Puslapis 2 iš 3 PirmasPirmas 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 27

Gija: dega "check engine"

  1. #11
    audriusv
    Svečias


    Sveiki,

    Naujokas, tad labai nemuškite...

    Ar teisingai supratau, kad dėl dujų įdėjimo gali užsidegti "check engine" lemputė? Ir, kaip suprantu, akumo atjungimu gydosi tik laikinai? Tad gal galima būtų detaliau apie čia paminėtą "gydymą izoliacija"...

    Dėkui!

  2. #12
    Darius77
    Svečias


    Citata Autorius audriusv Žiūrėti skelbimus
    gal galima būtų detaliau apie čia paminėtą "gydymą izoliacija"...Dėkui!
    Imi kokią nors nepermatomą izoliacinę juostelę, atsikerpi gabaliuką ~2cm ir užklijuoji prietaisų skydelyje ant "Check engine" lemputės

  3. #13
    raganius
    Svečias


    Sako padeda ne tik izoliacija Galima ir kompą pajungus paskaityti ko vanas iš tavęs prašo

  4. #14
    audriusv
    Svečias


    Na, bandysiu derinti apsilankymą pas BOSAS, kad patikrintų rimčiau pirkinį. Galvojau, kad užsidegė dėl dujų įdėjimo. Nes prieš tai nedegė...

    Su izoliacija supratau ... kad tik pasišaipyt iš naujoko...

  5. #15
    juzeg
    Svečias


    Citata Autorius audriusv Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,

    Naujokas, tad labai nemuškite...

    Ar teisingai supratau, kad dėl dujų įdėjimo gali užsidegti "check engine" lemputė? Ir, kaip suprantu, akumo atjungimu gydosi tik laikinai? Tad gal galima būtų detaliau apie čia paminėtą "gydymą izoliacija"...

    Dėkui!
    O kaip variklio darbas su dujomis?

  6. #16
    juzeg
    Svečias


    Buvau aprašęs savo bedas po dujų pastatymo. Variklis dirbo kaip traktorius. Pasirodo viena iš žarnelių, kuria paduodamos dujos į purkštuką buvo užsilaužusi, ko pasekoje variklis blogai dirbo ir metė "check engine" . Nuskaičius klaidas parodė problemą su vienu iš cilindrų.

  7. #17
    audriusv
    Svečias


    Na, aš tik apšylu su mašiniuku, tai vertint sunkoka. Bet pagal mane, tai nesijaučia visiškai ar su benzu sukasi, ar su dujomis. Perėjimo irgi visiškai nejaučiu.

    Bandysiu dar su rakteliu klaidas "perskaityti", jeigu sugebėsiu. Nes iki Kauno, tai tik už poros savaičių galėsiu važiuoti (aišku, jeigu priims...).

  8. #18
    brolisvilkas
    Svečias


    Yra ir Vilniuje kur privažiuoti pradžiai gali ir su kažkuo vietiniu susitikti ir pasilyginti kaip dirba. Aš pvz centre įsikūręs dažniausiai.

    Citata Autorius audriusv Žiūrėti skelbimus
    Na, aš tik apšylu su mašiniuku, tai vertint sunkoka. Bet pagal mane, tai nesijaučia visiškai ar su benzu sukasi, ar su dujomis. Perėjimo irgi visiškai nejaučiu.

    Bandysiu dar su rakteliu klaidas "perskaityti", jeigu sugebėsiu. Nes iki Kauno, tai tik už poros savaičių galėsiu važiuoti (aišku, jeigu priims...).

  9. #19
    audriusv
    Svečias


    Citata Autorius brolisvilkas Žiūrėti skelbimus
    Yra ir Vilniuje kur privažiuoti pradžiai gali ir su kažkuo vietiniu susitikti ir pasilyginti kaip dirba. Aš pvz centre įsikūręs dažniausiai.
    Na, jeigu kažkas galėtų priimti, pažiūrėti ir įvertinti, bei patarti būtų liuks! Jeigu galima koordinates į AŽ. Pats tai galvojau paskambinti ir nuvažiuoti iki UAB Delsta, kad bent jau kodus nuskaitytų.

  10. #20
    Vitalijus 771
    Svečias


    tai koordinates gali pasiziureti iejes i tave dominanti profili.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •