Puslapis 2 iš 9 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 88

Gija: Dienos lempos (Daytime running lights - DRL) US modeliuose V kartos ir kiti fintai

  1. #11
    eex32
    Svečias


    Ir man keista, bet "Auto" nėra. Kiek tyrinėjau pagal auto vin komplektaciją, tai nieko neradau kad būtų "auto lights", "light sensor" ar kažkas panašaus. O šeip gaila dienos metu ksenonus žibint.
    O kaip tas daviklis turi atrodyti? Visada galvojau, kad šviesos daviklis yra ta tokia kvadratinė akutė ant galinio vaizdo veidrodėlio, tai ta akutė yra. Bet įtariu kad čia tik dėl veidrodėlio pritamsėjimo naktį. Ant panelės prie stiklo irgi nėra nieko, bet ten kiek žinau kai kuriose auto montuojasi saulės daviklis, ir jis su klimato kontrole tik turi kažką bendro.

  2. #12
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius eex32 Žiūrėti skelbimus
    Kokias dar bangas? Tavo nurodytas kontaktas gal ir geras, tačiau man iki jo baisiai sudėtinga logistika :/ Nes pasakymas "atvažiuok ir pažiūrėsime", man praktiškai neįgyvendinamas (gyvenu Elektrėnuose, bet dirbu Vilniuje), tada darbo metu atsidurti Kaune sudėtinga. O visos mano bangos, tai tiesiog klausimas gal kas nors buvo iš forumiečių susidūręs su tokiu dalyku, kai šviesų perjungiklis neturi "A" (Auto) funkcijos.

    P.S. Nebanguojantis forumas - miręs forumas
    Apie tokius perdarymus, kad tai kitur darytų neteko girdėti.
    Kai sužinosi paskyk bus malonu žinoti, kad klydau tave ten nukreipdamas

  3. #13
    eex32
    Svečias


    Dar šiek tiek papasakosiu apie "Auto" šviesų projektą ant savo auto.
    Žodžiu iš šroto paėmiau šviesų jungiklį su "A" funkcija (10eur). Prisiskaičiau forumuose, kad dar papildomai reikia šviesos daviklio. Pasirodo, pas Chryslerius iš tikro tas daviklis montuojasi ant centrinės panelės, prie stiklo (toks "spuogas"). Tik jis būna kelių modifikacijų: tik saulės jutiklis klimato kontrolei (dviejų laidų) ir kombinuotas saulės/šviesos jutiklis (keturių laidų). Pagal kodus susišaudžiau ir kombinuotą daviklį (10eur).
    Garaže šviesų jungiklio pakeitimas užėmė gal kokias 2min pakėlus saulės daviklį paaiškėjo, kad jis pas mane ir taip jau keturių laidų (bet kodai kiti) :/ Palikau aš jį. Žodžiu užteko pakeisti tik šviesų perjungėją, ir viskas veikia: jungiklį pastačius į "A" padėtį, užvedus/išjungus variklį, šviesos užsidega/išsijungia. Klausimas - ar reaguos į šviesą/tamsą. Dabar apniukusios dienos papuolė, tai neaišku nuo ko jos veikia. Jei reaguos - sekantis žingsnis bus DRL žibintų montavimas. Jei nereaguos - gal ir paliksiu taip... žibinsiu ksenonus...

  4. #14
    Kestas
    Svečias


    O pas mano vonia nera A padeties. Bet ir esant isjungtoje lempu padetyje sviesos visada isijungia ijungus degima. Darysiu kazkada DRL tai reiks ieskoti kaip atjungti auto sviesu funkcija. Idomu ar cia programiskai padaryta ar kokios reles sudetos... Reiks gilintis.

  5. #15
    wongas
    Svečias


    Sukurk davikliui dirbtiną naktį ir visada įjungs šviesas. Kodėl turi nereaguoti ?

  6. #16
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    456
    Images
    18
    Reputacija
    1


    o kaip su klima tada? irgi neveiks teisingai

  7. #17
    eex32
    Svečias


    Dar šiek tiek papildysiu. Visiškai atsitiktinai pavyko šiandien užvažiuoti pas Egidijų (Statybininkų g., Kaune). Šaunuolis vyrukas. Per kompą pasijungė, aktyvavo programiškai dienos šviesas. Dabar esant dienai kaip DRL veiks ilgosios šviesos, bet 50 ar 70proc pajėgumo (ir kaip supratau, tai yra gamyklinė funkcija). Čia atseit kanadinis variantas skaitosi (legalus ir pas mus). Ir tai yra tikrai gerai, nes nereiks montuoti jokių papildomų žibintų. Beje, šviesos daviklį teko vis tiek pasikeisti. Mano senasis, kad ir keturių laidų, bet į šviesą nereagavo. Gerai, kad buvau pasiėmęs šrotinį, kuris tikrai skirtas ir valdyti šviesoms. Tikiuosi, kad su klima irgi viskas bus tvarkoje, bet čia jau tik vasarą bus aišku...

  8. #18
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.054
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Istorijos reziume: kaip ir buvo sakęs Bosas, Statybininkų g. Kaune problemą išsprendė, o ACC - grybai, nes nežinodami daro išvadas.
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  9. #19
    eex32
    Svečias


    Aš žinojau, kad Egidijus tikrai man pagelbėtų, bet kaip ir minėjau anksčiau, labai sudėtinga suderinti privažiavimą iki jo. ACC negrybai, bet jie taip giliai neprogramuoja. Iš dalies jie teisūs buvo, nes "varniuko" uždėti tiesiog nebuvo kur + nebuvo pas mane jungiklio tam skirto ir daviklį keisti reikėjo.

  10. #20
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.054
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Citata Autorius eex32 Žiūrėti skelbimus
    Vilniuje AAC (amerikietiškų automobilių centras) pasakė, kad pas mane tos funkcijos nėra ir nieko padaryti neina.
    Kaip čia parašyta, jie pasakė, kad neįmanoma. Jeigu normaliai nežino, neturi kategoriškai teigti,kad neįmanoma. Galėjo pasiūlyti pasidomėti dar kažkur.
    Yra toks posakis: " visi žinojo, kad tai padaryti neįmanoma. Kažkas to nežinojo, paėmė ir padarė..."
    Sėkmės kelyje !
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •