Rezultatai 1 iki 5 iš 5

Gija: Neįsijungia radiatoriaus ventiliatorius

  1. #1
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2020.12.28
    Vietovė
    Alytus
    Įrašai
    4
    Reputacija
    1


    Question Neįsijungia radiatoriaus ventiliatorius

    Sveiki,

    Užsipildžius kondicionieriaus sistemą "freonu" remontininkas pasakė, kad negaliu juo naudotis nes pas mane neveikia radiatoriaus ventiliatorius. Aš jo veikimo kažkaip ir nepastebėjęs arba nekreipiau dėmesio. Pasakė jeigu aš kondicionierių įsijungsiu tai pas mane perkais kondicionieriaus radiatorius (ar kažkas panašaus). Nors su tuščia sistema nekartą važinėjau ir esant įjungtam kondicionieriaus mygtukui, tačiau darbinė variklio temperatūra visada buvo apie 200F (+/-). Tas pats kaip ir su išjungtu kondicionieriumi. Pabandžiau išprovokuoti (be kondicionieriaus įjungimo) ventiliatoriaus įsijungimą, tačiau nepavyko, nors ir temperatūra pakyla max truputį daugiau kaip 200F. Kondicionierių įjungus šaltį pučia, tačiau ventiliatorius neįsijungia (įjungtą kondicionieriaus sistemą dabar bijau palikti, kad tikrai kas neperkaistų).

    VW Routan 2011 m.
    3.6 FlexFuel + dujos

    Gal galite rekomenduoti elektriką, kuris tiksliai nustatytų priežastį ir ją pašalintų (Kaunas/Alytus regione jeigu galima).

    Dėkui už pagalbą

  2. #2
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Kostia Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,

    Užsipildžius kondicionieriaus sistemą "freonu" remontininkas pasakė, kad negaliu juo naudotis nes pas mane neveikia radiatoriaus ventiliatorius. Aš jo veikimo kažkaip ir nepastebėjęs arba nekreipiau dėmesio. Pasakė jeigu aš kondicionierių įsijungsiu tai pas mane perkais kondicionieriaus radiatorius (ar kažkas panašaus). Nors su tuščia sistema nekartą važinėjau ir esant įjungtam kondicionieriaus mygtukui, tačiau darbinė variklio temperatūra visada buvo apie 200F (+/-). Tas pats kaip ir su išjungtu kondicionieriumi. Pabandžiau išprovokuoti (be kondicionieriaus įjungimo) ventiliatoriaus įsijungimą, tačiau nepavyko, nors ir temperatūra pakyla max truputį daugiau kaip 200F. Kondicionierių įjungus šaltį pučia, tačiau ventiliatorius neįsijungia (įjungtą kondicionieriaus sistemą dabar bijau palikti, kad tikrai kas neperkaistų).

    VW Routan 2011 m.
    3.6 FlexFuel + dujos

    Gal galite rekomenduoti elektriką, kuris tiksliai nustatytų priežastį ir ją pašalintų (Kaunas/Alytus regione jeigu galima).

    Dėkui už pagalbą
    Sveikas. Svarbiausia 230F nevirsytu, nes varikli perkaitinti gali. Siaip, trasoje vaziuojant galbut ir net nereikia to ventiliatoriaus, turetu pakankamai atvesti be ventiliatoriaus kondiskes radiatorius, bet mieste gali buti blogai. Taciau as galvoju tiesiog turetu suveikti apsauga ir nebeveikti AC.
    Kaune elektrikas Egidijus is chiptiuning. Jeigu gali siek tiek uz kauno pavaziuoti, Bukonyse yra Raimis.

  3. #3
    Atradau klaviatūrą!
    Įstojimo data
    2015.09.19
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    75
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Dziugesiukas Žiūrėti skelbimus
    ... Siaip, trasoje vaziuojant galbut ir net nereikia to ventiliatoriaus, turetu pakankamai atvesti be ventiliatoriaus kondiskes radiatorius, bet mieste gali buti blogai. Taciau as galvoju tiesiog turetu suveikti apsauga ir nebeveikti AC...
    Kondicionierius atjungiamas, mano žiniom, tik kai trūksta freono. Apsauga nuo freono užkaitimo (kai stovi/važiuoji lėtai ir neveikia ventiliatorius) yra daug paprastesnė. Užkaitus freonui pakyla slėgis ir per apsauginį vožtuvą freonas išleidžiamas lauk...

  4. #4
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2020.12.28
    Vietovė
    Alytus
    Įrašai
    4
    Reputacija
    1


    Dekui. Pabandžiau palikti vietoje užvestą automobilį, tai kai pradėjo temperatūra kilti virš 200F (kazkas apie 210-iki 220F) ventiliatorius įsijungė - jei kondicionierius įjungtas tai ventiliatorius visa laika veike, o kai isjungtas AC tai ventiliatorius nuo temeraturos isijungdavo/issijungdavio (pagal temeratura). Siek tiek trasoje isvaziaves buvau su kondicionierium, tai jei temperatuta vel krenta iki 200 F ar maziau, ventiliatorius tuo metu neveikia, bet tik vel temperatura kilti pradeda jis isijungia. Turesiu kelione i pajuri is dzukijos tai manau pamatysime realia situacija.

  5. #5
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Kostia Žiūrėti skelbimus
    Dekui. Pabandžiau palikti vietoje užvestą automobilį, tai kai pradėjo temperatūra kilti virš 200F (kazkas apie 210-iki 220F) ventiliatorius įsijungė - jei kondicionierius įjungtas tai ventiliatorius visa laika veike, o kai isjungtas AC tai ventiliatorius nuo temeraturos isijungdavo/issijungdavio (pagal temeratura). Siek tiek trasoje isvaziaves buvau su kondicionierium, tai jei temperatuta vel krenta iki 200 F ar maziau, ventiliatorius tuo metu neveikia, bet tik vel temperatura kilti pradeda jis isijungia. Turesiu kelione i pajuri is dzukijos tai manau pamatysime realia situacija.
    Tai kame bedos, kad stebeti reikia? Daugiau i tokia vieta nebesikreipk. Dar ir pridirbs, ir apgaus. Viskas veikia kaip priklauso

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •