Puslapis 2 iš 3 PirmasPirmas 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 25

Gija: ventiliatorius

  1. #11
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2014.10.14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    108
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Mcu Žiūrėti skelbimus
    Nu gali buti ir viena rele, vadinasi ventiliatorius arba veikia arba ne tiesiog nera skirtingu greiciu. Idomu kiek laidu ateina iki reles? Pagal mano supratima turetu ateiti du plonesni ir du storesni. Plonesni bus naudojami reles valdimui o storesni itampos padavimas i ventiliatoriu. Vienam is tu storesniu laidu turetu buti akumo pliusinis laidas, reiktu su testeriu patikrinti.
    Taip, ateina 4 laidai, tačiau ten tokia labai mandra relė, veikianti puslaidininkių (ar kažkas panašaus)principu. Ji duoda labai platų ventiliatoriaus greiciu diapazoną. Ji buna perkaista ir sugenda. Kodas 04707286AF. Nauja kainuoja apie 70 eurų. Tos trys kaip brėžinyje kiek žinau būna tik pas dyzelius. Šiaip panaši tema yra senojoje svetainėje.

  2. #12
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Tik prieš statant naują ventiliatoriaus valdymo rėlę nepamiršk pravodkę atstatyti.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  3. #13
    MUNDIS
    Svečias


    labas visiems,gal kas susidures su padeciu reguliatorium buvo. pucia tik viena padetim kitos padetis neveikia. 99 3,8 voyageris

  4. #14
    Rėmėjas sarikas avataras
    Įstojimo data
    2011.05.17
    Vietovė
    Plunge,LTsvedija
    Įrašai
    385
    Images
    13
    Reputacija
    1


    Citata Autorius MUNDIS Žiūrėti skelbimus
    labas visiems,gal kas susidures su padeciu reguliatorium buvo. pucia tik viena padetim kitos padetis neveikia. 99 3,8 voyageris
    La pasikeisk peciuko padeciu rele(nezinau kaip ji vadinas )kuri stovi po kapotu ,desinej pusej tarp valituvu plasmases,ir amortiko.ten gilau ziurint matosi fiske berods juoda istatyta atomobilio reme

  5. #15
    MUNDIS
    Svečias


    tai ta pati rele ir reguliuoja kur pusti ant priekinio lango ar i salona?ventiliatorius tai pucia gerai pas mane nustojo veikti padetis ,pucia tik i salona ora,o man reikia kad priekini langa apipustu

  6. #16
    Rėmėjas sarikas avataras
    Įstojimo data
    2011.05.17
    Vietovė
    Plunge,LTsvedija
    Įrašai
    385
    Images
    13
    Reputacija
    1


    Citata Autorius MUNDIS Žiūrėti skelbimus
    tai ta pati rele ir reguliuoja kur pusti ant priekinio lango ar i salona?ventiliatorius tai pucia gerai pas mane nustojo veikti padetis ,pucia tik i salona ora,o man reikia kad priekini langa apipustu
    Ne jis reguliuoja peciuko greicius nuo pirmo iki ketvirto.jei tau nepucia ir i langus,ziurek pagrindini perjungeja, arba po panele tuos elektrinus varikliukus,perjungejus

  7. #17
    atomas
    Svečias


    O mano bėda dar įdomesnė. Man į salono vieną pusę(keleivio) pučia normaliai nori karštą nori šaltą orą, o į vairuotojo pusę pučia tik šaltą orą ką bereguliuotum.
    Bandžiau padaryti air flow system reset: dviejų mygtukų kombinaciją, kuri atseit atstato kanalų durelių padėti ir sukalibruoja kaip reikia, bet nepadėjo.
    Gal kas žino kas per š....

  8. #18
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius atomas Žiūrėti skelbimus
    O mano bėda dar įdomesnė. Man į salono vieną pusę(keleivio) pučia normaliai nori karštą nori šaltą orą, o į vairuotojo pusę pučia tik šaltą orą ką bereguliuotum.
    Bandžiau padaryti air flow system reset: dviejų mygtukų kombinaciją, kuri atseit atstato kanalų durelių padėti ir sukalibruoja kaip reikia, bet nepadėjo.
    Gal kas žino kas per š....
    "Zaslonkė"-varikliukas arba valdymas.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  9. #19
    atomas
    Svečias


    Citata Autorius Raimislt Žiūrėti skelbimus
    "Zaslonkė"-varikliukas arba valdymas.
    Labai jau dau nežinomūjų. O jeigu konkrečiai. Ar tai atskiras oro valdymo durelių varikliukas? Ar jis atskirai kiekvienai pusei?
    Ar yra galimybė patikrinti kas tiksliai(pajungiant kompą)..

  10. #20
    oleg
    Svečias


    Citata Autorius atomas Žiūrėti skelbimus
    Labai jau dau nežinomūjų. O jeigu konkrečiai. Ar tai atskiras oro valdymo durelių varikliukas? Ar jis atskirai kiekvienai pusei?
    Ar yra galimybė patikrinti kas tiksliai(pajungiant kompą)..
    Ira toks stripukas kuris judina zaslonke/su kompu mehaniniu klaidu nepamatisi))

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •