Puslapis 3 iš 4 PirmasPirmas 1234 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 39

Gija: Blind spot detection unavailable

  1. #21
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2016.05.11
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    16
    Reputacija
    1


    Sveiki. Pavyko man prisikelti savo numirusius blindspot modulius. Didelis ačiū Mindui už suteiktą pagalbą, pagal jo kad ir sugadintą plokštę, buvo daug paprasčiau ieškotis nutrūkusių takelių. Turiu pasakyt, kad pas mane viename modulyje buvo tik nutrukę takai ir keletą varžų teko pakeisti, tačiau kitame buvo kur kas rimtesni reikalai - sudegęs maitinimo chip'as, nulėkę kondikai, diodai ir vėlgi varžos. Jei vertinant sugaištą laiką manau, kad neapsimokėjo tuom užsiimti, bet tačiau dabar turiu šiokios tokios patirties ir galiu pasidalinti su forumiečiais

    Pirmas dalykas kas atkreipė dėmesį, tai kad į modulio vidų drėgmė patenka ne per konektorių (beje taip pat ir Mindo plokštėje). Tas maitinimo chip'as yra gerokai šylantis dalykas ir jam padarytas šilumos nuvedimas per kažkokią rožinės spalvos silikoninę termopastą. Kaip suprantu tam, kad šiluma galėtų išeiti iš modulio - korpuse padaryta ale "ventiliacija" iš 6 skylučių. Vidinėje pusėje priklijuotas kažkoks "tamponas", kuris atseit sulaiko purvą, tačiau mano nuomone jame nuolat kaupiasi drėgmė. Beje, tas "tamponas" vienam modulyje buvo atsiklijavęs ir vanduo dar sėkmingiau patekdavo tiesiai i vidų. Kas dar blogiau, kad patekus vandeniui ta metalinė plokštė esanti tarp PCB pradeda koroduoti ir išpučia visą korpusą. Tuomet atsiranda plyšys kaip reikiant ir visas vanduo eina tiesiai. Po šito reikalo modulis dvesia greitai ir su rimtom pasėkmėm.

    Išvada tokia, kad kuo anksčiau reikia imti tvarkytis jei jau pradėjo durnioti. Beje, radau kaip įmanoma paprastu būdu pasitikrinti, kuris modulis neveikia, kad nereiktų auto jungti prie kompo. Pajungus modulį ir įjungus degimą reikia matuoti įtampą ant 2 ir 3 kontaktų kontektoriuje (tipo RX ir TX), kurie yra tarp žemės (1 kontaktas) ir +12 (4 kontaktas). Matuojant nuolatinę įtampą, ten turi būti 2.4-2.5V. Likę 2 kontaktai (5 ir 6) skirti identifikavimui kairės ir dešinės pusės. Kairėje pusėje net nėra šių kontaktų, t.y. nepajungti niekur (loginis 1), o dešinėje jie abu pajungti į žemę (loginis 0).

    Manau, kad daugumą negyvų modulių galima prikelti. Beje, Mindo plokštę beveik įsitikinęs kad būtų buvę įmanoma atgaivinti jei ardant modulį nebūtų nurauti visi kontaktai su takeliais iš plokštės. Surankioti aišku būtų įmanoma ir dabar, bet tai tikrai neapsimoka laiko atžvilgiu o ir sujungimas laidais gali neduoti gero rezultato, nes visgi aukšti dažniai ten vaikšto.

    Jei kam reikės kokios pagalbos dėl šito reikalo, tai kontaktuokit - kuo galėsiu tuo padėsiu
    Paskutinį kartą taisė roswell47 : 2017.10.23, 10:40

  2. #22
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.054
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Yra proga visus pakonsultuoti šį ketvirtadienį pirtelėje...
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  3. #23
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Super šaunus darbelis atliktas roswell47 !!!
    Dar tik norejau pastebeti kad nuo 13m pasikeitė daviklio schema. Bet bėdos liko... viena jau pakeičiau ir aš po pirmos žiemos Marijos žemėj.... Dabar ant nosies antra.... Lauksim nauju nunokimu...
    Maniškio (naujesnio) daviklio akivaizdžiai matosi sudegus mikruske (jei gerai pamenu) tačiau indentifikuot negalėjau, nes užrašai nudegė, o analogiško kito neveikiančio neradau.... Tad guli jis gražiai lentynoj.

    Beje, o tas skylute šone kaip manot verta užklijuoti??? Kažkaip pabijojau, modulis vis tiek šyla-šala... turi būti oro vaikščiojimas....

  4. #24
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2016.05.11
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    16
    Reputacija
    1


    manau, kad užklijuot nereiktų, bet galima būtų priklijuot kažkokią medžiagą, kuri praleidžia orą, bet nepraleidžia vandens - kažko tipo tokio iš ko pagamintos palapinės. Šyla jie tikrai neblogai ir vienas blokelis suvartoja apie 4W. Klausimas tik kaip ilgai laikysis jei klijuoti iš išorės. Geriausia būtų iš vidaus, bet jei neatidarinėtas, tai gal geriau ir nedarinėt vien dėl tokio tiuningo

  5. #25
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Na turbut kad neverta atidarinėti... o iš išorės tai tuoj pat užsines žemėmis.... irgi negerai... matyt kad teks pasikliauti sėkme...

  6. #26
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius/Kretinga
    Įrašai
    304
    Images
    1
    Reputacija
    1


    durniuoja ir pas mane bss ,per tuos dregnus orus pradejo.nuemiau nuo bamperio gal koki puse menesio dziuna namie,kazi ar pades?
    o kad suzinot kuris nuduses tai kaip vel sukist i bamperi ir i diagnostika?
    ir galiusiai kur vilniuje perkat?

  7. #27
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Citata Autorius aliurc Žiūrėti skelbimus
    durniuoja ir pas mane bss ,per tuos dregnus orus pradejo.nuemiau nuo bamperio gal koki puse menesio dziuna namie,kazi ar pades?
    o kad suzinot kuris nuduses tai kaip vel sukist i bamperi ir i diagnostika?
    ir galiusiai kur vilniuje perkat?
    Isdzius ir iki pirmos balos veiks arba ne Mest lauk ir isjungti bss funkcija. Arba pirkti naujus, kurie kainuoja apie 300eur uz vieneta. Arba 600eur uz vieneta. Kaip pasiseks, nes 2013m keitesi davikliai, tai arba bus pigesni, arba brangesni sudeti.

  8. #28
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius/Kretinga
    Įrašai
    304
    Images
    1
    Reputacija
    1


    pas mane tokie





    IMG_20220117_202038.jpg


    kaip suprantu cia niekas nesiardo
    Prisegti paveiksliukai Prisegti paveiksliukai

  9. #29
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Citata Autorius aliurc Žiūrėti skelbimus
    pas mane tokie





    IMG_20220117_202038.jpg


    kaip suprantu cia niekas nesiardo
    pigesnis variantas

  10. #30
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius/Kretinga
    Įrašai
    304
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Dziugesiukas Žiūrėti skelbimus
    pigesnis variantas

    tipo ant 300e ?

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •