Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 11 iki 20 iš 20

Gija: Chrysler voyager slenksciai

  1. #11
    sigitas
    Svečias
    grozis kainuoja,(protu)
    Paskutinį kartą taisė sigitas : 2012.01.30, 08:24 Priežastis: klaida

  2. #12
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kretinga
    Įrašai
    180
    Images
    3
    Reputacija
    1
    va cia tai sventi zodziai

  3. #13
    wongas
    Svečias
    Sveiki, nors pas mane ir nėra tokių sparnų visada "donkratą" kišu po šake ar susiradęs atitinkamą atramą. Tuo labiau, kad pirkau kitą "donkratą"... Pliusas tas, kad nereikia tiek aukštai kelti mašinos. Ratai greičiau pasikelia. O jei dar vasarą važinėsi su kokiais 18 colių ratais, suprasi, kad taip patogiau.
    Pagal mane, kažkas iš forumiečių pardavinėjo baltus slenkčius IV......bet tai buvo senokai.

  4. #14
    juozase
    Svečias

    Pasidaryk pats

    Sveiki forumieciai pas mane 4-kas slenkcius pasigaminau pats.Nupirkau Vilniui kirtimuose Agrotiekime nerzaveikinius vamzdzius ismataves nuo purvasagio priekinio ikigalinio sparno pradzios,atpiove vietoj uz tam tikra mokesti.Privirinau su nerzaveikiniais elektrodais 2 juosteles is apacios ir kniedem stambiom prikniedijau.Netrukdo orginaliam kankratui,o kad blizgetu galima atslifuot.Tai yra 1-nas + kad vamzdis nesiekia mas.slenkcio ir nesirenka druskos ir purvas.Jei ka sudfomino galiu idet foto.IKI

  5. #15
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1
    O tai čia tik dėl vaizdo, ... ar pasilipti ant tos triūbos galima? Foto tai gerai būtų....

  6. #16
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1
    Citata Autorius Rimazz Žiūrėti skelbimus
    O tai čia tik dėl vaizdo, ... ar pasilipti ant tos triūbos galima? Foto tai gerai būtų....
    ir iš visų pusių pageidautina
    Born in USSR

  7. #17
    provokator
    Svečias
    Matomai bus kazkas panasaus kaip pas mane
    Prisegti paveiksliukai Prisegti paveiksliukai

  8. #18
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1
    Pavargom laukti foto.....

  9. #19
    Olvis
    Svečias
    Turiu nupirkes org nuo ford explorer. Niekaip vis neprisiruosiu tvirtinimus persidaryt. Reikia per ar aplink linge apejima pervirint. Ir lanka zmoniska rast ant priekio

  10. #20
    seselis
    Svečias
    Na o lengvai kažin eitų pritaikyti ketvirtukui slenksčius nuo trečiuko Screenshot_2017-05-31-22-14-44.jpg . Norėčiau būtent tokių , kur su purvasargiais yra nes ketvirtukui tik rast galima vamzdį ar nuskliaustais galais....chrysler-voyager-crd-lx-S2920303-1.jpg107_5_.jpg

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •