas pats. Suges-remontuosim. Pas mane jei isvis letai isvaziuoji, tik tada is pirmo i antra patrukcioja,ir tai ne visada, jei duodi siek tiek daugiau gazo- perjungia svelniai. keisciausia tai, kad antra deze vaziuoja identiskai. kadangi keiciau varikli kartu su deze, tai deze kita, o abi daro lygiai ta pati. Nejaukumo jausmas yra, nesigincyju. Mano pamastymu gal cia ne dezeje esme, o kompe... Ar gali but dvi dezes su tokia pat liga? Zodziu, vaziuoju ir bus kas bus

  3. #3
    Atarchik
    Svečias


    Citata Autorius provokator Žiūrėti skelbimus
    Du metai lygiai tas pats. Suges-remontuosim. Pas mane jei isvis letai isvaziuoji, tik tada is pirmo i antra patrukcioja,ir tai ne visada, jei duodi siek tiek daugiau gazo- perjungia svelniai. keisciausia tai, kad antra deze vaziuoja identiskai. kadangi keiciau varikli kartu su deze, tai deze kita, o abi daro lygiai ta pati. Nejaukumo jausmas yra, nesigincyju. Mano pamastymu gal cia ne dezeje esme, o kompe... Ar gali but dvi dezes su tokia pat liga? Zodziu, vaziuoju ir bus kas bus
    Na tikrai idomu kodel taip yra.pas mane irgi jei duodi daugiau gazo tada perjungia svelniai

  4. #4
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.14
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    236
    Reputacija
    1


    Tepalus pasikeisti dezeje bet kokiu atveju vertetu jei nusipirkai, nes neaisku kada ir kas ten daryta.

  5. #5
    provokator
    Svečias


    Pas mane tepalai nauji.

  6. #6
    oleg
    Svečias


    nesiparink- pas man irgi taip))

  7. #7
    Atarchik
    Svečias


    Citata Autorius oleg Žiūrėti skelbimus
    nesiparink- pas man irgi taip))
    Svarbu kad nebutu ateity del to rimtu kokiu bedu su deze

  8. #8
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2011.06.04
    Vietovė
    Kuršėnai,LT
    Įrašai
    7
    Reputacija
    1


    Ta pati nesąmonė jau 6 metai. Pasekmių nerasta.

  9. #9
    provokator
    Svečias


    normaliai... matomai kazkur slypi triperis kazkoks gamyklinis

  10. #10
    Atarchik
    Svečias


    Citata Autorius provokator Žiūrėti skelbimus
    normaliai... matomai kazkur slypi triperis kazkoks gamyklinis
    gali buti, nes kai norejau nupirkti chrysleri tai siek tiek pasidomejau del ju deziu. tai kiek girdejau sake kad dezes pakankamai geros ir ne problemiskos.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •