Puslapis 2 iš 5 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 49

Gija: Radiatorius naujas ar naudotas?

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    As geriau uz nauja
    Savo nuomones nepersu

  2. #2
    Atradau klaviatūrą!
    Įstojimo data
    2015.09.19
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    75
    Reputacija
    1


    Naudotas visada yra loterija. Pvz., man toj loterijoj nepasisekė - su naudotu atvažinėjau pusę metų ir vėl tas pats... Rudenį pakeitėm į naują Nissens, žiūrėsim... Beje, kiek teko kalbėtis servise, tai jų patirtis rodo, kad nauji kinietiški yra metams - dviems...

  3. #3
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius formalumas Žiūrėti skelbimus
    Naudotas visada yra loterija. Pvz., man toj loterijoj nepasisekė - su naudotu atvažinėjau pusę metų ir vėl tas pats... Rudenį pakeitėm į naują Nissens, žiūrėsim... Beje, kiek teko kalbėtis servise, tai jų patirtis rodo, kad nauji kinietiški yra metams - dviems...
    man ir naujas Valeo buvo po dviejų metų pasileidęs
    Born in USSR

  4. #4
    Sauliuss
    Svečias


    Ačiū už atsiliepimus, bandysiu pradžiai pasikeisti radiatoriaus dangtelį. Įtariu , kad gali būti per didelis slegis sistemoje, viršutinė žarna kartais kieta labai. Tuomet pradeda leisti per mikroįtrūkimą plastmasėje (šone radiatoriaus). Jei nepadės naujas dangtelis, ieškosiuos radiatoriaus.
    O beje, viršutinė žarna gal ir turi būti kieta, papūsta?

  5. #5
    edvinas1
    Svečias


    reiks turbūt bandyt loterijoj su naudotu

  6. #6
    zaliaakis
    Svečias


    Man naujas jau 2 metus laiko... Paziurejus koks buvo senas. Tai nesinoretu rizikuoti deveta deti ar remontuoti...

  7. #7
    Lnz
    Svečias


    mano remontuotam jau greit 2 metai bus, kol kas negaliu skustis.....

  8. #8
    Sauliuss
    Svečias


    Tai štai, naujas dangtelis nepadėjo, pabandžiau "sugadint", kaip rašė forumietis. Nuemiau apatinę guminę tarpinę, viskas susitvarkė, žarna ne kieta, slėgis nekyla, radiatorius nebeleidžia. Persikelsiu i kitą temą, nes visgi įdomu,kodėl kyla slėgis, negi ir naujas dangtelis blogas, per standi spyruoklė,neleidžia laiku atsidaryt?

  9. #9
    audriusv
    Svečias


    Kaip tik šiandien pakeičiau į naują. Žiūrėsime kiek laikys...

  10. #10
    Sauliuss
    Svečias


    Nepykit, kad vėl rašau temoje apie radiatorius, tiesiog nenorėjau kurti naujos. Sename forume buvo tema apie slėgį, daug prirašyta...Kiek supratau, slėgis sistemoje turi būti, nes prie didesnio slėgio skystis užverda esant aukštenei temperatūrai. Gal manio vonioje slėgis ir normalus, na kietoka viršutine žarna, bet jokių problemų tas nekeldavo, kol nepradėjo leisti radiatorius (įtariu, kad per sujungimą tarp metalinės ir plastikinės dalių). Nuėmus dangtelio apatinę tarpinę, slėgis nepakyla, skystis lyg cirkuliuoja abiem kryptimis (radiatorius-plėtimo bakelis), vėstant varikliui radiatorius pasiima skysčio atgal iš plėtimosi bakelio. Važinėsiu taip, su "sugadintu" dagteliu, stebėsiu situaciją, nepirksiu naujo radiatoriaus, bet visgi būtų įdomu pasižiūrėti kaip pas kitus 3,3 ar 3,8 L situacija su aušinimo žarnų kietumu-minkštumu. Jei sutiktų kas parodyt Vilniuje - brūkštelkit

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •