Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 20

Gija: Chrysler voyager slenksciai

  1. #1
    alekxas
    Svečias

    Chrysler voyager slenksciai

    Sveiki , taigi daug apie tai galvoju , daug maciau ir mane labai sudomino klausimas kaip vadinasi ir kiek kainuoja toks kaip sparnas apacioje zemiau duru kad ten koja padeti typo , nes labai gerai atrodo Ir as sunku butu ji imontuoti ? Vienu zodziu jeigu nesunku papasakokit mane apie tai
    beto auto Chrysler Voyager 2.5 2003m
    Dekui
    Paskutinį kartą taisė Arnas : 2011.06.29, 07:24

  2. #2
    TomasK
    Svečias
    Sparnai???

  3. #3
    Caras:) driusa avataras
    Įstojimo data
    2006.06.29
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    935
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    179
    Reputacija
    1
    Tai ne sparnai o slenksčiai.Ieškai šrote ir montuoji.

  4. #4
    alekxas
    Svečias
    Taip butent kad slenksciai , kiek ieskau tai nelabai randu informacijos kiek kainuotu ir pns. Gal padetumet?

  5. #5
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1
    Nesenai maciau per EBAY.com kaina nepamenu + gali pabandyti rasti srote (Skaidiskese,ten gali buti) arba dar pas zmones ar firmos kurie varo cia Vanus is JAV ardimui. Sekmes!

  6. #6
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1
    ju kaina apie 700-800 lt.devetu,o gal rasi ir pigiau,imi skaitai skelbimus ,skambini,perki ir leki.

    ira autopliuse artai autogide juodi ir sidabriniai

  7. #7
    sigitas
    Svečias
    sveiki, visu pirma noriu atsiprasyti Bosso kad nepaskaites kuriu naujas temas, as is Kaimo. noriu paklaust del slenksciu, pas mane jie buvo kai pirkau vonia, tai irgi kaip cia kaskas rase, kaip sparnai, gal 20cm. plocio, laikosi ant specialiu purvasargiu ir is apacios po dvi metalines atramas, jie yra aliuminei, bet kai reie nuimt rata tai ismontuoju sleksti, nes kitaip neisideda domkratas, gal kas patars kaip pakelt masina nenuiemus slenkscio. kai pirkau, prie domkrato buvo prideta kaskokios dvi skirtingu formu gelezys ,prisitaiso prie domkrato, kelt masinai, tik nesuprantu kur jos spiresi. gal kas su tuo susiduret. Labai aciu .
    Paskutinį kartą taisė sigitas : 2012.01.29, 02:21 Priežastis: klaida

  8. #8
    dainius22
    Svečias
    tai gal foto nepamaišytų

  9. #9
    Girinis
    Svečias
    Tai juk gali kelt už ko nori- lingės,šakės...ką čia galvot...Geležis pagal paskirtį panaudot.. Jei tinka. Kokie stebūklai

  10. #10
    Rėmėjas sarikas avataras
    Įstojimo data
    2011.05.17
    Vietovė
    Plunge,LTsvedija
    Įrašai
    385
    Images
    13
    Reputacija
    1
    sw,grazu,tai grazu,o minusai-nuleidus padanga is vieno kart nepakeliu,nes nepalenda dankratas,reik nuo kita galo pradet kelt su perstatymais,su nevisais keltuvais pakelsi,arba nulankstysi,aisku su dankratu pasikeli masina,pakisi medine kalade kokio10cm storio,taip visas keturias lapkes,tada ok,bet kiek vargo.cia tik man taip yra,ir mano asmenine nuomone
    Citata Autorius alekxas Žiūrėti skelbimus
    Sveiki , taigi daug apie tai galvoju , daug maciau ir mane labai sudomino klausimas kaip vadinasi ir kiek kainuoja toks kaip sparnas apacioje zemiau duru kad ten koja padeti typo , nes labai gerai atrodo Ir as sunku butu ji imontuoti ? Vienu zodziu jeigu nesunku papasakokit mane apie tai
    beto auto Chrysler Voyager 2.5 2003m
    Dekui

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •