Puslapis 10 iš 12 PirmasPirmas ... 89101112 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 91 iki 100 iš 112

Gija: linges

  1. #91
    algelis
    Svečias


    Kiekvienam savo,kas daro "rat style",kas is vojaus kazka daro,koks skirtumas?Esme tame,kad tada masina kitokia reiktu pirkt ir nereiktu darbsciuju ranku burelio...cia mano nuomone...
    Kas liecia rudis,tai nedaleidziu kol taip atrodys...

  2. #92
    algelis
    Svečias


    Citata Autorius Aidas Žiūrėti skelbimus
    be reikalo lazdavoji , taip atrodo visi musu vanai , ilgiau pavazineje Lietuvoje . o spyruokles yra gerai , jei didesnius svorius vezioji . dar sename forume buvau idejes , tik kitaip konstrukcija atrode .
    As visai nelazdavoju,pasakiau savo nuomone,kad as taip nedaryciau ir man tai neatrodo patikima.Kaip palyginima galiu pasakyt,kad vairo traukiu obuolius irgi restauruoja,tik niekas nepasako,kiek jau yra nuluze kelionej ir buve rimtu bedu.Spyruokliu atveju gal ir nebutu skaudziu pasekmiu,bet...

  3. #93
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    nesuprantu kodel jus taip bijot susidet storus amortizatorius ir vaziuot normaliai nesamapaline ?

  4. #94
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.055
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Viską išsprendžia II-as lingės lapas-ir pigiausias,ir paprasčiausias variantas .Į tris savus vojus buvau sudėjęs- viskas čiki.Beje,vienas iš jų buvo 2002 LMT su storais amortikais-ir tas buvo susmukęs.Išvis amortizatoriaus paskirtis yra stabdyti auto siūbavimus,o aukščiui palaikyti yra skirtos spyruoklės arba lingės,rečiau,torsionai
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  5. #95
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Mindas112 Žiūrėti skelbimus
    Viską išsprendžia II-as lingės lapas-ir pigiausias,ir paprasčiausias variantas .Į tris savus vojus buvau sudėjęs- viskas čiki.Beje,vienas iš jų buvo 2002 LMT su storais amortikais-ir tas buvo susmukęs.Išvis amortizatoriaus paskirtis yra stabdyti auto siūbavimus,o aukščiui palaikyti yra skirtos spyruoklės arba lingės,rečiau,torsionai
    nesutinku su tavim.sio amortizatoriaus neina ispaust uzsigulus visu svoriu, nors ir sveriu 100kg. tai ir reiskia, kad per abu jau jie laiko pakele minimum 200kg o gal ir daugiau nes neaisku nuo kiek kg. jie pradeda spaustis

  6. #96
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.055
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Aš "storuosius". amortizatorius esu čiupinėjęs,žinau,kad jie turi šiokią tokią palaikymo funkciją.Bet šis amortizatorius šiek tiek kainuoja(kalbu apie naują,nes,mano nuomone,dalys,įtakojančios važiavimo saugumą,t.y. važiuoklės ir pakabos dalys į automobilį turi dėtis arba naujos,arba kokybiškai atrestauruotos).Tuo pačiu,atmetama galimos papildomos "krušliavos" galimybė,jei "šrotnas " amortikas neužilgo "pasibaigs"...Galbūt čia bus kabliukas,kad ne visi deda naujas "Volgos" linges po originaliomis ,bet jos atlieka tik papildomą palaikymą,taigi važiavimo saugumo įpatingai neįtakoja.Kiek man reikėjo,visus kartus gavau naujus lapus,ne kažką jie ir kainuoja.
    Paskutinį kartą taisė Mindas112 : 2013.12.08, 10:51
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  7. #97
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius vejas666 Žiūrėti skelbimus
    nesutinku su tavim.sio amortizatoriaus neina ispaust uzsigulus visu svoriu, nors ir sveriu 100kg. tai ir reiskia, kad per abu jau jie laiko pakele minimum 200kg o gal ir daugiau nes neaisku nuo kiek kg. jie pradeda spaustis
    Ne amortikas tikrai neskirtas pakelti automobiliui.

  8. #98
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    man kazkaip ima ir pasikelia sudejus storus. pabandyk ir pamatysi . pasigaves voju su storais amortikais pasimatuok kiek sukiles, ir atsuk amortikus jug ten tik 2 varztus atsukt reikia. ir po to nuleisk zemen ir vel pamatuok. as tai dariau ir maciau kas buna . galiu uzvezt prie progos parodyt kiek jis turi kelimo jiegos tas amortikas ir ysitikinsi

  9. #99
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    neapie tai kalbu.

    Amortikas stiprus tas tiesa ir ji sugeba dideli svori esanti masinoje sulaikyti ir neleisti jam isilinguoti.
    Taciau tikrai ne amortiko funkcija kelti masina.

    O tai kad jie tokia stiprus ir t.t. tai tai naturaliai siek tiek gaunasi, kad auto lengvai pakyla. Taciau idejus i gala + - 100 kg jei nelaiko linges amortikai pradeda dauzytis.
    Tusciai auto gal siek tiek ganasi to pakelimo efekto taciau ........

  10. #100
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius vejas666 Žiūrėti skelbimus
    man kazkaip ima ir pasikelia sudejus storus. pabandyk ir pamatysi . pasigaves voju su storais amortikais pasimatuok kiek sukiles, ir atsuk amortikus jug ten tik 2 varztus atsukt reikia. ir po to nuleisk zemen ir vel pamatuok. as tai dariau ir maciau kas buna . galiu uzvezt prie progos parodyt kiek jis turi kelimo jiegos tas amortikas ir ysitikinsi
    jei lingės nebūtų susėdusios, tai nebūtų ir to efekto.
    Born in USSR

Šios gijos žymos

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •