Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 11 iki 16 iš 16

Gija: apie ratus R17, R18, R19.

  1. #11
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Makacinas Žiūrėti skelbimus
    nu neuzpyk bet tokiu kaina turetu buti 60 uz 4vnt. kas kad jie rimtos fyrmos bet dizainas senesnis uz masina. kazin ar manieji originalus kalpokai ne graziau ziurisi.
    nemokėčiau ir tiek vien dėl to kad užsiknisimas plauti tokius "gražuolius"
    Born in USSR

  2. #12
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    456
    Images
    18
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Makacinas Žiūrėti skelbimus
    nepasirodo kartais kad masina be amortizatoriu?
    nepasirodys, tik labai provėžas "gaudys"

  3. #13
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Makacinas Žiūrėti skelbimus
    nu ydomu kaip su r18 jo konfortas, nes su r16 jau ne visas duobukes minkstai surenka
    mano vasarinis komplektas 245 /45 R18. Ką galima pasakyti apie važiavimo, trasoj arba jeigu gera kelio danga važiuoti smagu, masina ir ant didelių greičiu tiksliau valdoma. Bet mieste kai važiuoji su tokiais batais iškart jaučiuosi kad su keliais pas mus problema! Todėl dėl nelygumų ir duobės masina kietesnė. Negaliu pasakyti kad komforto jau nebus, tikrai ne (asmeniškai man). Bet važiuoti reikia jau biske kitaip (priprasti prie kitos trajektorijos). Su R16 galima važiuoti bet kaip auto praplaukia visus nelygumus....
    P. S. Su R 18 važiuosi kitaip ir čia ne minusas nes paskui kai žinai kur blogas kelias sutaupysi su važiuoklės remontu

  4. #14
    Niekur iš čia neisiu! Makacinas avataras
    Įstojimo data
    2013.08.09
    Vietovė
    alytus
    Įrašai
    601
    Reputacija
    1


    Citata Autorius AERO_DD Žiūrėti skelbimus
    mano vasarinis komplektas 245 /45 R18. Ką galima pasakyti apie važiavimo, trasoj arba jeigu gera kelio danga važiuoti smagu, masina ir ant didelių greičiu tiksliau valdoma. Bet mieste kai važiuoji su tokiais batais iškart jaučiuosi kad su keliais pas mus problema! Todėl dėl nelygumų ir duobės masina kietesnė. Negaliu pasakyti kad komforto jau nebus, tikrai ne (asmeniškai man). Bet važiuoti reikia jau biske kitaip (priprasti prie kitos trajektorijos). Su R16 galima važiuoti bet kaip auto praplaukia visus nelygumus....
    P. S. Su R 18 važiuosi kitaip ir čia ne minusas nes paskui kai žinai kur blogas kelias sutaupysi su važiuoklės remontu
    nu reiks pziuret kaip gyvai atrodo 245/45/r18, santykinai gal dar nera zemos padangos, nes tureta auto buvo 225/40/r18 tai tos jau tikrai zemos buvo, bet kai tu sakai: pripranti mieste ziuret kur vaziuoji, prisistabdai kur reikia ir viskas ok, uztai uzmiescio vingiuose drasiai vaziuoji

  5. #15
    Anonymousz
    Svečias


    ziuriu neblogu ratuku turit

  6. #16
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Anonymousz Žiūrėti skelbimus
    ziuriu neblogu ratuku turit
    Graži mašiną - graži batai

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •