Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 12

Gija: Body kompo parinkimas

  1. #1
    METRAS
    Svečias


    Body kompo parinkimas

    mašina 3,3 voyager
    Simptomai:
    kartais nustoja (nukrenta) ir vėl pradeda veikti tachometro, spidometro ir temperatūros davikliai skydelyje, užsidega visi pavarų perjungimo kvadračiukai. Anksčiau skydelis buvo numiręs visai, ilgam padėjo fiškės perlitavimas, bet dabar tai nebeveikia. Pakeičiau net skydelį-tas pats kartojasi karts nuo karto. Toks vaizdas, kad kontaktas tai atsiranda, tai vėl dingsta. Įtariamas „body kontrol module". Keista, bet visos kitos funkcijos už kurias jis atsakingas veikia gerai (valytuvai, radija, centrinis, apšvietimas, šviesų neišjungus ir rakto neištraukus, kai neveikia variklis būna perspėjimas...)
    Buvo minčių dėl to bloko, kur ventiliatoriaus greičių reg., bet išsiardžiau ir viskas ten iš pažiūros tvarkoj, laidai nenulūžinėję, kontaktai neišsilydę ir pan.).
    Dar netikrinau laidų ir fiškių po saugiklių bloku, kuris po kapotu, nors mane įtikinėėja, kad kalčiausias tik tas BCM. Buvau nusiardęs pažiūrėti koks tas kompo numeris ir radau priklijuotą gamyklinį lapuką ant rėlių bloko su numeriu 04686730, būtent tokį numerį pagal vin kodą man pasakė ir Silberauto. Keisčiausia, kad pats BCM turi numerį 4748382. Gal jau kartą keistas? (nors ebay, suvedus ir vieną ir kitą kodus nurodo, kad jie yra nuo 1996 metų voyagerio). Kaip parinkti body su tokiom pačiom funkcijom, nes šrote nėra nei vieno, nei kito numerio kompų. Mano be imobilaizerio. O gal verta savo bodiką patikrint pas meistrus, tik nežinau tokių Vilniuj, kur kompus gerai tvarko, o pirkti seną, kad vėl ant šūdo neužsirauti?
    Ačiū

  2. #2
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.14
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    236
    Reputacija
    1


    O fiskes tikrinai ar ten viskas tvarkoi. Issivalyk prapusk, gal koks laidas paluzes, per duobes atsikrato.

  3. #3
    METRAS
    Svečias


    Citata Autorius Audriusas Žiūrėti skelbimus
    O fiskes tikrinai ar ten viskas tvarkoi. Issivalyk prapusk, gal koks laidas paluzes, per duobes atsikrato.
    Žiūrėjau tas, kur prie bodiko jungiasi, buvo keli strypeliai apsinešę pavaliau kiek priėjau, gaila neturėjau purškalo elektros kontaktams, šiandien ir po kapotu saugiklių bloką buvau atvožęs, fiškes prakračiau, lyg nepakirmiję, žiūrėsim. Kaip visgi bodikus parinkinėja (pagal VIN kodą man rasti panašu be šansų, net dabartinio kur stovi numeris ne tas, kur ale būt turėtų) nes svalkėj metodas man įtartinas: tipo pagal artimiausią ketvirtam skaičiui nuo galo Pvz.: .....6897 tai būtų ......7... arba .......5... ???

  4. #4
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    "mane įtikinėėja, kad kalčiausias tik tas BCM..."

    Kas įtikinėja ?

    "Žiūrėjau tas, kur prie bodiko jungiasi, buvo keli strypeliai apsinešę pavaliau..."

    Apie kuriuos "stripelius" kalbam: fiškes į saugiklių dėžę ar saugiklių dėžės su kompu ?
    Kuo buvo apsinešę" - oksdacijos-korozijos ar šiaip pajuodę ?
    Paskutinį kartą taisė Raimislt : 2016.10.05, 09:04
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  5. #5
    tomasas
    Svečias


    Thumbs up kompas

    Citata Autorius METRAS Žiūrėti skelbimus
    mašina 3,3 voyager
    Simptomai:
    kartais nustoja (nukrenta) ir vėl pradeda veikti tachometro, spidometro ir temperatūros davikliai skydelyje, užsidega visi pavarų perjungimo kvadračiukai. Anksčiau skydelis buvo numiręs visai, ilgam padėjo fiškės perlitavimas, bet dabar tai nebeveikia. Pakeičiau net skydelį-tas pats kartojasi karts nuo karto. Toks vaizdas, kad kontaktas tai atsiranda, tai vėl dingsta. Įtariamas „body kontrol module". Keista, bet visos kitos funkcijos už kurias jis atsakingas veikia gerai (valytuvai, radija, centrinis, apšvietimas, šviesų neišjungus ir rakto neištraukus, kai neveikia variklis būna perspėjimas...)
    Buvo minčių dėl to bloko, kur ventiliatoriaus greičių reg., bet išsiardžiau ir viskas ten iš pažiūros tvarkoj, laidai nenulūžinėję, kontaktai neišsilydę ir pan.).
    Dar netikrinau laidų ir fiškių po saugiklių bloku, kuris po kapotu, nors mane įtikinėėja, kad kalčiausias tik tas BCM. Buvau nusiardęs pažiūrėti koks tas kompo numeris ir radau priklijuotą gamyklinį lapuką ant rėlių bloko su numeriu 04686730, būtent tokį numerį pagal vin kodą man pasakė ir Silberauto. Keisčiausia, kad pats BCM turi numerį 4748382. Gal jau kartą keistas? (nors ebay, suvedus ir vieną ir kitą kodus nurodo, kad jie yra nuo 1996 metų voyagerio). Kaip parinkti body su tokiom pačiom funkcijom, nes šrote nėra nei vieno, nei kito numerio kompų. Mano be imobilaizerio. O gal verta savo bodiką patikrint pas meistrus, tik nežinau tokių Vilniuj, kur kompus gerai tvarko, o pirkti seną, kad vėl ant šūdo neužsirauti?
    Ačiū
    swx tokiu metu masina ant pacio BCM kompo yra 4 dideli skaiciai ir jie tokie patys turi buti !!! kaip suprantu tau reikia 8382reikalingas jai reikes duok zinot paieskosiu tokio

  6. #6
    METRAS
    Svečias


    Citata Autorius Raimislt Žiūrėti skelbimus
    "mane įtikinėėja, kad kalčiausias tik tas BCM..."

    Kas įtikinėja ?

    "Žiūrėjau tas, kur prie bodiko jungiasi, buvo keli strypeliai apsinešę pavaliau..."

    Apie kuriuos "stripelius" kalbam: fiškes į saugiklių dėžę ar saugiklių dėžės su kompu ?
    Kuo buvo apsinešę" - oksdacijos-korozijos ar šiaip pajuodę ?
    įtikinėja servisas
    apsinešę buvo fiškės strypeliai kur tiesiai į bodiką ateina

  7. #7
    METRAS
    Svečias


    Citata Autorius tomasas Žiūrėti skelbimus
    swx tokiu metu masina ant pacio BCM kompo yra 4 dideli skaiciai ir jie tokie patys turi buti !!! kaip suprantu tau reikia 8382reikalingas jai reikes duok zinot paieskosiu tokio
    dabar stovi su numeriu 474 8382 jei gali pažiūrėk tokio
    ačiū

  8. #8
    tomasas
    Svečias


    ok

  9. #9
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius METRAS Žiūrėti skelbimus
    įtikinėja servisas
    apsinešę buvo fiškės strypeliai kur tiesiai į bodiką ateina
    Kur kompas išsitrauke iš saugiklio bloko(mėlyna)? Ar baltos?14BCMFuseBlockSeparate900h552.jpg
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  10. #10
    METRAS
    Svečias


    Baltos. Visi strypai dengti tokiu aukso spalvos metalu ir tik keli be tokio padengimo abiejose fiškėse tai tie ir buvo tokie kaip rūdim apsitraukę

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •