Puslapis 5 iš 6 PirmasPirmas ... 3456 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 41 iki 50 iš 60

Gija: Išmetamosios dujos aušinimo skystyje

  1. #41
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Blyn gi sakiau kaip nuotrauka padaryti. Ne vienos normaliai nepadarei. paskutine kazkas panasaus kur generatorius manosi, tik kamscio apacios nematyti.
    eik normaliai nufotkinti, kaip prasiau

  2. #42
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2016.03.23
    Vietovė
    Sls
    Įrašai
    14
    Reputacija
    1


    20170307_141639.jpg

    na korka neprasytai pakoreagavo su cangemis amerivoje . neprasytas padejo nuorint sistema... dabar uzsidaro pertekliu i isipletimo inda kelia.
    visdelto itarimu turiu kad gava trukusi. vaziuosiu stebesiu.
    jei ka susiremontuosiu ir be problemu vaziuosiu. aciu kolegoms uz pagelba.

  3. #43
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Vaiperis Žiūrėti skelbimus


    na korka neprasytai pakoreagavo su cangemis amerivoje . neprasytas padejo nuorint sistema... dabar uzsidaro pertekliu i isipletimo inda kelia.
    visdelto itarimu turiu kad gava trukusi. vaziuosiu stebesiu.
    jei ka susiremontuosiu ir be problemu vaziuosiu. aciu kolegoms uz pagelba.
    Kadangi normaliu nuotrauku taip ir nesulaukem. Tai belieka pasakyti gal bus gerai.
    Tik nesuprantu, kam kreiptis i foruma, jei esi paprasytas nufotkinti kamsti ir to nepadarai.
    Tai kam rekti visa gerkle padekit kai pats sau nepadedi?

  4. #44
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2016.03.23
    Vietovė
    Sls
    Įrašai
    14
    Reputacija
    1


    aciu BOSAs uz pagalba. as nerekiau o klausiau. kaip supratau kokiu rakursu fotkint tokiu nufotkinau.
    kai zinai ko reikia tai ir pasidarai kaip reikia. bet kai nezinai kaip reikia nevisada pavyksta padaryt ar ne?

  5. #45
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Matai neseipsau del savo malonumo to prasau, o tam, kad tau padeti.
    Na bet gavosi kaip visada. Geros dienos.

  6. #46
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Labas visiems. Nekursiu gal naujos temos, pakelsiu šią, autoriaus pamestą...
    Bosai, kiek suprantu, tu norėjai pamatyt kamštį va taip nufotkintą?
    1.JPG
    Kaip man atrodo, jei tas vidurinis grybukas nepritrauktas, slėgio sistemoj būti neturėtų. O jis yra. Dabar naudoju kitą kamštį...kur tas centrinis grybukas visai iškirptas. Slėgio nėra.
    Pabandau aprašyti visą istoriją. Gal ko nors nesuprantu...

  7. #47
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Taigi. Kai pirkau auto...2002m. grandas vojus 3,3l benzas dujos...Aušinimo sistema buvo be slėgio, nes radiatorius buvo truputį kiauras pačiam viršuj...ir dar buvo įdėtas tas kamštis be centrinio vožtuvo. Temperatūra pagal skydelio pokazometrą visada buvo...net ir dabar...stabiliai normali. Skysčio lygis laikėsi kažkur iki tos skylutės radiatoriuj ir problemų kažkaip nebuvo. Pripilu pilną - perteklius išbėga. Kas lyg ir suprantama.
    Radiatorių pakeičiau nauju. Kamštį irgi. Sistemoj slėgis. Pirmas išvažiavimas iš garažo...ir po 8 km bėda. Trūko plastikinis trišakis apačioj prie webasto. Ten tas webasto ryškiai prikolchozintas ne gamykloj. Sutvarkiau. Tuo pačiu įsitikinau kad rodyklė skydely ne pievas rodo. Variklio neperkaitinau.
    Klaida P0301. Degimo praleidimas 1 cilindre. Pakeistos visos žvakės. Pirmame cilindre konkrečiai trūkęs centrinio elektrodo izoliatorius. Po pakeitimo viskas normalu. Buvo 3 metus. Aušinimo skysčio lygy kažkiek tikrindavau....O paskui jau nelabai. Paskutinį kartą tai pernai rudenį...kai kažkiek koncentrato įpyliau.
    Dabar gi...birželio pabaigoj...vėl klaida P0301...ir šalto variklio pasipurtymai. Žvakę išsukau su visu sriegiu...Buvo didelis stresas. Bet ši problema jau išspręsta.
    Ir pakeitus žvakę, bandant variklį....Netyčia astebėjau kad aušinimo sistemoj trūksta skysčio. Labai daug...gal 3 litrų, jei ne daugiau...Kada variklio temp. pradėjo kilt o dujų reduktorius liko šaltas.
    Po to taip. Sistemoj slėgis - skystį prie mažų apsukų išvaro į išsiplėtimą. ir jis nebegrįžta. Po kelių tokių ciklų jis pilasi per išsiplėtimo viršų...o radiatoriuj lygis katastrofiškai krenta,
    Operuotas kamštis - be slėgio. Nusistovi kažkokia pusiausvyra - radiatorius nepilnas, išsiplėtėjas netuščias...O skystis varinėja šen - ten. Mažos apsukos - eina į išsiplėtimą...Duodi gazo - eina į radiatorių...Nėr gerai bet....

  8. #48
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Mano versija. Pirmam cilindre kompresija susisiekia su aušinimu. Aušinime slėgis. Išjungus karštą variklį tas slėgis kažkiek skysčio įspaudžia į 1 cilindrą. Iš čia purtymasis po užvedimo ir klaida P0301...Dirbant varikliui cilindro kompresija perspaudžia aušinimo slėgį ..ir ten darosi burbulai... Kuriuos aušinimo siurblys prie didesnių apsukų išneša viršun prie kamščio ir jie išeina per iššsiplėtimą...Prie mažų apsukų siurblio efektyvumo negana...Ir galvutėj darosi didelis dujų burbulas, kuris per kamštį išvaro jau skysčio porciją.Nes skystis nėra spūdus.....O auštant varikliui skystis iš išsiplėtimo ar visai negrįžta arba grįžta nepilnai...nes yra skylutė su cilindru...

    Taigi versija...teisingon pusėn ar atbulai ? Ir ką man dabar daryti?

  9. #49
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Mano manymu 2 dalykusasimatuoti kompresija arba atlikti galvos sandarumo testa, jeigu viskas gerai, keiti radiatoriaus kamsti ir turi buti viskas vel gerai, o jeigu negerai, taisai.

  10. #50
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Termostatas buvo keistas? Dar gali būti susudevejas pompos mentės...

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •