Puslapis 21 iš 31 PirmasPirmas ... 111920212223 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 201 iki 210 iš 302

Gija: Ar verta pirkti voyager?

  1. #201
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Dėl tuo kad dabar nėra benzininiu pardavime... Palauk,. Kai važiuosi žiūrėti (ir nesvarbu dizeli ar benz), gali būti kad iš visų ne vienos geros nebus....

  2. #202
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Savo draugui radom gerą benza (europinį Grand Voyageri) po 4 mėn ieškojimų....

  3. #203
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Sėkmės tau imk ką patinka, bet Neskubėk....

  4. #204
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius AERO_DD Žiūrėti skelbimus
    O man dar keista. Žmogus paprašė jam padėti išsirinkti ką geriau imti (benza ar dizel) savo nuomonę ir t.t kai jam puse forumieciu rašo kad mažiau problemų su benza jis rašo man pofig aš sutvarkysiu.... Tai imk dizelio ir viskas.
    na sorry su dyzeliu neturejau jokiu problemu turejau tikrai ne viena voyager. Nereikia cia rasyti to ko nera.
    Esminiai skirtumai yra visiskai kitokie nei cia bandoma teigti. Dyzeliai ir geri ir patikimi ir problemu nekelia. Visiskai cia yra neteisingi argumentai.

  5. #205
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sopuku Žiūrėti skelbimus
    Na ir brangiai mokant gali lavona nusipirkt.. jau cia kaip pasiseks Lentele super. labai dekoju uz varga. manau reiktu papostint ja kazkur kad besirenkantys zmones lengvai rastu. tikrai bus naudinga.
    Reikia tikrintis masina ten kur apie ja supranta ir rasi gera masina. Paieskoti reikes.

  6. #206
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Mindas112 Žiūrėti skelbimus
    Norėčiau pastebėti dėl dujinio varianto benzino sąnaudų trasoje. Jei važiuojama igoje kelionėje, gali būti tik 1ltr benzino ir per 1000km. Esmė - užkūrimų skaičius. Kiek tekę stebėti ir matuoti, vieno užkūrimo metu, tol , kol persijungia į dujas, sudegina vidutiniškai apie 200 gr. benzino.
    Na zinai cia nera skirta visiems gyvenimo atvejams. Galima ir vienoje masinoje ir kitoje masinoje rasti tam tikru niuansu. Kiek kartu yra teke per 1000 km sunaudoti po 1ltr benzo is tavo nuvaziuotu 48 kkm?

  7. #207
    sopuku
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    na sorry su dyzeliu neturejau jokiu problemu turejau tikrai ne viena voyager. Nereikia cia rasyti to ko nera.
    Esminiai skirtumai yra visiskai kitokie nei cia bandoma teigti. Dyzeliai ir geri ir patikimi ir problemu nekelia. Visiskai cia yra neteisingi argumentai.
    na man tie tusti pasakymai kaip cia dauguma sako kad pirk bendzina ir daugiau nei zodzio kodel ir atrodo kaip eilinis nusistatymas pries dyzelius.. o kazkaip lietuviai miestuose labai jau pries tuos dyzelius nusistate.. suprantu jei neturi garazo ir masina stovi visa ziema lauke tai bendzinas geriau, jei vaizneji nedideliais atstumais ir nedaug km apskritai tai taip pat bendzinas geriau.. bet mano gyvenimo ir vairavimo salygom dyzelis tinka labiau. o bosas jusu kiti tureti voyageriai taip pat dyzeliai buvo? koki pirksite sekanti? dyzeli ar bendzina?

  8. #208
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1


    Citata Autorius bosas Žiūrėti skelbimus
    ko jus nervuojates nepatinka neskaitom ir nedalyvaujam diskusijoje. Zmogus nori ir klausineja. Jis nieko neuzgaulioja. Taigi ko cia reiksti nepasitenkinima.
    ligonis.

  9. #209
    sopuku
    Svečias


    Citata Autorius ramuz Žiūrėti skelbimus
    ligonis.
    Įrodinėti žmogui žinių būtinumą – tolygu įtikinėti, kad regėjimas yra naudingas. (M. Gorkis)

  10. #210
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sopuku Žiūrėti skelbimus
    na man tie tusti pasakymai kaip cia dauguma sako kad pirk bendzina ir daugiau nei zodzio kodel ir atrodo kaip eilinis nusistatymas pries dyzelius.. o kazkaip lietuviai miestuose labai jau pries tuos dyzelius nusistate.. suprantu jei neturi garazo ir masina stovi visa ziema lauke tai bendzinas geriau, jei vaizneji nedideliais atstumais ir nedaug km apskritai tai taip pat bendzinas geriau.. bet mano gyvenimo ir vairavimo salygom dyzelis tinka labiau. o bosas jusu kiti tureti voyageriai taip pat dyzeliai buvo? koki pirksite sekanti? dyzeli ar bendzina?
    Atvaziuok i meta ir pasakosim kaip tik si ketvirtadieni bus. Yra niuansu pagal poreikius. Pravazinejau su benzu dujom pirmas buvo. Patiko ir viskas buvo gerai po to 3 skittingi modeliai visu kartu dyzeliai taip pat puikia problemu nebuvo. Tik pasenau as jau per tiek metu ir noriu labiau svelniau dirbancio motoro. Vienintelis argumentas. O dyzelis nepavede manes per jokius salcius. Tik kai esu vairaves ivarias masinas keleta tukstanciu masinu per savo darba prabandes turiu savo poreikius apie isivaizduojama masina. Mano reikalavimai gan auksti. Dyzelis mane erzina kad 2.8 padare ant 4 cilindru. Per didele vibracija duoda tokia kubatura su 4 cilindrais. Dabar turiu auto dyzeli su paskutinio variklio modifikacija tas kuris ejo nuo 2008 su 6 cilindrais. Ir stai sis kurinys mane labai tenkina viskuo. Ir pavaru deze 8 begiu labai gerai suderinta su varkliu. Taciau tai jau ne voyager kebule. Nes kazkodel viso to dar i voyager neidejo. Gal kada bus laikas ir ides.

    esme man yra svelnesnis variklio darbas. Kaip minejau i senatve visa tai. Kai visai nusensiu pas mane pensininka bus benzas kurio kubatura prasides virs 5 ltr.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •