Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 14

Gija: 2013m T&C 3,6 žvakių įsigyjimas ir keitimas

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Ernestas
    Svečias


    2013m T&C 3,6 žvakių įsigyjimas ir keitimas

    Sveiki,
    ar galite patarti kur nupirkti žvakes su tokiu kodu: RER8ZWXCB4 ir kas Vilniuje gali kokybiškai pakeisti?
    jei galite info į 865506837, ačiū

  2. #2
    wongas
    Svečias


    Labas. Man ir rekomenduoja keisti žvakes. Čia tas kodas pagal katalogą parinktas? Kiek kainavo ir užtruko keitimas ?

  3. #3
    Ernestas
    Svečias


    Citata Autorius wongas Žiūrėti skelbimus
    Labas. Man ir rekomenduoja keisti žvakes. Čia tas kodas pagal katalogą parinktas? Kiek kainavo ir užtruko keitimas ?
    Labas,
    žvakes pirkau https://www.cjdparts.lt/ po 10eur atrodo, pakeitė elektrikas, keičiau dar babinas, tai konkrečiai sumos negaliu pasakyti kiek kainavo žvakių keitimo darbas, bet problemos dingo

  4. #4
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Ernestas Žiūrėti skelbimus
    Labas,
    žvakes pirkau https://www.cjdparts.lt/ po 10eur atrodo, pakeitė elektrikas, keičiau dar babinas, tai konkrečiai sumos negaliu pasakyti kiek kainavo žvakių keitimo darbas, bet problemos dingo
    Tai kiek km jau jūsų 3.6 prisuke???

  5. #5
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Žvakes keičiau, nes gamintojas taip nurodo, prie 160k km keisti ir dėl to, kad missfire klaida buvo. Aš mėgstu laiku viską keisti arba dar anksčiau beto Mindai, čia jau ne platininės, o Iridinės žvakės eina
    ramuz, tau aš nuolaidą padarysiu ir parduosiu po 20€, kad geriau veiktų, ok?
    AeroDD babinų nekeičiau, kam? Jos ilgai tarnauja manau, nes subarike irgi tokios atskiros dedasi ir laiko ilgam. Beje, viena babina pas vokiečius (www.autodoc.lt) 19-20€ šiuo metu.

  6. #6
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Dziugesiukas Žiūrėti skelbimus
    Žvakes keičiau, nes gamintojas taip nurodo, prie 160k km keisti ir dėl to, kad missfire klaida buvo. Aš mėgstu laiku viską keisti arba dar anksčiau beto Mindai, čia jau ne platininės, o Iridinės žvakės eina
    ramuz, tau aš nuolaidą padarysiu ir parduosiu po 20€, kad geriau veiktų, ok?
    AeroDD babinų nekeičiau, kam? Jos ilgai tarnauja manau, nes subarike irgi tokios atskiros dedasi ir laiko ilgam. Beje, viena babina pas vokiečius (www.autodoc.lt) 19-20€ šiuo metu.
    per pigu man po 20..o ir imti tokias, kurių net Mindas nežino, būtų min neatsakinga.. rūpinkis davo naujuoju pirkiniu, kiek suprantu greit bus pakelta sekanti problema..
    Paskutinį kartą taisė ramuz : 2018.04.04, 16:50

  7. #7
    wongas
    Svečias


    Kai parplaukė nekeičiau ir dabar dujas įdėjau. Tai jau ruošiuosi.

  8. #8
    deivist
    Svečias


    Kolegos, gal galite papostinti, kokias konkreciai zvakes dejotes sau - kokio gamintojo ir koks kodas bei is kur isigyjote, jei ne paslaptis?

  9. #9
    wongas
    Svečias


    Taip ir nekeičiau

  10. #10
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    youtube daug ka ismokys Yra video kaip keisti ir kokiais kodais pirkti. Champion Iridium 9407, Autolite Iridium XP XP5701, NGK Laser Iridium 1989.Yra daugiau atitikmenu, pats dejau Champion Iridium 9407. Kaina turguje po 5EUR, o Nibeloje berots buvo 14EUR tuo metu. Atsargiai su katalogu kodais, pirmu pirkimu ikiso ne tokias zvakes man, buvo per storos, pagal kazkoki kataloga.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •