Puslapis 3 iš 3 PirmasPirmas 123
Rezultatai 21 iki 26 iš 26

Gija: Labai dūmija

  1. #21
    Caras:) driusa avataras
    Įstojimo data
    2006.06.29
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    935
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    179
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Ravenous Žiūrėti skelbimus
    Vienu žodžiu mano problemos išsisprendė dar tą pačią dieną (arba tik aš taip galvoju, kad išsisprendė ).
    Apvažiavau ir apskambinau krūvą autoservisų - visi iki vieno diagnozavo: arba tarpinė, arba gumelės, arba alsuoklis. Jau norėjo į eilę užrašyti variklio gavai imt...
    Kol nepaskambinau Wongo rekomenduotai Amersivai. Ten vyriokas išklausęs mano graudų pasakojimą pirmiausia mane nukreipė pas dujininką pasitikrinti reduktorių.
    Atvariau pas garažinį dujininką jam vėl išsakiau savo godas, o jis man ir sako, va taip - varai už miesto ir pamyžini gerai 3 bėgiu, išpūs iš duslintuvo tau kondensatą ir baigsis tavo bėdos.
    Taip ir buvo. Išvažiavau už miesto ir spustelėjau 3 bėgiu iki dugno, koks 600-800 metrų ėjo dūmai kaip iš garinio garvežio, paskui staiga viskas dingo. Nuo tos dienos pravažiavau jau 600 km. tepalas nemažėja, antifrizas nemažėja, dūmelio a nei jokio.
    Tai ir galvoju ar išsisukau taip lengvai ar dar kas išlys ateity... . Tiesa dar sakė, kad išsigręsčiau duslintuvo pūslėse po mažą skylutę, kad kondensatas išvarvėtų. Ar gręžti, ar esat kas gręžę?
    Valio, kad pavyko issprest, bet tavo postai dar kart parodo, kad remontas internetu yra labai jau burimas. As turiu omeny, kad vadinti garus dumais yra daugiau nei netikslu. Sekmes.
    Galiu padėt ką nors sutvarkyt arba sugadint.

  2. #22
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1


    Citata Autorius driusa Žiūrėti skelbimus
    Valio, kad pavyko issprest, bet tavo postai dar kart parodo, kad remontas internetu yra labai jau burimas. As turiu omeny, kad vadinti garus dumais yra daugiau nei netikslu. Sekmes.
    Garai niekadanevirsta baltais dumai :-D

  3. #23
    Ravenous
    Svečias


    Va va, garus aš skiriu, + važiavau gi pas kelius meistrus irgi sakė, kad čia buvo ne garai + degėsių kvapas + šviesiai melsva spalvelė...
    Dujininko samprotavimai, kad per laiką prisikaupė visokių priemaišų duslintuve, jos ir smirdėjo.
    Nors man neramu ar neišlys dar kas nors. Stebėsiu, jei situacija keisis pranešiu.

  4. #24
    wongas
    Svečias


    Nieko, viskas normaliai. Geras gedimas visada išlenda į paviršių. Sėkmės ir negadink oro

  5. #25
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2014.10.14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    108
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Ravenous Žiūrėti skelbimus
    Vienu žodžiu mano problemos išsisprendė dar tą pačią dieną (arba tik aš taip galvoju, kad išsisprendė ).
    Apvažiavau ir apskambinau krūvą autoservisų - visi iki vieno diagnozavo: arba tarpinė, arba gumelės, arba alsuoklis. Jau norėjo į eilę užrašyti variklio gavai imt...
    Kol nepaskambinau Wongo rekomenduotai Amersivai. Ten vyriokas išklausęs mano graudų pasakojimą pirmiausia mane nukreipė pas dujininką pasitikrinti reduktorių.
    Atvariau pas garažinį dujininką jam vėl išsakiau savo godas, o jis man ir sako, va taip - varai už miesto ir pamyžini gerai 3 bėgiu, išpūs iš duslintuvo tau kondensatą ir baigsis tavo bėdos.
    Taip ir buvo. Išvažiavau už miesto ir spustelėjau 3 bėgiu iki dugno, koks 600-800 metrų ėjo dūmai kaip iš garinio garvežio, paskui staiga viskas dingo. Nuo tos dienos pravažiavau jau 600 km. tepalas nemažėja, antifrizas nemažėja, dūmelio a nei jokio.
    Tai ir galvoju ar išsisukau taip lengvai ar dar kas išlys ateity... . Tiesa dar sakė, kad išsigręsčiau duslintuvo pūslėse po mažą skylutę, kad kondensatas išvarvėtų. Ar gręžti, ar esat kas gręžę?
    Pas mane kai pirkau masina jau buvo isgrezta mazdaug 2 mm skylute ir per ja tikrai rytais isvarva kondensatas ir sakyciau gan nemazai. Nezinau ar tai gerai ar blogai, bet man ji nemaiso.

  6. #26
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Tai forume tavo surasyti faktai buvo neteisingi.
    Nes kondensato ir tepalo dumai skiriasi.
    Na bet čia forume taip dažnai nutinka todėl ir jau atsakinėju atsargiai. Kaip ir šis atvėjis ta patį parodė.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •