Puslapis 3 iš 3 PirmasPirmas 123
Rezultatai 21 iki 23 iš 23

Gija: Patarkit del V vojagerio

  1. #21
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius ewas Žiūrėti skelbimus
    Cia toks wariantas kaip ir yra tik pardavejas idomus..foto nelabai..paaiskino kad reikia stabdzius visus daryti plius abu slenksciai surudyje..kaina 6500 ale..
    https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-...47674-216-3747
    Klausimas: ta sofa vidury eina pakeist i normalias kedes?
    Jusu niomuone del rudziu...? Ar nebus taip kad ir normaliai sutwarkius wel jos islys..ir islys..kol masina supus? Zodziu wargsiu su jom?
    Rida 160 k km, is luisianos atwarytas
    Na Soriukas, bet tokius bolidus aš vadinu "tuščias basas kaip Ambrasas". Manau po men pardavinėsiu savo 08m TC Signature series. Kuriam jau padariau kosmetika. Važiuoju pats nuo 2008m atsivežiau sveika su rida 6ml. Dabar turiu 180kkm. Pilnai europizuotas su BRC dujom, oda, normalia multimedija (MYGIG, 2monikai, DVD).
    Aisku šiek tiek brangiau, bet.... Nesisiulau kol nepardavineju tik info numetu.

  2. #22
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2014.05.15
    Vietovė
    netoli Frankfurt am main,DE
    Įrašai
    131
    Reputacija
    1


    Del dieselio, negalejo kokia lempute uzdegt kol ta regeneracija vyksta? Seip kazkaip lieku matyt prie benzino, nes dieselis kur kaina normali tai rida nuo 250k km, o toks kilometrazas, tai remontu greitu laiku reikes, plius mokesciai cia wisokie ekologiniai.
    Benzinas dujos optimaliausiai , plius ridos normalios ir kainos , tik islaukt reikia varianto, aisku tokio baso,,,kazkaip,,nelabai jau norisi. Senstant norisi bent siek tiek komforto

  3. #23
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    Na Soriukas, bet tokius bolidus aš vadinu "tuščias basas kaip Ambrasas". Manau po men pardavinėsiu savo 08m TC Signature series. Kuriam jau padariau kosmetika. Važiuoju pats nuo 2008m atsivežiau sveika su rida 6ml. Dabar turiu 180kkm. Pilnai europizuotas su BRC dujom, oda, normalia multimedija (MYGIG, 2monikai, DVD).
    Aisku šiek tiek brangiau, bet.... Nesisiulau kol nepardavineju tik info numetu.
    vot blyn vistiek nenaujas papuole. Jau spejo svolaciai padraskyti
    6 ml km.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •