Puslapis 6 iš 12 PirmasPirmas ... 45678 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 51 iki 60 iš 112

Gija: linges

  1. #51
    wongas
    Svečias


    Ne nežinom tokio, o gal ??? Visų jau nepamenu. Aš ir planuoju sužaisti su lingėmis. Palauksiu kol pasidarysi....tada pažiūrėsiu kaip gavosi. Imesk foto prieš darbą...Po kiek ir kur pirkai linges ?

  2. #52
    juzeg
    Svečias


    Citata Autorius wongas Žiūrėti skelbimus
    Ne nežinom tokio, o gal ??? Visų jau nepamenu. Aš ir planuoju sužaisti su lingėmis. Palauksiu kol pasidarysi....tada pažiūrėsiu kaip gavosi. Imesk foto prieš darbą...Po kiek ir kur pirkai linges ?
    Kiek mačiau vonių foto iš senosios svetainės, kurie dėjo papildomą lapą, mašinos atrodo normaliai. Mano draugas, kuris su Dodge Grand Caravanu, jei kas pamena buvo atvažiavęs į Klaipėdiečių susitikimą irgi turi įdėjęs papildomą lapą, irgi atrodo liuks. Nu bet tas vojus kur mačiau mane nugasdino. O gal jis ne vieną lapą įsimętęs? Gal dar kokį velnią susimontavęs nežinau. Pabandysiu sukelti savojo foto prieš ir po


    Linges pirkau Artojų g. Baranausko įm. Mokėjau 50 pinigų už abi.

  3. #53
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.055
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Pasikels apie 3 cm,o tai jau ženklu .
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  4. #54
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Mindas112 Žiūrėti skelbimus
    Pasikels apie 3 cm,o tai jau ženklu .
    tiesingai Mindas rašo. Gi ten plonytis tas lapukas, tokiai mašinai tai čia tas pats kas su viena ranka galą lengvai kilstelėjus. Rašiau kažkur ir aš senoj temoj, buvau net pamatavęs kiek ten cm sušoko arka nuo žemės.
    Born in USSR

  5. #55
    Tagas
    Svečias


    Reikės prieš sudedant nufotkint mašiną kaip atrodo su nuleistom pagalvėm, kaip atrodo su trim atmoesferom ir kaip su papildomom lingėm Pagaliau prisiskambinau, nukreipė i parduotuvę, 50lt/vnt ir sakė, kad pas jy nemažai voyageristu atvažiuoja Tuo pačiu radau ir kas pakeičia, 80-100lt/vnt.

  6. #56
    wongas
    Svečias


    A.Baranauskas (tas kur Artojų g.) jau antrą savaitę negauna 24 Volgos lingių lapų

  7. #57
    juzeg
    Svečias


    Aš prisižadėjau įkelti foto prieš ir po lingių sudėjimo. Tik geda kam ir pasakyti, kad keliant foto iš fotiko į kompą nuotraukas tik fit... ir į šiukšlinę pasiunčiau.Taigi neturiu ką parodyti. O pas Baranauską aš pirkau Gaz 53 lapus. Jų jis turi. Aš tai esu labai patenkintas pasikeitimais. Mašina mano nuomone atsistojo į tokią pozą, kokia turėtų būti. Senieji lapai jau buvo perlinkę į antrą pusę. O Volgos lingių nei Baranauskas nei A. Šimkus (GAZ UAZ, Moskvič) detalės Mokyklos gatvėje, neturi. Nebandžiau tik po metalo supirktuves paieškot.

  8. #58
    awdrius
    Svečias


    negerai cia gavos, taip laukiau pasiziureti kaip cia atrodo, nes realiai nezinau kaip turi atrodyti su gerom lingem masiniukas o kaip su senom.

  9. #59
    Zydrius
    Svečias


    Citata Autorius juzeg Žiūrėti skelbimus
    Aš prisižadėjau įkelti foto prieš ir po lingių sudėjimo. Tik geda kam ir pasakyti, kad keliant foto iš fotiko į kompą nuotraukas tik fit... ir į šiukšlinę pasiunčiau.Taigi neturiu ką parodyti.
    Yra funkcija "remove" su desiniu peles klavisu, jei siuksline pati neisvalyta ?!!

  10. #60
    juzeg
    Svečias


    Bėda po vieną nevaikšto. Dabar dar ir fotiko objektyvas užsilenkė. Na bet pabandysiu surasi senajį fotika ir nufotkinti bent jau kaip atrodo dabar.

Šios gijos žymos

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •