Rezultatai 1 iki 8 iš 8

Gija: Užšąla langų apipurškėjai

  1. #1
    dainius22
    Svečias

    Užšąla langų apipurškėjai

    Sveiki klubiečiai,
    gal kas sprendėte ar turite minčių kaip patiuninguoti langų purkštukus, t.y. padaryt šildomus, nes supiltas turtle -25 vistiek užšala? Žmonelės yariukį tas pats skystis ir jos neužšąla, aišku priežastis ta kad išpurškėjai sumontuoti ant kapoto ir gauna šilumą nuo variklio. http://www.voyager.lt/images/smilies...rLT/hammer.gif

  2. #2
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1
    Neturiu tokiu bedu ir klientams tokiu dalyku nera buve

  3. #3
    oleg
    Svečias
    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Neturiu tokiu bedu ir klientams tokiu dalyku nera buve
    +100 nesala.

  4. #4
    Aš nebe naujokas! Raivo avataras
    Įstojimo data
    2011.04.24
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    173
    Reputacija
    1
    Citata Autorius dainius22 Žiūrėti skelbimus
    Sveiki klubiečiai,
    gal kas sprendėte ar turite minčių kaip patiuninguoti langų purkštukus, t.y. padaryt šildomus, nes supiltas turtle -25 vistiek užšala? Žmonelės yariukį tas pats skystis ir jos neužšąla, aišku priežastis ta kad išpurškėjai sumontuoti ant kapoto ir gauna šilumą nuo variklio. http://www.voyager.lt/images/smilies...rLT/hammer.gif
    Žieminis skystis tikrai neužšąla, patys purkštukai po nakties būna padengti šerkšnu ar valant stiklą papuola sniego smiltelių, gerai su šepečiu pravalius turi veikt viskas, gali būti, kad skysčio bakelyje yra kokių drumzlių, kurios užkemša purštukus. Šildomi purkštukai ne naujiena, jau 1991m. Audi tokie sprendimai buvo statomi gamintojo.
    Didesnė problema sakyčiau, kad žmonės nemoka ar nelabai supranta kada naudoti langų apiplovimą, kiek kartų prasilenkiant, ar lenkimo metu, ar iš priekyje važiuojančio automobilio, kai purštukai sureguliuoti į dausas, gauni purvino skysčio fontaną ant langų.

  5. #5
    Rėmėjas Darukas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    256
    Images
    6
    Reputacija
    1
    Pas mane dabar užšalę.
    -10 C lauke, ploviklis -21 iš max
    Chrysler T&C '08 3,8L benzas/dujos
    Užteks galvot - einam baliavot !

  6. #6
    zaliaakis
    Svečias
    O jūs plovikliams esat tikri, kad jie neužšąla prie tiek, kiek ant jų rašo... Ipilkit į kokį bmbaliuka ir į saldiklį kiskit. Įsitikinsit kad kai kurių vėjai parasyti...

  7. #7
    seselis
    Svečias
    Sia ziema ir pas mane uzsale buvo.teko laukt keleta dieneliu kol vel purkst pradejo

  8. #8
    wongas
    Svečias
    Manau kalta skysčio kokybė. Man ir niekada neužšaldavo - šie žiemą ir atrodo nėra taip šalta, bet užtraukė. Suprask kaip nori....

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •