Puslapis 2 iš 5 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 49

Gija: Radiatorius naujas ar naudotas?

  1. #11
    Lnz
    Svečias


    mano remontuotam jau greit 2 metai bus, kol kas negaliu skustis.....

  2. #12
    audriusv
    Svečias


    Kaip tik šiandien pakeičiau į naują. Žiūrėsime kiek laikys...

  3. #13
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.14
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    236
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Gal daug kas priestaraus bet as siulyciau "sugadinti radiatoriaus kamsti". T.y. ismesti apatine tarpine kuri stovi ant spyruokles ir esant aukstam slegiui atsidaro ir isleidzia pertekliu I issipletimo bakeli. Taigi ismetus tarpine nelieka sistemoje slegio ir visu su tuo susijusiu problemu. Sylant varikliui ausinimo skystis subega i issipletimo bakeli austant grizta atgal (aisku pasirupinkint sandarumu slangos nuo radiatoriaus iki issipletimo bakelio). Visuose voyageriuose taip darau ir nematau jokiu neigiamu pasekmiu tik teigiamas. Cia tik mano nuomone ir patirtis

  4. #14
    Sauliuss
    Svečias


    Prašau atsiliepimų apie Nissens radiatorius, kiek metų kam atlaikė? Skaičiau, kad keli forumiečiai statė, bet palyginti neseniai. Gal kažkas statėsi seniau, 2, 3 , 4 metai, ar verta pirkti Nissens?

  5. #15
    oleg
    Svečias


    Citata Autorius Sauliuss Žiūrėti skelbimus
    Prašau atsiliepimų apie Nissens radiatorius, kiek metų kam atlaikė? Skaičiau, kad keli forumiečiai statė, bet palyginti neseniai. Gal kažkas statėsi seniau, 2, 3 , 4 metai, ar verta pirkti Nissens?
    man uzteko 2 metam.

  6. #16
    Sauliuss
    Svečias


    Citata Autorius oleg Žiūrėti skelbimus
    man uzteko 2 metam.
    Ačiū, Oleg už atsakymą. Na, 2 metai mažoka, norėčiau pasikeisti radiatorių ir pamiršti tą reikalą. Originalas brangoka, šrotinio originalo irgi nenoriu - loterija.
    O gal kažkas bandė Spectra premium radiatorių, kiek metų užteko?

  7. #17
    wongas
    Svečias


    Nu ir aš markės neprisimenu, bet pralaikė apie 3m. Gal ir mažiau. Dabar pasikeičiau į kitą Kainavo 80 eur. su visom įmanomom nuolaidom. Radiatoriaus gyvybei, labai daug duoda tai - kas yra įpilta. Patarimas tik toks, pirk koncentratą ir pats skiesk su distiliuotu vandeniu. Nepirk jokių paruoštų. Taip išvengsi galimų gamintojų machinacijų.

  8. #18
    Niekur iš čia neisiu! Makacinas avataras
    Įstojimo data
    2013.08.09
    Vietovė
    alytus
    Įrašai
    601
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Sauliuss Žiūrėti skelbimus
    Prašau atsiliepimų apie Nissens radiatorius, kiek metų kam atlaikė? Skaičiau, kad keli forumiečiai statė, bet palyginti neseniai. Gal kažkas statėsi seniau, 2, 3 , 4 metai, ar verta pirkti Nissens?
    kazkada nissens dejau y savo A6 senuke, atlaike apie 1,5 metu. tada pirkau thermotec tas atlaike apie 2 metus ir pardaviau masina dar su neprakiurusiu.

  9. #19
    Sauliuss
    Svečias


    Ačiū už atsiliepimus, bandysiu pradžiai pasikeisti radiatoriaus dangtelį. Įtariu , kad gali būti per didelis slegis sistemoje, viršutinė žarna kartais kieta labai. Tuomet pradeda leisti per mikroįtrūkimą plastmasėje (šone radiatoriaus). Jei nepadės naujas dangtelis, ieškosiuos radiatoriaus.
    O beje, viršutinė žarna gal ir turi būti kieta, papūsta?

  10. #20
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    456
    Images
    18
    Reputacija
    1


    tikrai ne kieta

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •