Puslapis 4 iš 6 PirmasPirmas ... 23456 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 31 iki 40 iš 60

Gija: Išmetamosios dujos aušinimo skystyje

  1. #31
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2016.03.23
    Vietovė
    Sls
    Įrašai
    14
    Reputacija
    1


    hm. na nuorinima dabar pats darau dar karta. i galva negausiu. atjungiau dujas. mazu ka kad koks reduktoriaus membrana nebutu kiaura...lyg tu burbulu nemaZai parejo apie 300ml dapyliau antyfrizo. po valandos burzginimo beveik baigiasi bendzinas ... iskilo techninis klausimas. kamsti buvau pakeites i nauja . koks tokiu motoru vidinis slegis? slangos minkstos suspaudus per kamsti vanduo varo i bakiuka paleidziu gryzta atgal... atvesus tas patc. ar tai normalu ar ieskot geresnio kamscio? moketa 12eur...

    gero sekmadienio..

  2. #32
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Paimk nusuk kamsty laikydamas dviem pirstais tokioje pozicijoje kaip ant radiatoriaus padaryk foto ir ikelk.

  3. #33
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Kestas Žiūrėti skelbimus
    Gali buti Nesupykciau jeigu patikslintum.
    Kaip suprantu tikru mechaniku neplanuoji tapti tai tie mano tikslinimai netenka prasmes.
    O vistiek kazkoks supratimas kad ir su klaidomis pas tamsta yra ir tai jau yra gerai.
    Kiekvienas turim dirbti savo darbus. Jei kazko reikes suprasi, kada kreiptis pagalbos reikia, o to manau pakanka zmogui nesikuicianciam kas diena po mechanika.

  4. #34
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2016.03.23
    Vietovė
    Sls
    Įrašai
    14
    Reputacija
    1


    sorry. foto snd nebeturiu galimybes padaryti.

    kaip suprantu kaip ir subaru tai idejus norint uzsukt siek tiek reikia spustelt. cia to nebera. naujas 4mm ilgesnis uz sena buvo kai pirkau pries pora sav. ir ankstokai dejosi o dabar jis jau lengvai ivaziuoja matyt niekam tikes rupesciu sukelejes... klausimas kur ju geru tikrai geru rast. vidurio Lietuvoj kazi a rasiu be Vilniaus. o kai sitas daigtas funcionuos bus galima toliau testuot oro atsiradimo priezasti per tarpine ar per kamsti.

    o to kamscio mieli kolegos atsidarymas vyksta nuo temp ar nuo slegio? turbut nuo slegio...?

    bet jei buvo oro kamstis ir dare co testa tai rezultatas niekinis kol nebus visiskai pasalintas oras?

  5. #35
    Kestas
    Svečias


    Pas mane irgi CO testas buvo teigiamas per trumpa laika. Itariu del likusio oro ausinimo sistemoje po remontu. Bet viskas dabar funkcionuoja puikiai. Bedos baigesi ir be rimtu remontu. Uz tai sakiau neskubek nurasyti variklio. Tuo paciu noriu pasidziaugti itin mazom duju sanaudom vaziuojant 95-105kmh ribose. Nepilnai 11 litru. Tai tiesiog fantastika

  6. #36
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2016.03.23
    Vietovė
    Sls
    Įrašai
    14
    Reputacija
    1


    pirma rasim nauja kamsti. o tada stebet toliau. bandau analizuot vidines tem sito modeliuko..

    o duju sanaudos ant kompo ar ipylus?
    nes mane nuvyle . kompas rode 10.3 nuvaziavus i degaline 12 gavosi. bet kaip tokiam tankui normos ribos. nors visada yra kur taupyti... susitvarkysiu ora vaziuosiu ir dujas persiriguliuot...manau ris maziau...

  7. #37
    Kestas
    Svečias


    Kompas rode 9,3. Realios 10,8. Sita tema kitur. Netersiam forumo

  8. #38
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Kestas Žiūrėti skelbimus
    Pas mane irgi CO testas buvo teigiamas per trumpa laika. Itariu del likusio oro ausinimo sistemoje po remontu.
    Sakiau jau ne viena karta kad su tais testais pasitiketi neiseina.

  9. #39
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2016.03.23
    Vietovė
    Sls
    Įrašai
    14
    Reputacija
    1


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Sakiau jau ne viena karta kad su tais testais pasitiketi neiseina.
    testas visada yra testas ir tai orientacinio pobudzio hipotezes patvirtinimas/paneigimas
    o Gal patartumet kur normalu kamsti rast ar kaip skaiciau i 4 vienas tik veikiantis...? ar gal nuo dauztos masinos pirkt?

  10. #40
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2016.03.23
    Vietovė
    Sls
    Įrašai
    14
    Reputacija
    1


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Paimk nusuk kamsty laikydamas dviem pirstais tokioje pozicijoje kaip ant radiatoriaus padaryk foto ir ikelk.
    20170306_114737.jpg20170306_114801.jpg20170306_114722.jpg

    na ta zaliai padazyta pirktine o kita senoji. bandysiu snd vaziuot i trasa lyg ta kaisti per nakti palaikius isimta i dabar idejau nebepraleidzia i bakeli lengvai antyfrizo zarnose juntamas slegis.


    bezaidziant buvau uztrenkes uzvesta masina. teko islupti pompos saugikli ir per 15min su geru dratu is antro karto padares plyseli durelese atkabinau rankenike

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •