Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 11 iki 19 iš 19

Gija: Kuro bako talpa crd 2,8

  1. #11
    ziuras
    Svečias


    Matai bosas reiketu sutarti kas yra tuscias bakas ir kas yra pilnas. pagal mane tuscias bakas yra kai DTE rodo 50km. Pagal meistrus tuscias bakas kai ji nuimi ir apvertes ispili. As tikiu kad dar 15-20 litru is mano bako ispilsi. lygiai taip pat ir pilnas bakas.

  2. #12
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Tuscias bakas yra tuscias o ne 15 20 ltr likutis.
    Ar nuo siandien zodzio tuscias savoka reiskia 15 20 ltr?

    Gal as senu paziuru bet man tuscias yra kai jame nieko nera.

  3. #13
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius ziuras Žiūrėti skelbimus
    Matai bosas reiketu sutarti kas yra tuscias bakas ir kas yra pilnas. pagal mane tuscias bakas yra kai DTE rodo 50km. Pagal meistrus tuscias bakas kai ji nuimi ir apvertes ispili. As tikiu kad dar 15-20 litru is mano bako ispilsi. lygiai taip pat ir pilnas bakas.
    Kaip tu gali nuvaziuoti tusciu baku 50 km ? Tik pasidalink sia info ir gausi nobelio premija

  4. #14
    ziuras
    Svečias


    Man kaip vairuotojui - tuscias bakas yra kai masina nebevaziuoja. aisku tiek nei vienas nelaukia. t.y man tuscias bakas - kai dega raudona, arba kaip pas mus kai dte arteja prie nulio.

  5. #15
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.06.27
    Vietovė
    jonava.kedainiai.ukmerge
    Įrašai
    161
    Reputacija
    1


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Jei dar kyla noras metyti linkus, padarysim labai paprastai.
    Istustinu savo baka ir pildom pilna tavo lesomis jie ipylus 75.5 Ltr daugiau netelpa uz degalus susimoku pats ir dar gera bokala alaus tau nuperku, arba pripilu pilna baka savo saskaita tau.

    Bet tik jei supilu daugiau nei 75.7 Ltr kaip nurodei uzdegalus moki tu ir dar savo nuoziura galesi alaus pastatyti.
    Tinka?
    Persiprašau-75,7 ltr. - nurodo gamintojas , jeigu kyla noras mėtyti visokius lažybu pasiulymus -prašau kreiptis į gamintoją
    P.S. baikim ginčytis -pagal gamintoja -75,7 ltr -saugus-kada sudirba vožtuvas.
    Pagal -Bosa galima supilti- 80-90ltr .
    Paskutinį kartą taisė mindaugasss4 : 2016.02.04, 10:11

  6. #16
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Kaip supratau is parasymu daugiau linku nemetysim ir tikrinti nenorim. Na tiek to yra kaip yra.


    Atminkim viena, kad masinose yra plasmasiniai bakai. Kuriu talpa kinta priklausomai nuo svorio.
    Jei i toki baka grubiai idedama 80 kg tai jis naturaliai deformuojasi ir padideja. Šiuo konkrečiu atveju jis išsitempia žemyn. ir to pakanka, kad jo talpa jau keliais LTR padidėja.
    Todėl klausimas kiek telpa yra tas ka aš parašiau, klausimas kokį tūri paskaičiavo gamintojas, tai galimai atitinka jusu idetus linkus.
    Teoriskai vasara i toki baka ipilti galima dar daugiau.

  7. #17
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius ziuras Žiūrėti skelbimus
    Man kaip vairuotojui - tuscias bakas yra kai masina nebevaziuoja. aisku tiek nei vienas nelaukia. t.y man tuscias bakas - kai dega raudona, arba kaip pas mus kai dte arteja prie nulio.
    Nepyk bet tavo p......u nesuprantu visiskai.
    Tuščio bako savokos iškreiptas supratimas tikrai ne mano smegeninei.

    Sorry

  8. #18
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.06.27
    Vietovė
    jonava.kedainiai.ukmerge
    Įrašai
    161
    Reputacija
    1


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Kaip supratau is parasymu daugiau linku nemetysim ir tikrinti nenorim. Na tiek to yra kaip yra.


    Atminkim viena, kad masinose yra plasmasiniai bakai. Kuriu talpa kinta priklausomai nuo svorio.
    Jei i toki baka grubiai idedama 80 kg tai jis naturaliai deformuojasi ir padideja. Šiuo konkrečiu atveju jis išsitempia žemyn. ir to pakanka, kad jo talpa jau keliais LTR padidėja.
    Todėl klausimas kiek telpa yra tas ka aš parašiau, klausimas kokį tūri paskaičiavo gamintojas, tai galimai atitinka jusu idetus linkus.
    Teoriskai vasara i toki baka ipilti galima dar daugiau.
    jeigu bako talpa pakitusi - tai reiškia jis yra nesaugus , netinkamas eksploatuoti , reiktu tamstai pasikeisti baką . Dėl 80 kg -juk į baką ne vandenį pili - dyzelino tankis yra 0,82-0,845 kg .
    P.S. Tepalą į variklį pagal matuoklį pilam , aušinimo skystį,greičių dėžių tepalą, stabdžiu skystį - nepilam iki viršaus -tai kodėl kurą turėtume pilti virš normos ?

  9. #19
    edvn
    Svečias


    Kuro bako talpa https://bind.lt/specs/chrysler/grand...-8-d-at-163-hp
    Bet kaip su tokiom kuro sanaudom, galetu buti ir didesnis

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •