Puslapis 4 iš 4 PirmasPirmas ... 234
Rezultatai 31 iki 35 iš 35

Gija: Babina - uždegimo rite. Klaida P0351 ir P0300

  1. #31
    Den
    Svečias


    Problema išspresta. Buvo nutrukes laidas nuo kompo iki rites, laida pakeičiau ir dingo P0351 klaida. Kartais neveikdavo vienas cilindras, tai pakeičiau visas žvakei. Dabar viskas puikiai veikia. Ačiū už pagalba, RAIMISLT!!!

  2. #32
    Mokausi skaityti
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Klaipeda
    Įrašai
    33
    Reputacija
    1


    Sveiki, susidūriau su problema, gal kas turės protingų minčių. Situacija tokia: važiavom su šeimyna į kaimyninę Latviją. Viskas buvo gerai, iki vieno automobilio lenkimo. Stipriau paspaudus greičio pėdalą užsidegė chek engine ženkliukas ir automobilis pradėjo trūkčioti lyg nedirbtų koks cilindras. Duodan daugiau apsukų trukčiojimas beveik išnykdavo, o įsijungus 6-ai pavarai sustiprėdavo. Pakeičiau visas žvakes, laidus, bet trukčiojimas nepranyko, o važiuojant toliau šiek tiek stiprėjo. Kitą dieną važiuojant atgal su visais trukčiojimais sustojom degalinėj ir staiga užvedus variklį trukčiojimai baigėsi. Važiuojant toliau vėl buvo atsiradęs trukčiojimas, bet jis truko kokia 10 km. Gryžus pasijungiau elm327, kuris parodė klaidas p0300; p0305; p03830. Klaidas ištryniau ir šiandien važiavau į darbą. Jokio trukčiojimo nesijautė. Gal kas patars nuo ko pradėti galimų gedimų paieškas? Nes savaiminiu auto pagijimu aš nelabai tikiu. Tiesa trukčiojimas buvo tiek važiuojant su benzinu, tiek su dujomis. Man kyla minčių, jog reikėtų ieškoti kokio el. Dalies trumpinimo? Iš anksto dėkoju.

  3. #33
    provokator
    Svečias


    Iš kur pas ketvirtuką 6 pavaros?

  4. #34
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    456
    Images
    18
    Reputacija
    1


    Citata Autorius provokator Žiūrėti skelbimus
    Iš kur pas ketvirtuką 6 pavaros?
    ketvirtukai baigėsi 2007m

  5. #35
    provokator
    Svečias


    Citata Autorius sukceno Žiūrėti skelbimus
    ketvirtukai baigėsi 2007m
    Aš apsišvietęs iki tiek Forumas tai ketvirtuko, todėl klausimas toks

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •