Puslapis 5 iš 6 PirmasPirmas ... 3456 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 41 iki 50 iš 54

Gija: 3.8 P420 klaida

  1. #41
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Sauliuss Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, gal visgi kažkas bandė katalizatoriaus praplovimą pripurškiant tų spec. putų į lembda zondo (pirmojo, kuris prieš katalizatorių) skylę? Maniškiui dingo trauka, nuo kažkur 70 km/h sunkiau įsibėgėja, ūžia - įtariu katalizatorių.
    Dyzeliu dariau ir tai veikia tik tai dariau isemes nes per ta skyle ten zaidimas gaunasi.
    O benzui tu pabandyk ir parasysi.

  2. #42
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Man šita klaida buvo 3.8l. Tai nebuvo užsikimšęs, bet buvo iškilęs gabalas kataliko. Dėl to laiks nuo laiko įmesdavo šia klaida....

  3. #43
    tunks
    Svečias


    diagnostika parode, kad katalizatorius prie pabaigos. gal kas keitet, kokios kainos 5tukui vaiksto, ir pas ka daret(aktualu jei zemaitijoj)? yra atsiliepimu apie katalizatorius.lt?

  4. #44
    tunks
    Svečias


    tai niekam katalizatoriai negenda kaip suprantu

  5. #45
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Buvo pas mane tas pats. Degiodavosi kartais. Trindavau, pravazinejau pora metu ir pardaviau....

  6. #46
    tunks
    Svečias


    nu reiks tada paskambinet, suzinot ka kainuoja katalizatoriaus pakeitimas, ir paviesint patirti.

  7. #47
    tunks
    Svečias


    pradejau rimciau skambineti, pasirodo nemaza problema tas katalizatorius. aplink klaipeda tai vieninteliai amerikana gali uzsakyti nauja, kainuotu pie 400eu kazkas.
    katalizatorius.lt tvarko vidurius ir tik vilniuje. bet pagal ji pas mane stovi 2 arba 3 katalizatoriai, turi patikslinti, galvoju , kad sumaise kazka, nes kiek ziuriu manualus, lyg ir vienas pas mane. 2 katalizatoriu sutvarkymas apie 450eu kazkur pas juos.
    dabar pradejau ziuret ebay parsiust kas cia iseitu, tai yra nuo 100 iki 800eu intervale visokiu variantu. tik susiduriau su tokia situacija. pas mane 3.3l flex fuel , tai dauguma raso kad katalizatorius netinka. jei pakeiciu i paprasta , ne flex fuel 3.3l tai jau tas pats katalizatorius suderinamas su masina.
    gal kas zino, ar tikrai flex fuel ir paprastas benzas turi skirtingus katolikus?

  8. #48
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Katalikas stovi vienas. Aš dėčiau nuo 3.3. Nemanau kad jie skiriasi...

  9. #49
    tunks
    Svečias


    galvoju ir as kad reik paimt ir parsisiust is uz pelkes ta katolika. iseitu apie 200eu. plius montavimas.

  10. #50


    Sveiki,

    ar padeda šiuo atvejų katalizatorių plovimas?

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •