Rezultatai 1 iki 10 iš 10

Gija: 2013m T&C 3,6 elektrinės dalies remontas

  1. #1
    Ernestas
    Svečias


    2013m T&C 3,6 elektrinės dalies remontas

    Sveiki,
    nuolatos perdega saugiklis kuris atsakingas už kairės pusės gabaritus, gal galite patarti kas tvarko Vilniuje elektrinės dalies gedimus?

  2. #2
    Atradau klaviatūrą!
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Mazeikai,LT
    Įrašai
    68
    Images
    3
    Reputacija
    1


    Sveiki, sustreikavo mano V-ukas ,nebesiveda, nera itampos ant purkstuku,saugikliai sveiki,diagnostika klaidu nemeta,gal kuri nors rele streikuoja ,ar kur kitur slieku ieskoti.2008 Town Country 3.3 benzinas

  3. #3
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Sakyciau pradžiai bandyk ieškot galų laiduose kur mušimas buves. Dažnai buna likę pažeisti laidai, kurie nuo mūsų druskų greitai nukirmyja. Dėl toliau, reiktų plačiau apibūdinti, ką rodo skydelis įjungus degimą, kuriant... Tada gal galima butų vystyt minti toliau...

  4. #4
    Atradau klaviatūrą!
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Mazeikai,LT
    Įrašai
    68
    Images
    3
    Reputacija
    1


    problema tame kad nepaduodamas - signalas i Autoshutdown relay, su + laidais viskas ok o va - nera , mustas buvo desinis sonas , o visi saugikliai su relemis kaireje, skydelis viska rodo tvarkingai`, starteris sukasi normaliai

  5. #5
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Na tai du galimi sprendimo būdai. Pirma, ieškai kur yra nulaužęs žemės laidas. Siaip jie visi sueina į dvi vietas (kiek pamenu) ir prasisuka verzle prie korpuso. Vienas taskas už saugiklines prie stakano kitas ant lanzerono po akumu link priekio. Bet čia čia sudėtinga atrasti. Tad paprasčiau paimk laida pakankamo skersmens ir atsivesk žeme į ta vieta kur jos trūksta...

  6. #6
    Atradau klaviatūrą!
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Mazeikai,LT
    Įrašai
    68
    Images
    3
    Reputacija
    1


    tokios problemos issisprendia lengviau , nuvaziuoji pas elektrikus , istrauki visas reles ir saugiklius ,viska sudedi i vieta ir vualia ,problema dingo ir dar lieki durnium kad slieku ieskai :-), na gal keletas reles kontaktu ir nebuvo idealus , uzteko keleta kartu istraukt ir problema dingo, na dabar bent jau zinosiu kitam kartui ,kad nereika giliai knisti kartais uztenka ir pavirsutiniskai gi auto nera problematiska :-)

  7. #7
    wongas
    Svečias


    Sveiki. Nenoriu kurti naujos temos. Tai paklausiu čia. Virš galvos V esantys durų ir bagažinės valdymo mygtukai. Kaip nuimti apdailą ir kokios lempos reikalingos. Apskritai mastau visą salono apšvietimą pakeisti į LED lemputes. Kokie standartai reikalingi ? Gal kas pasidalins ?

  8. #8
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Siaip, ten visur ledai ir yra man atrodo... bent jau pas town&country.
    nusiima paprastai, ant sponkiu viskas...
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  9. #9
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Na ir man kiek tekę čiupinėt tai viskas ten LED... Nusiima, kaip Arnas ir sakė, lupimo būdu, kišami pirštus prie stogo apmušimo ir traukiam žemyn. Ten 4 metalines “sponkes”.

  10. #10
    Erniuxas
    Svečias


    Ir kiekvienas mygtukas apsvieciamas atskiru smd sviesos diodu

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •