Puslapis 8 iš 18 PirmasPirmas ... 678910 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 71 iki 80 iš 175

Gija: termostatas

  1. #71
    Mcu
    Svečias


    Nežinau kaip dabar padaryta webasta, bet šiuo metu darbinia temperatūra variklis pasiekia per kokia 20-25 min.
    Į baką telpa virš 70ltr. aišku su oru degalines nepasieksiu, kažkiek dar būna bake.

  2. #72
    Olvis
    Svečias


    80ltr sakot telpa
    Arba mano bakas sutrauka susitrauke ar bake kokios kontrabandos prifarsiruota
    Sakau kaip yra. Uzsidege lempa, uz 50euru 52l su gramais, vos sutalpinau. Negi galejo tiek litru uzputot?
    Plius rodykle kuro rode gerokai virs pilno bako virsutines padalos. Nuvaziavus kokiu 70-80km tik susilygino su padala virsutine, pasirode, kad veikia
    Dar mistika kazkokia galvoju, toks autobusas, o toks bakiukas. I aude supildavau lempai uzsidegus 60l.
    O isviso, kai uzsidega lempa rodo mazdaug apie 100km liko nuvaziuot. Kiek nuvaziuot istikruju galima?
    Pasibandyt noretusi, ateiciai, kad zinot, isimetus kanistriuka. Bat ar pastvers greit, kada iki uzgesimo isvazinesiu.
    Paskutinį kartą taisė Olvis : 2016.11.25, 16:32

  3. #73
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    456
    Images
    18
    Reputacija
    1


    man teko su degančia pramint 200km ir po to tilpo tik 60l.

  4. #74
    Testeris
    Svečias


    Citata Autorius Olvis Žiūrėti skelbimus
    80ltr sakot telpa
    Arba mano bakas sutrauka susitrauke ar bake kokios kontrabandos prifarsiruota
    Sakau kaip yra. Uzsidege lempa, uz 50euru 52l su gramais, vos sutalpinau. Negi galejo tiek litru uzputot?
    Plius rodykle kuro rode gerokai virs pilno bako virsutines padalos. Nuvaziavus kokiu 70-80km tik susilygino su padala virsutine, pasirode, kad veikia
    Dar mistika kazkokia galvoju, toks autobusas, o toks bakiukas. I aude supildavau lempai uzsidegus 60l.
    O isviso, kai uzsidega lempa rodo mazdaug apie 100km liko nuvaziuot. Kiek nuvaziuot istikruju galima?
    Pasibandyt noretusi, ateiciai, kad zinot, isimetus kanistriuka. Bat ar pastvers greit, kada iki uzgesimo isvazinesiu.
    Man kai jau rode 0 kazkiek padirbus ant laisvu uzgeso, gal 10min,bet masina stovejo nuo kalniuko priekiu zemyn, jei uzsiorins yra mechanine pompike palei kuro filtra prie motoro, o siaip cie tema apie termostata buvo:-)

  5. #75
    Olvis
    Svečias


    BOSAS sakai perdarytas turi but termostatas. Tai manasis neperdarytas dabar, gal todel ji ir syla be len kiek. Senaji termostata islupau, kazkoki chimicinta. Viena triubele perdaryta ar nulauzta buvusi ir suburta.

  6. #76
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Olvis Žiūrėti skelbimus
    80ltr sakot telpa
    Arba mano bakas sutrauka susitrauke ar bake kokios kontrabandos prifarsiruota
    Sakau kaip yra. Uzsidege lempa, uz 50euru 52l su gramais, vos sutalpinau. Negi galejo tiek litru uzputot?
    Plius rodykle kuro rode gerokai virs pilno bako virsutines padalos. Nuvaziavus kokiu 70-80km tik susilygino su padala virsutine, pasirode, kad veikia
    Dar mistika kazkokia galvoju, toks autobusas, o toks bakiukas. I aude supildavau lempai uzsidegus 60l.
    O isviso, kai uzsidega lempa rodo mazdaug apie 100km liko nuvaziuot. Kiek nuvaziuot istikruju galima?
    Pasibandyt noretusi, ateiciai, kad zinot, isimetus kanistriuka. Bat ar pastvers greit, kada iki uzgesimo isvazinesiu.
    Ar neaiškiai parašiau?
    Na jei nenori netikek, bet laikas suprasti kad šiose mašinose yra nemažai vietu su kirviu ir be galvos padaryta.
    Isidek kuro ir vaziuok kol uzgesi o po to pilk kol kamsti i dyzeli isuksi ir nereikės čia spelioti.

  7. #77
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Testeris Žiūrėti skelbimus
    Man kai jau rode 0 kazkiek padirbus ant laisvu uzgeso, gal 10min,bet masina stovejo nuo kalniuko priekiu zemyn, jei uzsiorins yra mechanine pompike palei kuro filtra prie motoro, o siaip cie tema apie termostata buvo:-)
    Dėl bakų jie visi vienodi tik matuokles kreivai idejo.
    Kažkada aš irgi taip galvojau kaip jūs po to kai visada pats išsiaiškinau.

  8. #78
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Olvis Žiūrėti skelbimus
    BOSAS sakai perdarytas turi but termostatas. Tai manasis neperdarytas dabar, gal todel ji ir syla be len kiek. Senaji termostata islupau, kazkoki chimicinta. Viena triubele perdaryta ar nulauzta buvusi ir suburta.
    Gali taip būti jei reikia pagalbos užsuk ir greit padesiu.
    Ir kuro sutaupysi kai variklis greit isils.

  9. #79
    Mcu
    Svečias


    Šiandien specialiai pažiūrėjau per kiek laiko pasieks darbinę temperatūrą. Lauke rodė +6 darbinę temperatūrą pasiekė per 26min. Tai čia greitai ar lėtai?

  10. #80
    Testeris
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Dėl bakų jie visi vienodi tik matuokles kreivai idejo.
    Kažkada aš irgi taip galvojau kaip jūs po to kai visada pats išsiaiškinau.
    Kad ten tos matuokles is vis vejus kazkokius rodo,gerai reik pasitreniruot kad pagal rodykle butu galima atspet kiek is tikro kuro yra,ankstesni mano tureti auto jei rodo per viduri reiskias puse bako,viskas aisku,o sitas rodo beveik tuscia ipili 20 rodo puse, biski pavazinejus akyse krenta, biski traumuoja toks vaizdas:-) o kad telpa i baka tikrai daug galiu patvirtint, tiesa kai kuriuose degalinese kazkaip anksti pradeda saudyt pistoletas, berods orleane po isovimo supyliau dar 10litru ir dar butu tilpe bet atsibodo zaist

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •