Puslapis 2 iš 5 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 43

Gija: Originali magnetola

  1. #11
    Aš nebe naujokas! Raivo avataras
    Įstojimo data
    2011.04.24
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    173
    Reputacija
    1


    Prisiregistravęs gali paklaust kodo šioje temoje . Bet jei pirksi naujesnę europinio Chrysler radiją, tarkim REK , kuri yra pagaminta Mitsubishi, internetu kodo nerasi, teks kreiptis į artimiausias audio technikos remonto dirbtuves, kuriose remontuojamos automobilinės radijos. Atskirt kuri yra Mitsubishi gamybos galima pagal serijos numerį, užklijuotą ant korpuso viršaus, pvz. Serial No. T 00 AM 189 0 N0841, raidės AM - Mitsubishi. Pamatęs tokią radiją klausk kodo pas pardavėją, bet dažniausiai šrotuose jau būna iškomplektuoti automobiliai, knygutės su instrukcijom ir kodais išmėtytos.

  2. #12
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Tai kam išvis reikalinga ta magnetola be kodo, jai su kodu 15 eu prašo.....
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  3. #13
    Den
    Svečias


    Vyrai, o orig. magnetolos vienodos ejo? nes pas man yra CD-changer 4em diskam ir aparatura Infiniti. 2001 T@C

  4. #14
    Aš nebe naujokas! Raivo avataras
    Įstojimo data
    2011.04.24
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    173
    Reputacija
    1


    2 out of 2 members found this post helpful.
    Citata Autorius Den Žiūrėti skelbimus
    Vyrai, o orig. magnetolos vienodos ejo? nes pas man yra CD-changer 4em diskam ir aparatura Infiniti. 2001 T@C
    Atsakant į klausimą, nevienodos. Jų buvo daug ir įvairių, priklausomai nuo gamybos metų, automobilio modelio, komplektacijos, pačios garso sistemos, netgi tas pats radijos modelis gali turėti senesnę ir naujesnę versiją. USA ir Europa vėl atskira radijų kategorija su skirtingais gamintojais. Nuo 2001 iki 2007 galima išskirti pagrindinius radijų tipus:
    1) AM/FM radija + kasetinis grotuvas
    2) AM/FM radija + CD grotuvas
    3) AM/FM radija + kasetinis ir CD grotuvai
    4) AM/FM radija + CD grotuvas ir NAV
    Taip pat keitikliai (ne radijos korpuse):
    1) 4 CD keitiklis iki 2002m.
    2) 6 CD keitiklis nuo 2002m.
    3) 6 DVD keitiklis nuo 2004m.
    4) 1 DVD grotuvas

    Nors 2001 - aisiais metais pasirodė IV karta, bet keletas smulkmenų dar liko nuo senesnio III kartos modelio. Tarp jų ir radijos instaliacija, kurią 2002m. jau galutinai pakeitė į naujesnę.

    2001m. radijos pajungimas: dvi atskiros 7 - ių kontaktų jungtys maitinimui ir garsui, apvali CD keitiklio jungtis, PCI jungtis valdymui ant vairo, senoji Chrysler antenos jungtis ir dar atskirai į radijos korpusą prisukamas masės laidas M6 varžteliu
    Chrysler-p56038623af--.jpg

    Nuo 2002m. radijos pajungimas: 22 - jų kontaktų jungtis, keturkampė 10 - ties kontaktų jungtis CD keitkliui ir naujesnė antenos jungtis.
    Chrysler_P05091610AB_EU_34W435_DY-8245RG-.jpg

    Dabar konkrečiai apie tavo automobilį. 2001m. Chrysler Town & Country su Infinity garso sistema komplektuojama su RBB radija + kasečių grotuvas ir 4 CD keitkliu.
    RBB radija būtent tokia (su trim grafiniais ekvalaizeriais):
    DSC_3206.JPG
    Iš galo:
    DSC_3223.JPG

    Jei neklausai kasečių, tai naudos iš jos bus nedaug ir dėl FM bangų nelyginių USA dažnių, tiek, kad originali, kokia priklauso nuo konvejerio .

  5. #15
    Den
    Svečias


    Ačiū Raivo. Išsamus atsakimas. Dabar supratau del ko pas mane pakeista orig. magnetola ir istatyta "parduotuvine". Mano dabartine "parduotuvinei" garsas "stringa" kai padarai garsiau, čia gal bus kolonkes užmaitintos neteisingai?? nes ten kolonkes kiek skaitau turi kažkokius papildomus stiprintuvus?

  6. #16
    Aš nebe naujokas! Raivo avataras
    Įstojimo data
    2011.04.24
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    173
    Reputacija
    1


    Infinity garsiakalbiai su vidiniais stiprintuvais, jei jungti neoriginalią radiją, stiprintuvus reikia "apeiti" ir garsiakalbius tiesiogiai nuo radijos sujungti.

  7. #17
    Man sekasi ;) Deimkr avataras
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Varniai. Lt
    Įrašai
    85
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Raivo Žiūrėti skelbimus
    Infinity garsiakalbiai su vidiniais stiprintuvais, jei jungti neoriginalią radiją, stiprintuvus reikia "apeiti" ir garsiakalbius tiesiogiai nuo radijos sujungti.
    Arba stiprintuvu maitinima pajungti per papildoma rele, kazkur forume buvo rasyta
    Chrysler Town & Country 3,8 LXi 2001, benzinas / dujos

  8. #18
    Den
    Svečias


    Citata Autorius Deimkr Žiūrėti skelbimus
    Arba stiprintuvu maitinima pajungti per papildoma rele, kazkur forume buvo rasyta
    O stiprintuvui reikia pastoviai 12v ar tik "paleidimui"?

  9. #19
    Man sekasi ;) Deimkr avataras
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Varniai. Lt
    Įrašai
    85
    Reputacija
    1


    http://old.voyager.lt/modules/newbb/...de=0&start=640
    paskaityk šioje temoje ten viskas aprašyta, gal padės.
    Chrysler Town & Country 3,8 LXi 2001, benzinas / dujos

  10. #20
    provokator
    Svečias


    kazkodel niekas nesako, kad jei pirksi originalia usa magnetola, jokio kodo nereiks, nebuna jos su kodu. Bent panevezy is radijos beveik jokios naudos, dazniai daugumoj baigiasi lyginiu skaiciu, o amerikonas ju neturi... jei palieki neoriginala nereikia apeidineti stiprintuvu, tai butu klaida, tiesiog nuo mago pliusinio laido nuvedi papildoma laida i saugikliu deze po kapotu, i stiptintuvu paleidimo rele, pilna youtube kaip tai padaryti. daug kas sakys, kad nuo pliuso negerai, bet juk pas t&c isjungus degima issijungia ir radijas, todel nematau jokio skirtumo, pas mane taip padaryta, ir jokiu bedu nera

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •