Puslapis 1 iš 9 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 88

Gija: Dienos lempos (Daytime running lights - DRL) US modeliuose V kartos ir kiti fintai

  1. #1
    TandC2012
    Svečias


    Dienos lempos (Daytime running lights - DRL) US modeliuose V kartos ir kiti fintai

    Sveiki,

    užsienio forumai šneka, kad galima aktyvuoti dienos lempas. Tereikia prisijungus pakeisti auto "vietą" iš US į Canada. Gal kažkas esate taip daręs? Gal turite įrangą arba žinote, koks servisiukas taip moka?

    Kažką panašaus skaičiau ir apie auto valytuvus, signalizaciją. Gal esate pas save tokių "fintų" aktyvavę?

    Dėkui
    Juozas


    Prisegu vieną iš įrašų:
    Arrie, Are you seriously kidding me right now??? Lose the smarta$$ attitude or no one on here will help you.

    I have a 2013 so I am 100% sure the DTRL's can be enabled, as I have them!

    As I have stated SEVERAL times before... The CDA software I have is completely different than the StarScan or StarScan Mobile Software that the Dealers have access too... The software I use is for Lead Technicians in Detroit that get sent to Dealerships when a problem arrises requiring higher than Dealer Level Access...

    Just so you can put your foot in your mouth... (I am so aggravated with you right now)

    Change the Country Code from USA to Canada (Under Dealer Preparation)
    Then From Starscan Main Menu
    ECM View, then
    TIPMGCW, then
    MISC OPTIONS, then
    DRL ENABLE, then
    Follow the directions on the screen
    Make sure to Click FINISH when prompted

  2. #2
    eex32
    Svečias


    Gal biški ne į temą, bet ar įmanoma ką nors padaryti dėl dienų šviesų, jei šviesos jungiklis neturi "Auto" funkcijos. Mašina Grand Voyager, 2009m (europinis variantas). Šviesos jutikliai yra, nes magas persijunginėja automatiškai į dienos/nakties rėžimą priklausomai nuo apšviestumo. Man pakaktų, kad užvedus mašiną šviesos įsijungtų automatiškai. Gal tai programuojasi?

  3. #3
    wongas
    Svečias


    Jei pas tave T&C berods viską gali pats nusistatyti su mygtukais esančiais ant vairo.

  4. #4
    eex32
    Svečias


    ne, pas mane Grand Voyager. Ir vairas senesnis, nei kad pas naujesnius T&C (ant vairo nėra telefono mygtuko)

  5. #5
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    per diagnostini kompa statybininku g uzprogramuoti gali.

  6. #6
    eex32
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    per diagnostini kompa statybininku g uzprogramuoti gali.
    Vilniuje AAC (amerikietiškų automobilių centras) pasakė, kad pas mane tos funkcijos nėra ir nieko padaryti neina. Čia rimtai ar jie kažko nežino?

  7. #7
    Caras:) driusa avataras
    Įstojimo data
    2006.06.29
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    935
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    179
    Reputacija
    1


    Citata Autorius eex32 Žiūrėti skelbimus
    Gal biški ne į temą, bet ar įmanoma ką nors padaryti dėl dienų šviesų, jei šviesos jungiklis neturi "Auto" funkcijos. Mašina Grand Voyager, 2009m (europinis variantas). Šviesos jutikliai yra, nes magas persijunginėja automatiškai į dienos/nakties rėžimą priklausomai nuo apšviestumo. Man pakaktų, kad užvedus mašiną šviesos įsijungtų automatiškai. Gal tai programuojasi?
    Gali buti programuojama arba galima su izoliacija uzprogramuoti davikli ant paneles
    Galiu padėt ką nors sutvarkyt arba sugadint.

  8. #8
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius eex32 Žiūrėti skelbimus
    Vilniuje AAC (amerikietiškų automobilių centras) pasakė, kad pas mane tos funkcijos nėra ir nieko padaryti neina. Čia rimtai ar jie kažko nežino?
    Ar kreipeisi nurodytu mano kontaktu ar čia kaip dauguma tik šeip bangas keli?

  9. #9
    eex32
    Svečias


    Kokias dar bangas? Tavo nurodytas kontaktas gal ir geras, tačiau man iki jo baisiai sudėtinga logistika :/ Nes pasakymas "atvažiuok ir pažiūrėsime", man praktiškai neįgyvendinamas (gyvenu Elektrėnuose, bet dirbu Vilniuje), tada darbo metu atsidurti Kaune sudėtinga. O visos mano bangos, tai tiesiog klausimas gal kas nors buvo iš forumiečių susidūręs su tokiu dalyku, kai šviesų perjungiklis neturi "A" (Auto) funkcijos.

    P.S. Nebanguojantis forumas - miręs forumas

  10. #10
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.054
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Keista, kad Limited'e nėra "Auto" padėties. Retokas variantas. Gal kas keitė,ir dėjo,ką turėjo... Beje,o panelėje prie stiklo tikrai nėra šviesos jutiklio ?
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •