Puslapis 8 iš 9 PirmasPirmas ... 6789 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 71 iki 80 iš 88

Gija: akumuliatorius

  1. #71
    Bijau išsižioti...
    Įstojimo data
    2017.09.19
    Vietovė
    Kėdainiai
    Įrašai
    58
    Reputacija
    1


    20181119_183408.jpg20181119_183408.jpg



    Stovi dabar toks..o tai vietoj jo Optima tas top yellow tiks? Nes is isvaizdos atrodo didesnis ir siauresnis?Reiks kazka perdarinet?
    Apie pateiktus skaiciukus lenteleje(beje dekui..) nelabai kertu ka ten tie skaiciai kiti reiskia, kiek suprantu, tai tik startine srove ir talpa. Ar man nesukt galvos ir imti toki panasu kur foto(truputi taupant..)?
    Paskutinį kartą taisė Olius : 2018.11.21, 10:43

  2. #72
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Olius Žiūrėti skelbimus
    20181119_183408.jpg20181119_183408.jpg



    Stovi dabar toks..o tai vietoj jo Optima tas top yellow tiks? Nes is isvaizdos atrodo didesnis ir siauresnis?Reiks kazka perdarinet?
    Apie pateiktus skaiciukus lenteleje(beje dekui..) nelabai kertu ka ten tie skaiciai kiti reiskia, kiek suprantu, tai tik startine srove ir talpa. Ar man nesukt galvos ir imti toki panasu kur foto(truputi taupant..)?
    Taip,gali imti ir kaip foto.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  3. #73
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Jeigu kasdien vazineji, jokio skirtumo koki imsi benzui nera. Jeigu megsti ilgai klausytis muzikos gamtoje ar kitaip iskrauti akuma, tada geriau gelinis. Jeigu labai trumpais atstumais mieste vazineji ir ne kasdien vazineji, prastovi savaite-AGM galbut geriau butu. As asmeniskai renkuosi tarp Exide, Tudor ir AD akumu. Perku maximaliai dideli pagal turima vieta akumuliatoriui. Issimatuoju esama akuma, kuris ir yra maximaliai didelis, tada lengva issirinkti nauja Perku interne, kitur neteko rasti pigiau.

  4. #74
    Bijau išsižioti...
    Įstojimo data
    2017.09.19
    Vietovė
    Kėdainiai
    Įrašai
    58
    Reputacija
    1


    Tai pas mane ir issikraudineja, nes daznai bunu komandiruotese, tai stovi kokia savaite, kartais dvi, tada gryzes vietoj palakstau po kokias 3 pardes trumpais atstumais, dar tenka vaikus veziot, tai va ir iskrove man jie jau antra karta, nes multikus ziuri per dvd, kol pardej zujam Tai ir galvoju.. Gal gelini, o gal nauja imt ziemai paprasta

  5. #75
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Olius Žiūrėti skelbimus
    Tai pas mane ir issikraudineja, nes daznai bunu komandiruotese, tai stovi kokia savaite, kartais dvi, tada gryzes vietoj palakstau po kokias 3 pardes trumpais atstumais, dar tenka vaikus veziot, tai va ir iskrove man jie jau antra karta, nes multikus ziuri per dvd, kol pardej zujam Tai ir galvoju.. Gal gelini, o gal nauja imt ziemai paprasta
    Atimk pultus iš vaikų - nereikės akumuliatoriaus keisti
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  6. #76
    tunks
    Svečias


    optima ne gelinis akumas visu pirma. man isidejo. ar tvirtinimai tiko neatsimenu, ir dabar paziuret negaliu nes ne lt. o kad klemu laidai per trumpi tai faktas. ta problema issprendziau atkeles visa laidu zguta nuo tvirtinimu, palei akumo aikstele.
    ai dar su paciom klemom gali tekti pazaisti, nes optimos klemu tvirtinimai vos vos storesni. tai ar juos nupyliavot, ar klemas didesnem skylem uzsidet, ar tas pacias papyliavot iki didesniu skyliu

  7. #77
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    čia kažkaip viskas į vienus vartus Optima naudai susivedė, o kaip kiti analogiško tipo akumai? tas pats Exide pigesnė alternatyva:

    https://www.juta.lt/38-akumuliatoria...gm-spiraliniai

    gal kas gali iš praktinės pusės pakomentuoti ar tuos keliasdešim pinigų verta taupyti?
    Born in USSR

  8. #78
    tunks
    Svečias


    kas naudoja exide nesiskundzia, girdejes tik gerus atsiliepimus

    pafotkinau kaip man tilpo optima. reikejo visa kabeliu juosta atreklt, ir akumui tvirtinima padaryt kitoki
    IMG_20181231_143908.jpg

  9. #79
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.14
    Vietovė
    pajuris
    Įrašai
    379
    Reputacija
    1


    nupirkau kazkoki VArtos produkta: Akumuliatorius MILES 75Ah 750A - greit bus 3 metai jam.
    per metus 2 kart isemes visada pakraunu pilnai
    nuvaziaves 5 val. keliu Vilniuje palikau 14 dienu masina nenuemes klemu,signalizacijos papildomai nedeta
    Gryzus jokiu gyvybes pozymiu,teko per bagazine ieiti,nes kitur raktas nerakina kazkodel
    Prijungus tiesiogiai (visos lemputes ,viskas dega,pompa pumpuoja) prie nuimtu klemu ne per mano akuma (laidai geri ir brangus) tik klaksejimas,taciau starteriui neuztenka energijos
    Tik idejus akuma kita tiesiogiai prijungus uzsivede,idomu kodel laidais prijungus tiesiogiai prie mano klemu nesiveda?
    ar galejo taip nuteketi stovint 14 dienu energija?

  10. #80
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Prijungus testeri gali paziuret kiek ramybes busenoj valgo amperu... tada ir matysi.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •