Puslapis 2 iš 3 PirmasPirmas 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 26

Gija: Labai dūmija

  1. #11
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Kiek cia meistru - ekstrasensu. Ar jau atspejote gedima?

  2. #12
    Pradėjo patikti! chevy avataras
    Įstojimo data
    2013.04.02
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    269
    Reputacija
    1


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Kiek cia meistru - ekstrasensu. Ar jau atspejote gedima?
    Nu kur čia mum mirtingiem su tavim lygintis......;-)

  3. #13
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Kiek cia meistru - ekstrasensu. Ar jau atspejote gedima?
    Alsuoklis tepalo.. :-P

  4. #14
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius chevy Žiūrėti skelbimus
    Nu kur čia mum mirtingiem su tavim lygintis......;-)
    As jau nespelioju. Pamatau surandu pasakau. Nes cia kartais taip suraso kai atvaziuoja i vieta nieko panasaus nebuna.

  5. #15
    Pradėjo patikti! chevy avataras
    Įstojimo data
    2013.04.02
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    269
    Reputacija
    1


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    As jau nespelioju. Pamatau surandu pasakau. Nes cia kartais taip suraso kai atvaziuoja i vieta nieko panasaus nebuna.
    Tam ir forumas kad rašyt :-)

  6. #16
    Ravenous
    Svečias


    Niu Bosai, pasakyk kas buvo, tavo manymu pagal visus aprašytus simptomus bus - priz v studiju.

  7. #17
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Seniausiai esu sake cia visiems, kad dazniausiai, tai buna dazniausiai alsuoklio bedos.
    Tavo atveji netikrinau. Todel tiesiai sviesiai sakyti susilaikau, nes yra buve kai mano zinojimas yra ir man koja pakises.
    Buna tie patys simtomai o priezastys kartais skiriasi.

  8. #18
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Ravenous Žiūrėti skelbimus
    Niu Bosai, pasakyk kas buvo, tavo manymu pagal visus aprašytus simptomus bus - priz v studiju.
    parasiau alsuoklis, o jus vis nebaigiat.. sh slieku ieskot

  9. #19
    Ravenous
    Svečias


    Vienu žodžiu mano problemos išsisprendė dar tą pačią dieną (arba tik aš taip galvoju, kad išsisprendė ).
    Apvažiavau ir apskambinau krūvą autoservisų - visi iki vieno diagnozavo: arba tarpinė, arba gumelės, arba alsuoklis. Jau norėjo į eilę užrašyti variklio gavai imt...
    Kol nepaskambinau Wongo rekomenduotai Amersivai. Ten vyriokas išklausęs mano graudų pasakojimą pirmiausia mane nukreipė pas dujininką pasitikrinti reduktorių.
    Atvariau pas garažinį dujininką jam vėl išsakiau savo godas, o jis man ir sako, va taip - varai už miesto ir pamyžini gerai 3 bėgiu, išpūs iš duslintuvo tau kondensatą ir baigsis tavo bėdos.
    Taip ir buvo. Išvažiavau už miesto ir spustelėjau 3 bėgiu iki dugno, koks 600-800 metrų ėjo dūmai kaip iš garinio garvežio, paskui staiga viskas dingo. Nuo tos dienos pravažiavau jau 600 km. tepalas nemažėja, antifrizas nemažėja, dūmelio a nei jokio.
    Tai ir galvoju ar išsisukau taip lengvai ar dar kas išlys ateity... . Tiesa dar sakė, kad išsigręsčiau duslintuvo pūslėse po mažą skylutę, kad kondensatas išvarvėtų. Ar gręžti, ar esat kas gręžę?

  10. #20
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Ravenous Žiūrėti skelbimus
    Vienu žodžiu mano problemos išsisprendė dar tą pačią dieną (arba tik aš taip galvoju, kad išsisprendė ).
    Apvažiavau ir apskambinau krūvą autoservisų - visi iki vieno diagnozavo: arba tarpinė, arba gumelės, arba alsuoklis. Jau norėjo į eilę užrašyti variklio gavai imt...
    Kol nepaskambinau Wongo rekomenduotai Amersivai. Ten vyriokas išklausęs mano graudų pasakojimą pirmiausia mane nukreipė pas dujininką pasitikrinti reduktorių.
    Atvariau pas garažinį dujininką jam vėl išsakiau savo godas, o jis man ir sako, va taip - varai už miesto ir pamyžini gerai 3 bėgiu, išpūs iš duslintuvo tau kondensatą ir baigsis tavo bėdos.
    Taip ir buvo. Išvažiavau už miesto ir spustelėjau 3 bėgiu iki dugno, koks 600-800 metrų ėjo dūmai kaip iš garinio garvežio, paskui staiga viskas dingo. Nuo tos dienos pravažiavau jau 600 km. tepalas nemažėja, antifrizas nemažėja, dūmelio a nei jokio.
    Tai ir galvoju ar išsisukau taip lengvai ar dar kas išlys ateity... . Tiesa dar sakė, kad išsigręsčiau duslintuvo pūslėse po mažą skylutę, kad kondensatas išvarvėtų. Ar gręžti, ar esat kas gręžę?
    tai nebuvo kondensatas... tepalas.. turėjau patirtį su XM, toks pats ne iš kur dūminimas, paskui dingo pats.. tik va jaunas buvau ir kvailas, tai vistiek cvažiavau alia trūkusios tarpinės keist.. manau nei kas keitė nei ką, tiesiog šaibas paėmė .. bet gyveni ir mokaisi

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •