Puslapis 3 iš 5 PirmasPirmas 12345 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 43

Gija: Originali magnetola

  1. #21
    Den
    Svečias


    Citata Autorius provokator Žiūrėti skelbimus
    kazkodel niekas nesako, kad jei pirksi originalia usa magnetola, jokio kodo nereiks, nebuna jos su kodu. Bent panevezy is radijos beveik jokios naudos, dazniai daugumoj baigiasi lyginiu skaiciu, o amerikonas ju neturi... jei palieki neoriginala nereikia apeidineti stiprintuvu, tai butu klaida, tiesiog nuo mago pliusinio laido nuvedi papildoma laida i saugikliu deze po kapotu, i stiptintuvu paleidimo rele, pilna youtube kaip tai padaryti. daug kas sakys, kad nuo pliuso negerai, bet juk pas t&c isjungus degima issijungia ir radijas, todel nematau jokio skirtumo, pas mane taip padaryta, ir jokiu bedu nera
    Pas man kaip tik kažkoks laidas papildomas ateina i saugikliu deže po kapoto. Tik vat nepatinka, kad kai padarai garsiau, tai tada garsas stringa, dingineja...jausmas kad maitinima neužtenka? kaip tai sutvarkyti??

  2. #22
    provokator
    Svečias


    persuk faderi i priekines koloneles, jei situacija pageres tada taip ir yra, neuztenka maitinimo. nuimk zemu dazniu irgi padeda.

  3. #23
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.14
    Vietovė
    pajuris
    Įrašai
    381
    Reputacija
    1


    vargas su snypstimu ir FM, moduliatoriu pajungus FM bangas groja pasaliniais garsais.Kitoje masinoje tas pats moduliatorius eina svariai.ytariu bus bedu su lango antena.Ar padetu kokie nors antenos fiskiu pravalymai ? Ar sitie originalus magai CD mp3 skaito?

  4. #24
    Pradėjo patikti! sheikhas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Ignalina
    Įrašai
    297
    Images
    10
    Reputacija
    1


    Jūs man pasakykit kas per š***. Originali magnetola, netyčia užkodavau (kažkoks gliukas į smegenis įsimetė ir 3 kart kodą klaidingai surinkau), sako lauk 2 valandas. OK, kodą turiu, laukiu jau savaitė, pravažinėjau tikrai daugiau nei 6 valandas, niekaip jam tos 2 valandos nesibaigia. Anksčiau kelis kart buvau užkodavęs, tai po kelių vl važinėjimo paprašydavo kodo iš naujo.. ???

  5. #25
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.14
    Vietovė
    pajuris
    Įrašai
    381
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sheikhas Žiūrėti skelbimus
    Jūs man pasakykit kas per š***. Originali magnetola, netyčia užkodavau (kažkoks gliukas į smegenis įsimetė ir 3 kart kodą klaidingai surinkau), sako lauk 2 valandas. OK, kodą turiu, laukiu jau savaitė, pravažinėjau tikrai daugiau nei 6 valandas, niekaip jam tos 2 valandos nesibaigia. Anksčiau kelis kart buvau užkodavęs, tai po kelių vl važinėjimo paprašydavo kodo iš naujo.. ???
    gal atjungus akuma vel kodo paprasys,bandei?

  6. #26
    Olvis
    Svečias


    Turiu kita jai ka. Radijas su CD 30Euru20161117_114239.jpg20161117_114239.jpg

  7. #27
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sheikhas Žiūrėti skelbimus
    Jūs man pasakykit kas per š***. Originali magnetola, netyčia užkodavau (kažkoks gliukas į smegenis įsimetė ir 3 kart kodą klaidingai surinkau), sako lauk 2 valandas. OK, kodą turiu, laukiu jau savaitė, pravažinėjau tikrai daugiau nei 6 valandas, niekaip jam tos 2 valandos nesibaigia. Anksčiau kelis kart buvau užkodavęs, tai po kelių vl važinėjimo paprašydavo kodo iš naujo.. ???
    2 valandos ne važinėjimo, o nepertraukiamo maitinimo. Pasuk raktą, užmesk ant akumo pakrovėją, po 2 valandų duos suvesti kodą.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  8. #28
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Olvis Žiūrėti skelbimus
    Turiu kita jai ka. Radijas su CD 30Euru20161117_114239.jpg20161117_114239.jpg
    Ir ką jis su juo darys - pas jį 1996m Voyager....
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  9. #29
    Pradėjo patikti! sheikhas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Ignalina
    Įrašai
    297
    Images
    10
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Raimislt Žiūrėti skelbimus
    2 valandos ne važinėjimo, o nepertraukiamo maitinimo. Pasuk raktą, užmesk ant akumo pakrovėją, po 2 valandų duos suvesti kodą.
    rakta ant kurios pozicijos, acc ar ON

  10. #30
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2014.05.15
    Vietovė
    netoli Frankfurt am main,DE
    Įrašai
    131
    Reputacija
    1


    As tai nuo akumo nuimu laida ir wisks. Kazkada teko nemazai kartu nuiminet..kol atspejau ta koda.... Liudna be muzikos jei ilgiau vaziuot reikia

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •