Puslapis 4 iš 5 PirmasPirmas ... 2345 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 31 iki 40 iš 49

Gija: Radiatorius naujas ar naudotas?

  1. #31
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.14
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    236
    Reputacija
    1


    Chrysleri, bent benzininiuose 3.3/3.8 issipletimo bakelis yra atviras, jis virsuje turi isbegimo vamzdeli, tuo atveju jei ausinimo skyscio bus per daug. Slegio jame negali buti, o uz slegi atsakingas kamstis ant radiatoriaus.

  2. #32
    wongas
    Svečias


    ir aš manau, kad jei viskas yra sugalvota - taip ir turi veikti.

  3. #33
    Lnz
    Svečias


    taip, voyagerio issipletimo bakelis be slegio. kamstis labai atsakingas uz slegi ir jei jis neveiks taip kaip priklauso bus tik dar daugiau problemu, nei leidziantis radijatorius....

  4. #34
    Sauliuss
    Svečias


    Tai viskas veikia be apatinės kamščio tarpinės. Slėgiui padidėjus - išstumia kažkiek skysčio į plėtimosi bakelį, o kai ataušta - pasiima atgal iš bakelio. Ant asfalto neišsipila.
    O kamštį nedasukti iki galo jau visai kitas reikalas, tada tikrai pilsis ant asfalto

  5. #35
    Sauliuss
    Svečias


    Dar mintis: ar gali būti blogas ir naujas kamštis? Pirktas "Autoterpėje", nepamenu gamintojo, bet tikrai ne Mopar. Parašyta "assembled in Mexica" ar kažkas panašaus. Gal jis kaip ir mano senasis, irgi ne originalas, atsidaro prie didesnio slėgio, nei turi būti?

  6. #36
    zaliaakis
    Svečias


    Seip slėgis sistemoje tik dėl vienos priežasties būna. Kad vėliau užvirtu aušinimo skystis. Voyager benzine termostatas atsidaro prie 88-92(apytiksliai, gal trupuciuka klystu). Tai jei viskas veikia gerai ausinime. Tai slėgio nebuvimas nekenkia varikliui. Ww sutinku, kitų tik prie 105 įsijungia ventiliatorius...

  7. #37
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Sauliuss Žiūrėti skelbimus
    Dar mintis: ar gali būti blogas ir naujas kamštis? Pirktas "Autoterpėje", nepamenu gamintojo, bet tikrai ne Mopar. Parašyta "assembled in Mexica" ar kažkas panašaus. Gal jis kaip ir mano senasis, irgi ne originalas, atsidaro prie didesnio slėgio, nei turi būti?
    Gali ir gali buti ne tokio tipo kur tau reikia.
    Tai nutinka labai daznai. Kad nupirktu zmogus gera kamsti sei masinai pasitaiko gan retai.
    Kamsciai yra skirti uzdarom sistemom ir atvirom.
    Uzdara sistema - tai tokia sistema kuri baigiasi kamsciu kuris yra ant issipletimo bakelio.
    Atvira - tai tokia sistema kur uz kamcio stovi issipletimo bakelis.

  8. #38
    Sauliuss
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Gali ir gali buti ne tokio tipo kur tau reikia.
    Tai nutinka labai daznai. Kad nupirktu zmogus gera kamsti sei masinai pasitaiko gan retai.
    Kamsciai yra skirti uzdarom sistemom ir atvirom.
    Uzdara sistema - tai tokia sistema kuri baigiasi kamsciu kuris yra ant issipletimo bakelio.
    Atvira - tai tokia sistema kur uz kamcio stovi issipletimo bakelis.
    Na tada reiktų susikeisti su kažkuo kamščiais kuriam laikui, pas ką teisingai veikia. Ir bus aišku. Nes dabar be apatinės tarpinės lyg ir viskas gerai, bet girdėjau, jog slėgis sistemoje (ne per didelis) reikalingas ir tam, kad skystis patektų į visus kanalus. Jei visai nėra slėgio - galima pakenkti galvai, blokui. Temperatūros rodyklė neužkyla aukščiau nei būdavo seniau, bet lyg ventiliatoriai dažniau pradėjo suktis

  9. #39
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Pasikeičiau radiatorių ir aš...Ir naują kamštį ...Atsirado sistemoj slėgis, kurio savaime žinoma prie kiauro radiatorio niekada nebuvo. Slėgis aiškiai per didelis...Prietaiso nemontavau , bet šlangos net skamba. Kamštį pakeičiau senuoju - ogi tas pats...
    Negana to, išvažiavau iš kiemo gal 10 km...Ir mano naujas, gražus raudonas antifryzas išsipylė ant asfalto...Nuspjovė šlangą apačioj nuo webasto...Tai dabar irgi važinėju sugadinęs kamštį...Kol kas nieko blogo..
    Šiaip tai kažkokia mistika su tais kamščiais.
    Mano brolis vienam provincijos miestely dirba... vairuotoju laidojimo firmoj...Pas juos katafalkai padaryti iš vojadžerių.3.3 1r 3.8litro, apdujinti...4 vnt...Dviems buvo pakeisti kamščiai - abiems trūko radiatoriai...
    Beje ant kamščio parašytas slėgis...Googles pagalba išvertus LBS į SI sistemą gaunasi 1,06 baro...

  10. #40
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Buna kaltas ir blogas nuorinimas.
    Nuorinti sistema gan bjauru

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •